Geniet mee met ZOS DE ER0THEEK TAN DARTS? 010 - 273 35 71 TALENS? Alle vestigingen zijn op Hemelvaartsdag Koninginnedag in Kethel: Van aubade tot vuurwerk Winkel nu ook via www.topshelf.nu Live muziek, vrijmarkt en tai van activlteiten in De Gorzen Bent u op zoek naar een nieuwe of andere irado VAN LOE de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Mivyovr^iwi Dinsdag 29 apriil 2008 - Pagina 5 De familie Van Dijk en Voorburg staan ieder jaar op de kleedjesmarkt in Kethel. foto: roel dukstra SCHIEDAM - Oranjevereniging Wilhelmina heeft voor de llOe maal het programma voor Ko ninginnedag verzorgd in Kethel. De dag begint traditiegetrouw met de Aubade op het plein van de Nederlands Hervormde Kerk aan het Noordeinde. Hier worden oud-Hollandse liede- ren ten gehore gebracht in aan- wezigheid van de burgemeester mevrouw W.M. Verver-Aartsen. Diverse kraampjeshouders op de braderie zullen hun produc- ten aan de man brengen. Tege- lijkertijd kunnen de kinderen zich op het feestterrein verma- ken met de verschillende attrac- ties waaronder springkussens, ballengooien, schiettent en nog veei meer, terwijl de ouders ge- nieten van een hapje en een drankje op het terras. Net als voorgaande jaren, zijn ook de op afstandbestuurbare boten in een groot waterbassin weer van de partij. Op het weiland naast de Harreweg wordt door Ruiter- sport 'De Spaland Ruiters' weer het kampioenschap ringsteken georganiseerd. Op de podium- truck op het feestterrein staan weer een aantal optredens ge- pland. 's Avonds wordt er voor jong en oud een lampionnen- optocht georganiseerd, die om 21.00 uur start aan het Noor deinde. Als afsluiting wordt om ongeveer 22 uur op het weiland tussen de Kerkweg en Harreweg een fantastisch vuurwerk afge- stoken. waar de kinderen zich verma- ken." De families vinden vooral de sfeer van de rommelmarkt in Kethel erg gezellig. "En er ko- men mensen die je soms in geen jaren meer hebt gezien. Tijdens zo'n dag kom je elkaar weer tegen en dat is toch hart- stikke leuk." Als de families moe maar voldaan weer huiswaarts keren wordt de frituurpan op- gezet. "Dan eten we samen nog een lekkere snack als afsluiting van de dag." SCHIEDAM - ZOS-Radio doet woensdag live verslag van de festiviteiten in de stad random Koninginnedag. De uitzending begint al om 8 uur. Vanaf 9 uur kunnen luisteraars meegenie- ten van de aubade bij de dorps- kerk in Kethel. Daarna volgen impressies van alle activiteiten in Schiedam. Ook wordt aan- dacht besteed aan de jaarlijkse lintjesregen in Schiedam. De uitzending duurt gaat door tot ongeveer 15 uur. Onderscheidingen voor Schiedammers SCHIEDAM - Bij de jaarlijkse lintjesregen hebben elf Schiedammers een Konink- lijke onderscheiding ontvan- gen. De versierselen werden vrijdag uitgereikt in het Stadskantoor door burge meester Wilma Verver. De heer Y.L. Yuen is be- noemd tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau. Hij is sinds 1990 actief op het ge- bied van welzijn en integra- tie, die ten goede komen aan de regionale en landelijke sa- menleving. Van 1990 tot he- den vervult de heer Yuen verschillende bestuursfunc- ties van de regionale Chinese Ouderenverenigingen "Chun Pah" in Rotterdam. Ook bakker F.CA Hazen- berg is benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje Nas sau. Omdat zijn verdiensten voornamelijk liggen binnen de gemeente Vlaardingen, werd de onderscheiding daar uitgereikt. Benoemd tot Lid in de Orde van Oranje Nassau zijn: De heer Van der Geer, De heer J.C.M. de Haas, De heer F.C. van der Knaap, Mevrouw G. Knipscheer-de Vos, Me vrouw G.S. Olthof-Visscher, De heer C. Koogje, De heer A.L.G. Ouweneel, mevrouw C.J.L. Vester-Prein en de heerJAZwep, Dit jaar zijn 3.548 Koninklij- ke onderscheidingen uitge reikt. Enkele bekende Ne- derlanders die zijn onder- scheiden, zijn Maart Bies- heuvel, Imca Marina en Danny de Munk. Het aantal vrouwen dat wordt onderscheiden neemt toe, evenals het aantal vrij- willigers. Rotterdamsedijk 411/413 Schiedam acryl olie aquarelverf penselen linnen DECOKAy van 11 tot 17 uur Vanwege Koninginnedag en Hemelvaartsdag is de dienstverlening van IRADO als volgt gewijzigd: Compleet naar wens Op Koninginnedag 30 april zijn wij gesloten. M E G A S T R ES All SPORTS LEISURE A MP UF£STYLe naar je stekkie! SCHIEDAM - In De Gorzen is Koninginnedag een ecbte tra- ditie. Voor Jong en oud vaft veei te beleven met de vrij markt, de veie kinderactivi- terten en bet muziekfestival Groenelaan live! op het Wil helminaptein. Natuuriijk kan er ook genoten worden van de vele hapjes en drankjes. De beste koopjes zijn te virv den op de grote vrijmarkt in de Groenelaan. die om 10 uur van start gaat. Meer informa- tie is te vinden op www.groe- nelaan,nf h 35Oin2 erotisch warenhuis met priveparkeerplaatsen 0104270424 Bel voor meer informatie of voor uw aanmelding: bij u in de buurt Groepspraktijk 's-Gravelandseweg, 's-Graveiandseweg 612, 3119 NA Schiedam vakkundig betrouwbaar mooi thuis in huis verf, behang, zonwering, gordijnstoffen, vloerbedekking Dam 37-45, 3111 BC Schiedam Tel: 010-4266192 regiodealer talens open! Afvalbrengstatior aan de Van Heekstraat 15 Op woensdag 30 april en donderdag 1 mei is het afvalbrengstation in Schiedam gesloten. Minicontainers In pleats van woensdag 30 april legen wij uw gft- of restafvalcontainer op dinsdag 29 april. Wij verzoeken u de minicontainer voor 07.30 uur buiten te zetten. Huisvuilzakken In plaats van op donderdag 1 mei zamelen wij uw huisvuilzak in op maandag 5 mei. Wij verzoeken u de huisvuilzak voor 07.30 uur buiten te zetten. In plaats van donderdag 1 mei legen wij uw gft- of restafvalcontainer op zaterdag 3 mei. Wij verzoeken u de minicontainer voor 07.30 uur buiten te zetten. NV IRADO Van Heekstraat 15 3125 BN Schiedam telefoon 010-262 1000 e-mail info@irado.nl www.irado.nl TOPSHELF POWERED BY SPORTS WORLD

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 5