4,95 l,10 1 00» 2,75 slagroom- taartje ,1 |tokkert| s amnrerLaan Chocolade cake Naar De-Grootste-Bingo-Ooit II II II "Voor moeder" Aardbeien- slofje Surinaamse puntjes 11 - \m 1 J| (donderdag t/m zaterdag) m S stuks m (alleen vrijdag en zaterdag) 11 Aanbiedingen gelden van donderdag 8 mei t/m woensdag 14 mei 2008 Hof van Spaland 23 - Schiedam - 471 69 69 wwAV.bakkerammerlaan.nl P www.deweekkrant.nl Swingen met artiesten als Frans Bauer, Jan Smit en René Froger én kans maken op een gloednieuwe auto of ontspannende reis? Het kan allemaal tijdens de finale van De-Grootste- Bingo-Ooit. Dé Week krant geeft honderden vrijkaarten weg. De Sponsor Bingo Loterij heeft de jaarlijkse De- Grootste-Bingo-Ooit in het teken gesteld van het tekort aan speelveldjes. En dé Weekkrant werkt nauw sa men met de Sponsor Bingo Loterij om de aanleg te sti muleren. Op zaterdag 31 mei is de grote climax van de finale, dan spelen in het Gelredo- me in Arnhem vele duizen den mensen bingo voor de actie. Geniet van optredens van Jan Smit, Frans Bauer, René Froger, Jeroen van der Boom, Nick en Simon en vele andere nationale top artiesten. Er zijn schitteren de prijzen te winnen: auto's, fietsen, televisies, reizen en nog vele andere prijzen. De finale van De-Grootste-Bingo-Ooit wordt net als vorig jaar met veel spektakel afgesloten. Dé Weekkrant stelt honder den kaarten ter beschik king. Kans maken op deze finalekaarten is heel een voudig! Stuur een e-mail met naam, adres en telnmr naar: redactie.landelijk@ whm.wegener.nl. Win naars ontvangen automa tisch bericht. De aanloop naar De-Groot- ste-Bingo-Ooit is te volgen via SBS6 (zaterdag 20.00 uur). In het programma 'Kinderen zingen met Ster ren' strijden twee bekende Nederlandse artiesten met hun team van drie kinderen voor een plekje op het podi um tijdens de finale in het Gelredome. Met de opbrengst van De- Grootste-Bingo-Ooit wor den concrete doelen gere aliseerd. Bijvoorbeeld het aanleggen van Cruyff- courts, Krajicek-playg- rounds, andere speelveld jes, het trainen en inzetten van speelbegeleiders, het geven van clinics waar kin deren kennis maken met de gehandicaptensport. Daar naast wordt aandacht gege ven aan gezondheid en de noodzaak van bewegen en gezonde voeding. dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Het werd best weer eens tijd om ff met m'n dochtertje op stap te gaan en neer te strijken op wat zij een van de leukste plekjes van de stad vindt. "Het terrasje op het water". Waar ze olijven, stokbrood en inktvis kan eten, met heel veel knoflook en zelf de oberrin mag roepen, de bestellen doen, en met mensen kan kletsen. Wat een rust voor papa, ik hoefde helemaal niks te doen... Nou ja... alleen afrekenen dan, dat deed ze dan weer net niet. (Foto tekst: Gert Jan van Noorden, www.showdesign.nl) Woensdag 7 mei 2008 - Pagina 14 FOTO: WHM Zondag zijn er in de Chris telijke Gereformeerde Hoek- steenkerk (hoek Warande/BK-laan) kerk diensten om 9.30 en 16.30 uur, voorganger is ds. H. van der Ham. In de St.Jan de Doper - Vi- sitatiekerk, Mgr.Nolenslaan 99, gaan in het Pinkster weekend Pater Leo de Jong O.P. en Pastor Lidwien KMe- ijer voor in de eucharistie. Zaterdag 17.00 uur met mu zikale begeleiding van Netty Dijkstra-Geuze, Zondag 10.30 uur met het Koor Laus Deo o.l. v. Zuri Ramirez Zondag is er een dienst bij de Vrijzinnige Geloofsge meenschap, Westvest 90-92 aanvang 10.30 uur, voorgan ger Ds. K. Yntema. In de Liduinabasiliek aan de Singel 104 is zaterdag om 18 uur een Stille Heilige mis, zondag om 10.15 uur Ge zongen Hoogmis, predikatie pastoor P.M. Vismans. In de Jacobus en Martinu- sparocffie Kerkweg 53, is er een zondagsviering om 9.45 uur dinsdag om 9.15 uur: eu charistieviering of dienst van Woord en Communie. In de Frankelandkapel, Sint Liduinastraat 10, is zondag om 10 uur eucharistieviering met als voorganger pater K. Veltman en medewerking van het Liduinakoor. bouw op streek Sociale SCHIEDAM - Het merendeel van de gemeenten in de stads regio Rotterdam slaagt erin om vóór 2010 de beloofde aantallen sociale woningen te bouwen. Velen bouwen zelfs meer dan gezien hun taakstelling zou hoeven. Dat blijkt uit een inven tarisatie die op verzoek van mi nister Vogelaar (Wonen, Wijken en Integratie) is gehouden. 'Al les is in het werk gesteld om de afspraken na te komen,' aldus portefeuillehouder Koos Kars- sen (Wonen en Sociaal Beleid). De minister was onlangs te gast tijdens de regionale commissie Wonen. Ze dreigde gemeenten toen - op verzoek van de Rotter damse wethouder Wonen en RO - met een aanwijzing. In dat geval wil ze gemeenten in de re gio Rotterdam die voor 2010 niet de toegezegde aantallen so ciale huurwoningen opleveren, dwingen die woningen toch te regelen. Uit de inventarisatie van de stadsregio blijkt dat er in het merendeel van de 12 ge meenten tot wie Vogelaar zich richt (Rotterdam, Schiedam, Vlaardingen en Maassluis heb ben al voldoende sociale huur woningen en hoeven niet extra te bouwen) volop gebouwd wordt. Capelle aan den IJssel, Spijkenisse, Albrandswaard, Barendrecht, Bemisse en West- voome produceren nog voor 2010 meer sociale woningen dan afgesproken. Ridderkerk haalt zijn taakstelling vrijwel precies. Rozenburg en Brielle lukt het niet om de woningen vóór 2010 af te hebben, in 2010 lukt wel.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 14