Muchini! Leuke links Heerlijk, al due vrije dagen... Groep Hoppe rijdt Amstel Goldrace Grate cupmaat? Huur een eend Het vrouwenmagazine! Wie is de leukste moeder van Nederland? Scheertips voor een gladde huid Gratis ijsje na boodschappen of winkelen ■PP De gelukkigen onder ons vertrekken komende weken al naar een zonnige bestemming. En zo niet, dan is het altijd handig om je bikini of badpak alvast in huis te hebben. Of in ieder geval, om je zoektocht vast te starten... De badmode van Muchini is cup sized, dat wil zeggen dat de pas vorm ideaal is voor de grotere cupmaten. Deze gaan van cup 70D tot 85G, de broekjes zijn zo- wel in grote als kleine maten beschikbaar. Een pre van deze site is het mooie beeldmateriaal en de duidelijke uitleg bij alle modellen uit de collectie. Meer webshops en verkoopinfor- matie vind je op www.skuzzie.nl/lifestyle. Zie jij jezelf al rondtoeren in dit rode eendje? Het kan! Bij Huur een Eend kun je de karakteristieke Citroen 2cv voor een dag, weekend en zelfs voor een langere trip naar het buitenland huren. Op de website vind je alle infor- matie over de diverse modellen. Kijk ook eens bij de verschillende dagroutes en andere leuke arrangementen. Dakje open en rijden maar! www.huureeneend.nl tdezef eenp,ekjee,d^ 'n deze krant. Lees haar DE SHOP VOOR KOOKGEKKEN Mooi weer betekent dat we alle- maal weer driftig aan het ontha- ren gaan. Er zijn diverse metho- des, waaronder harsen, epileren en scheren. Scheren is makkelijk en snel en geeft je direct een mooi resultaat. Maar doe je het verkeerd, dan heb je kans op le- lijke wondjes en huidirritaties. Skuzzie geeft je deze week tips voor een gladde huid. Zo kun je jezelf beter niet ontharen als je net wakker bent en moet je het mesje na ongeveer vijf keer sche ren vervangen. Meer tips? www.skuzzie.nl/body-en-mind. Het Nieuwe Stadsblad Smullen van een ijsje in winkelcentrum Hof van Spaland. roto: roel dukstra SCHIEDAM - Hof van Spa land trakteert klanten op een ijsje. Wie boodschap- pen doet of gaat winkelen in het winkelcentrum, mag na afloop de koude verfrissing ophalen bij Bram Ladage. Zo wordt een bezoekje aan Hof van Spaland wel heel aantrekkelijk. De actie is vindt voor het derde jaar plaats en is steevast een succes. Jong en oud laten zich de ijsco goed smaken. Het is hier altijd lekker druk", weet ini- tiatiefnemer Marianka Mulle- man van Bram Ladage. In zes weken tijd gaan zo'n 20.000 gra tis ijsjes over de toonbank. Mul- leman organiseert de actie sa- men met de winkeliers. "We willen als winkelcentrum iets leuks doen. En wat is nu leuker dan een traktatie. De klanten kunnen de actie wel waarderen. We krijgen altijd zeer positieve reacties. Natuurlijk hopen we ook nieuwe klanten in het win kelcentrum te mogen ontvan- gen. De winkeliers die aan de actie deelnemen zijn te herken- nen aan de poster op het raam. Bij Albert Heijn, Jan Bosman Menswear, Wilso en Middel- bosch Mode en Lingerie hangt geen poster maar ook deze win keliers doen mee. Bij Bram La dage in Hof van Spaland wordt vers roomijs geserveerd. Ma rianka Mulleman is zes jaar werkzaam in het winkelcen trum en aan klandizie heeft ze geen gebrek. "We zijn natuurlijk vooral bekend om de patat. Al tijd vers. En omdat we in zuive- re sojaolie bakken serveren we ook een van de gezondste frie- ten." De meivakantie, Koninginnedag, Pinksteren: we hebben weer een hoop vrije dagen in het vooruit- zicht. Met een beetje geluk wordt het nog mooi weer ook! Op Skuzzie.nl vind je wekelijks een hoop leuke tips voor een dagje of avondje uit. Zin in een filmpje? Kijk in onze top 10's om te zien wat er draait in de bios. Op zoek naar een lekker restaurantje? Wij hebben ze voor je verzameld. Van workshop tot festival, je vindt het op Skuzzie.nl! www.skuraie.nl/lifestyle. SCHIEDAM - Groep Hoppe uit Groenoord is weer aan het fietsen. Vorige jaar gin- gen