A Monuta De mensen van Monuta maken het verschil. Open Huis /I/[ztfrccv KEUZENKAMP m <3 de Weekkrant Quinten Ray de Graaf Met ontsteltenis hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze leerling en schoolkamer aadj e Quinten de Graaf Hij mocht slechts vier jaar worden. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe in het verwerken van dit tragische verlies. Team, ouders en kinderen van de St. Willibrordusschool te Schiedam. Stichting voor Interconfessioneel en Katholiek Onderwijs. Gerrit Willem Oonk Kaatje de Wit-van Eijk Cornelia Hendrina Zwaan-Verhaeren Onze boom is nu geveld. Wij zullen hem enorm missen. Everhardus Johannes van Sliedregt Eef 12februari 1932 24 april 2008 Annie Anja en Ton Wendy en Reinier Ferry en Whitney Rien en Corinne Daphne Olaf Muiderslotstraat 219 3123 TB Schiedam De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. fc— Het Nieuwe Stadsblad h Dinsdag 29 april 2008 - Pagina 6 ietioorfe - dankbetuiqirv in Mn-fii..rr jve'l-dt" slicitaties in memoriur huwelijk overlijden erloving dankbetuigin begrafenisondernemers eboorte dankbetuigin erlovi' T etuigi verlos/inc in memortum oterlijder elicitaties in memoriu huweftjk overlijden ViH' ■■'aPi'be :iqir beorafenisoriiner i rs Nu je er niet meer bent besef ik des te meer hoe bijzonderje was, je had een speciaal plekje in ieders hart. Nooit meer zulien wij een normaal "heel" gezin zijn. Bij iedere verjaardag, ieder feestje, iedere gebeurtenis zal eraltijd een ontbreken en dat ben jij! Je was een uniek mensje. Wij houden van je. Op 26 april ging onze lieve schat van ons heen. 4 jaarhebben wij hem mogen verzorgen en zijn lieve lach gehoord, watzullen wij je missen Raymond en Chantal Chimene Patrick Opa en Oma de Graaf-Rippen Oma Thea en Frans Deborah en Patrick, Danique Brenda en Koos Nathalie en Jaap Nicole en Remco Correspondentieadres: Zai'restraat 13 2622 ER Delft Quinten is bij Oma Thea thuis, alwaar ge- legenheid is tot afscheid nemen op vrijdag 2 mei van 19.00 tot 21.00 uur. De gezongen uitvaartdienst wordt gehouden in de parochiekerk van de H. Maria van Jesse aan de Burgwal te Delft op maandag 5 mei om 10.30 uur, vervolgens vindt de begrafenis plaats op de r.-k. begraafplaats lepenhof (ingang oost), Hoflaan te Delft omstreeks 12.00 uur. Na de begrafenis is ertevens gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Wei verloren Niet vergeten Intens verdrietig geven wij kennis dat geheel onverwacht is overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa inde leeftijd van 80 jaar. C. P. J. Oonk-Paauw Kinderen Kleinkinderen 23 april 2008 Rembrandtlaan 98B 3117 VR Schiedam De crematieplechtigheid heeft inmiddels plaatsgevonden in crematorium Beukenhof te Schiedam. Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie her- inneringen die zij aan ons achterlaat, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in de DrieMaasStede van ons is heengegaan mijn lieve moeder, onze oma en overgroot- oma weduwe van Krijn Willem de Wit in de leeftijd van 84 jaar. Nel en Costas Taki en Truus Jeff Lia Mike Mirella Schiedam, 27 april 2008 Correspondentieadres: P. Morfovasilis-Ouwens Professor Teldersstraat 205 3132 AWVIaardingen Er is gelegenheid om afscheid van mijn moeder en onze oma te nemen op vrijdag 2 mei van 18.45 tot 19.30 uur in het Monuta uitvaart- centrum, Burgemeester Honnerlage Grete- laan 377 te Schiedam. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 3 mei om 10.00 uur in de aula van crematorium Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoekte Schiedam. Na de plechtigheid komen wij samen in de ontvangkamer. Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen, Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Psalm 4 vers 3. Na een leven van werken, zorg en toewijding voor ons is op 91-jarige leeftijd overleden onze moedige lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma Stok weduwe van Willem Zwaan Jan in herinnering Arnold en Catrien Ronald en Monique Nick, Levi, Milou Edwin en Christa Daphne, Manon Dennis en Mirjam Mike, Kim Thea in herinnering Irene Izhar Melvinen Maaike Wim Schiedam, 27 april 2008 Correspondentieadres: Kalixfors 85 3124 RB Schiedam Onze moeder en oma is in haar eigen ver- trouwde omgeving in Zorgcentrum Spaland, Willem Andriessenlaan 2 te Schiedam, kamer 0.01, waar u afscheid van haar kan nemen donderdag 1 mei van 18.30 tot 19.30 uur. De dienst van Woord en Gebed, waarin zal voorgaan Ds. F.H. Blokhuis, zal plaatsvinden vrijdag 2 mei om 17.30 uur in de aula van begraafplaats Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam, waarna de bijzet- ting in het familiegraf zal plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot con doleren in de ontvangkamer. Wij danken dr. E.M.S. Klein en het verzor- gend personeel van Zorgcentrum de Harg/ Spaland voor de liefdevolle verzorging. Uitvaartzorg en -verzekeringen ABO/van den Boogert AVBO/van der Linden Uitvaartcentrum, Burg. Honnerlage Gretelaan 377, Schiedam Tel: (010)426 76 78 Donderdag 8 mei 16.00 -17.30 uur uitvaartbegeleiding Telefoon 010-273 24 24 wTVw.matrice.nl Prins Bemhardlaan 121 Schiedam 'A X. - I open: wo t/m vr 10.00-17.00 uur of volgens afspraak Magma De Derde Hoeve 30 Maasdijk tel.: (0174) 52 81 43

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 6