De Goede Dood kom GEZEIUG WOONWINKEIEN OP 11 MEI! Hartstocht en passie uit Buenos Aires 'WOONING lÊ nmjw WOONBOULEVARD Eigentijds thema Toneelstuk over euthanasie met kleine knipoog Nieuwe brochure KWANTUM \)obolj Woonboulevard Vlaardingen: A20 - afrit nr 8, Westlandseweg (naast IBIS Hotel) - www.woonboulevard.nl dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 7 mei 2008 - Pagina 28 Hoe leeft een mens met de wetenschap dat een naaste er mor gen niet meer is? Met een ingewikkeld maar eigenüjds thema is toneelstuk De Goede Dood dinsdag 13 mei 2008 te zien in Theater aan de Schie. Hoe kan iemand de zelfge maakte keuze om te sterven verwerken en hoe gaat de fami lie hiermee om? Met toneelstuk De Goede Dood koos schrijver en regisseur Wannie de Wijn voor één van de meest ingewik kelde thema's van deze tijd: Eu thanasie. De Goede Dood gaat over de familie Keiler, bestaan de uit drie broers. De oudste broer is terminaal en heeft ge kozen voor een vrijwillig levens einde. De middelste broer, de zakenman, blijkt steeds minder onkwetsbaar dan gedacht. De jongste is autistisch en toont zijn emoties alleen wanneer hij achter de vleugel zit. Behalve de broers hebben ook de ex-vrouw van de zakenman, die inmid dels de geliefde is van de termi nale broer en de dochter van de man grote moeite met de dood van hun vriend en vader. Tot slot kampt ook de huisarts en tevens huisvriend van de fami lie met een groot dilemma. Via zes personages worden ver schillende visies op euthanasie geven met een kleine knipoog, humor, livemuziek en zang. Na jarenlange successen in een kleiner circuit schrijft regisseur, acteur en schrijver Wannie de Wijn voor zijn grote zalen de buut met De Goede Dood een wel doordacht toneelstuk. De Goede Dood treedt in de voet sporen van het in de jaren '80 opzienbarende Whose life is it anyway? Mede dankzij de op merkelijke cast van zes acteurs belooft De Goede Dood een ge denkwaardige toneelproductie te zijn. Met Will van Kralingen, Huub Stapel, Peter Tuinman, Wilbert Gieske, Saskia Bonarius en Hans Thissen. Te zien op dinsdag 13 mei om 20.15 uur in Theater aan de Schie. Kaarten zijn verkrijgbaar aan de kassa, geopend van dinsdag t/m zater dag van 12.00 tot 16.00 uur, tele foonnummer (010) 2 467 467 of via www.theateraandeschie.nl. Vanaf 8 mei is de nieuwe seizoensbrochure van Theater aan de Schie voor iedereen verkrijgbaar. Een brochure vol bijzondere voorstellingen. Van de spe ciale jubileumvoorstellin gen in september tot to- neelklassiekers als Romeo en Julia en van Tineke Schouten tot Kabouter Plop. Publiek kan vanaf de ze datum kaarten reserve ren via het bestelformulier, dat in de brochure is inge sloten, en via www.theater- aandeschie.nl. De brochure kan op de website worden opgevraagd, of worden af gehaald aan de kassa. Een tangoshow rechtst reeks uit het hart van de tango, Buenos Aires. Tien gepassioneerde jonge dan sers nemen het publiek van Theater aan de Schie, 16 mei, mee op een reis door de geschiedenis van de tan go- Van de oorsprong van de dans in de rosse buurten van Buenos Aires naar de glitter glamour van de Roaring Twenties. Na wereldwijd succes is dit bijzon dere gezelschap nu voor het eerst te zien in Nederland. Klaar om het publiek te overtuigen met sexy, gedurfde en frisse uit voeringen van de tango. De dansers worden aangesterkt door het vierkoppige orkest Quatrotango, een veelgeprezen orkest dat klaar is om het pu bliek te overdonderen met een eerbetoon aan de meest opwin dende dans die er is. Voorafgaand aan de voorstel ling wordt vanaf 19.30 uur een gratis workshop tango gegeven. Na afloop van de voorstelling kan het publiek de geleerde passen in de praktijk brengen tijdens een tangosalon. Reser veren voor de workshop is ver plicht en kan aan de kassa van het theater. Tango Fire van Tango in het Theater aan de Schie. Wie zelf een dansje wil wagen kan meedoen aan de workshop. foto: pr Estampas Portenas is te zien op vrijdag 16 mei 2008 om 20.15 uur in Theater aan de Schie en is uniek in de regio. Kaarten voor de voorstelling zijn ver krijgbaar aan de kassa, geopend van dinsdag t/m zaterdag van 12.00 tot 16.00 uur, telefoon nummer (010) 2 467 467 of via www.theateraandeschie.nl. IJzersterk Improcabaret Improvisatietheater is, mede door Boom Chicago en de Lama's, een grote hit in Ne derland. Klapper op het ge bied van improvisatiecaba ret is kleinkunstenaarcollec tief Op Sterk Water; een groep cabaretiers, acteurs, tv- en theatermakers, be staande uit onder andere Ar jan Lubach, Roel van Velzen, Daniel Koopmans en Iwan Dam. Naar aanleiding van suggesties uit het publiek improviseert Op Sterk water een complete avondvullen de voorstelling vol Stand-Up comedy, toneel en muziek. De groep getalenteerde kleinkunstenaars is samen gesteld door René Broeders, bekend als radiopresentator en presentator van Cameret- ten, en zet in wisselende sa menstelling een energieke, hilarische en constant wisse lende voorstelling op de planken. De afgelopen jaren speelden ze honderden ke ren met succes in theaters in Nederland en België. Ook is Op Sterkwater al vijfjaar pu blieksfavoriet op het Low lands festival en waren ze re gelmatig te horen op diverse radiozenders, waaronder ra dio 3FM. Iedere voorstelling is nieuw, elke avond is an ders. Wat het publiek ziet is eenmalig en wordt alleen voor hen gespeeld. Ook de samenstelling van de groep is iedere avond weer een ver assing. Kaarten voor de voorstelling zijn verkrijgbaar aan de kassa van het theater, geopend van di t/m zavan 12.00 tot 16.00 uur, telefoon nummer (010) 2 467 467 of via www.theateraande- schie.nl. Kom langs op Woonboulevard Vlaardingen voor de leukste woonideeën en vele voorjaars aanbiedingen. Van verf tot raamdecoratie, van slaapkamer tot kastenwand en van lamp tot complete keuken. U bent van harte welkom! ALLE WOONWINKELS BIJ ELKAAR GEMAKKELIJK BEREIKBAAR GRATIS PARKEREN VOOR DE DEUR

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 28