bewoners en professio nals uit de wijk op de peda- len om de Amstel Gold Race uit te rijden. Ook dit jaar werd de uitdaging aange- gaan. Yvonne Martijn en Conny Gommel doen ver- slag. Met 15 personen werd over af- standen van 60 tot 150 kilome ter deelgenomen aan de toer- versie van de Amstel Goldrace. Door blessures en andere ver- plichtingen was de ploeg klei- ner dan vorig jaar. Daar stond tegenover dat er ook nieuwe fietsers meegingen zoals groe- noorder Henk Capello die in rap tempo de 150 km aflegde. Om precies 07:40 uur stonden we aan de start in Valkenburg. We hoefden dit keer niet bij el- kaar te blijven zodat ieder groepje zijn eigen tempo kon bepalen. Al na enkele kilome ters splitste de groep zich in drieen afhankelijk van de te rij den afstand. Tijdens de 150 km moesten 14 cols worden be- dwongen. Om de 50 kilometer was een verzorgingspunt inge- richt met volop fruit, krenten- bollen en sportdrank om op kracht te blijven. Het was daar een enorme drukte en zaak om elkaar niet uit het oog te verlie- zen. Helaas zijn we daar niet in geslaagd. Juist de enige ploeg- maat zonder mobiele telefoon reed te vroeg weg en pas bij de Henk Capello (links op de foto) pakt zijn rust op het terras. finish zagen we hem terug! Van alle bergen is de Keuterberg de meest vervelende hobbel met een steil stuk van 15% die door veel deelnemers niet veel fiet- send wordt afgelegd. Lopend deze berg op is ook een hele prestatie. De finish op de Cau- berg hebben we allemaal be- reikt en onze namen werden door de speaker afgeroepen. Als je de berg op rijd met al die mensen die je aanmoedigen en je hoort je naam dan geeft dat een heel apart gevoel. Dan ver- geet je de ontberingen van de dag want het heeft nog knap ge- regend.Een dag als deze is altijd goed voor anekdotes. Onderaan de Keuterberg hing een man over zijn fietsstuur die gromde Waarom hebben ze nog steeds geen roltrap aangelegd". Op diezelfde berg reed een man op zijn racefiets ons voorbij. Even later stopte hij en had ons ken- nelijk iets belangrijks te melden. H ij vertelde dat hij op onze shirts "Ontdek Schiedam" had zien staan. Hij was opgegroeid in de "Gorzen" en wilde heel graag weer eens met Schiedam- mers praten. Hij woonde al 35 jaar niet meer in Schiedam en was sinds die tijd ook niet meer in Schiedam geweest. Hij vroeg honderd uit en Yvonne kon al ieen maar luisteren, hijgen, proesten zonder kracht te heb ben om de man te antwoorden. Eenmaal boven kon dit wel en zijn al zijn vragen beantwoord. We zijn weer een sportieve en leuke ervaring rijker. De sfeer was geweldig en we hebben veel gelachen. Volgend jaar staat dit evenement weer op de agenda, zekerweten! Stuur een foto in van jouw moeder en beschrijf in 20 woorden waarom zij de leukste is. Maak kans op een verwenarrangement voor 2 personen! Inzenden kan tot en met 11 mei. Ga naar www.skuzzie.nl/acties! column in de Weekkrant kljk °P www.skuzzie.nl/ praat-mee! Kies je voor stad of natuur? Cullnair of verwennen? Op basis van je voorkeu- ren presenteert Swingbo een aantal leuke surprise retzen. De voorpret gaat van start met geheimzinnige hints, een inpaklijstje... Vlak voor ver- trek wordt de bestemming orrthuld. Spannend! www.swingbo.nl ZOEK JE EEN NIEUWE ZONNEBRIL? Ook deze kun je tegenwoordig ge- woon via internet bestellen. De zon- nebrillenwinkel heeft alle topmerken in huis. De brillen worden met origi- nele brillenetui of koker geleverd. Kom maar op met die zon! www.zonnebrillenwinkel.nl In Studio Bazar vind je aites wat er nog in je keuken ontbreekt. Van snij- pianken tot professionete messens- ets, van espressomachines tot kook- wekkers. Een must voor alle kooklief- hebbers. die alieen met het beste ge- noegen nemen. www.studiobazar.nl Dinsdag 29 apriil 2008 - Pagina 46 Skuzzie.nl Spaland trakteert FOTO: PR

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 46