Niet om de knikkers maar om de euro's Delfland werkt aan water Provinciebestuur fietst mee tijdens de 2de Zeeuwse Fietsdag 2008 chap van Delfland ■■■■■F ''■■1 dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 7 mei 2008 - Pagina 34 REGIO - Mens erger je niet, Ganzenbord en Monopoly. Bij na iedereen is opgegroeid met deze klassieke bordspelen. On dernemen is eigenlijk ook een groot spel. Eén verschil met de bordspelen: hier gaat het om de knikkers, de keiharde euro's waarvoor ondernemers vaak lang moeten werken. Op dins dag 27 mei vanaf 17.00 uur vindt de eerste Young Business Mee ting (YBM) Water en Glas plaats in uitgaanscentrum Koningshof te Maassluis. Ondernemers met een bedrijf dat maximaal 7 jaar bestaat, zijn van harte welkom op dit evenement. De toegang is gratis.Gastspreker is Mariëtte Hamer, Vice-fractievoorzitter van de PvdA. Vanuit haar func tie als Fractievoorzitter van de PvdA heeft Mariëtte Hamer da gelijks te maken met de ervarin gen van ondernemend Neder land. Aan de hand van een aan tal prikkelende stelingen treedt de in Maassluis woonachtige volksvertegenwoordiger in dis cussie met bezoekers aan de Young Business Meeting. Meer knikkers..meer geld. Hoe krijg je dat als ondernemer voor elkaar? Welk spel moet je daar voor spelen? Het binnenhalen en behouden van klanten is daar een van de vele onderwer pen, maar er zijn voldoende as pecten die meespelen bij het succes van de zaak. Tijdens het boeiende netwerkeven \ement in de informele ambiance van uitgaanscentrum Koningshof maken ondernemers en spelen derwijs kennis met andere jon ge bedrijven uit de regio. Op de Young Business Meeting is volop gelegenheid om te net werken. Onder andere via een speeddate-sessie met grote be drijven en een Vraag- en Aan bodbord. Tussen de officiële ge deeltes van het programma ontmoeten bezoekers nieuwe relaties en versterken zij zo be staande contacten. Alles onder het genot van een heerlijk buffetdiner en een drankje. Aanmelden en volledig pro gramma: www.kvk.nl/ybmwg I BEKENDMAKINGEN 1 Dezebekendmakingenzijnookteraadp1egenopwww.hhdeIfIand.nl WEEK 19-MEI 2008 De in deze uitgave vermelde stukken liggen van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur op één of beide vestigingen ter inzage. Gemeenlandshuis - Phoenixstraat 32 - 2611 AL - Delft - Tel. (015) 260 8108 Vestiging Delftechpark - Delftechpark 23 - 2628 XJ - Delft - Tel. (015) 27018 00 Keur Delfland 2008 VERLEENDE VERGUNNING Landsingerland 693683/0880181 Westland 693680/0880354 Dijkgraaf en hoogheemraden van het Hoogheemraadschap van Delfland hebben een ver gunning verleend aan het Pro ject- en Ingenieursbureau van het Hoogheemraadschap van Delfland voor: 693683/0880181 het vervangen van de Tegel- bare schuif door een kanaal- schuif en het verwijderen van de stuw in de hoofdwatergang nr. 8020, plaatselijk bekend als Tocht Meerweg. De werkzaam heden worden uitgevoerd in het kader van ABCDelfland. Meer informatie: Rob van der Most, tel. (015) 27018 35. 693680/0880354 voor het maken van een uit- stroombak en blokkenmat in een watergang, het vervangen van een duiker en het graven van water teT hoogte van Mon- sterseweg in 's-Gravenzande. De vergunninghouder beoogt met de werken de waterhuis houding in de polder Het Waal- blok te verbeteren. Meer informatie: Lorenzo Ghisa, tel.(015)2701854. U kunt de desbetreffende stuk ken inzien van donderdag 8 mei 2008 t/m woensdag 18 juni 2008 in het Gemeenlandshuis en op Delftechpark Belanghebbenden kunnen gedurende een termijn van zes weken na verzending een schriftelijk en gemotiveerd be zwaarschrift indienen bij het college van dijkgraaf en hoog heemraden van Delfland, t.a.v. de bezwaarschriftencommis sie Awb Delfland, onder ver melding van 'Awb-bezwaar' in de linker bovenhoek van de en velop en het bezwaarschrift. Gedurende de behandeling van het bezwaarschrift blijft de vergunning van kracht. Wel kunt u in spoedeisende gevallen -naast het indienen van een bezwaarschrift- bij de Voorzieningenrechter van de Rechtbank (postbus 20302, 2500 EH Den Haag) een voor lopige voorziening aanvragen. Hiervoor bent u griffierecht verschuldigd. Peilbesiuiten GOEDGEKEURD PEILBESLUIT Westland 694504 Hoek van Holland 694505 In een peilbesluit worden de peilen voor het polderwater voor de komende tien jaar op nieuw vastgelegd. Gedeputeerde Staten van Zuid- Holland hebben het volgende peilbesluit op de daarachter genoemde datum goedge keurd: 694504 Peilbesluit Staalduinen, 4 april 2008, kenmerk: PZH-2008-261364. 694505 Peilbesluit De Lange Bon nen, 4 april 2008, kenmerk: PZH-2008-261635. Het besluit treedt in werking op woensdag 21 mei 2008. U kunt de peilbesiuiten inzien van vrijdag 9 mei 2008 t/m donderdag 19 juni 2008 in het Gemeenlandshuis. Belanghebbenden kunnen tijdens de inzagetermijn een beroepschrift indienen tegen het goedkeuringsbesluit van Gedeputeerde Staten bij de Rechtbank Den Haag, sector Bestuursrecht (postbus 20302, 2500 EH Den Haag). Als u een beroepschrift hebt ingediend, kunt u ook -tij dens genoemde termijn- de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Den Haag, sec tor Bestuursrecht, vragen een voorlopige voorziening te tref fen. Aan het indienen van een ver zoek om een voorlopige voor ziening zijn kosten'verbonden. Meer informatie: Sonja Kooiman, tel. (015) 260 8313. Verordening Waterbeheer 2007 huis en op Delftechpark Belanghebbenden kunnen bin nen zes weken een zienswijze indienen bij het college van dijkgraaf en hoogheemraden van Delfland, t.a.v. de team leider Keurbeheer. De termijn van zes weken vangt aan met ingang van de dag waarop het ontwerp ter inzage is gelegd. Meer informatie: Albert Lohman, tel. (015) 270 18 32. Bekendmakingen ONTWERPVERGUNNING WATERBEHEER Westland 693690/0880120 Dijkgraaf en hoogheemraden van het Hoogheemraadschap van Delfland zijn van plan een vergunning te verlenen aan: VOF Kwekerij Rimato te Honse- lersdijk - voor het wijzigen van het peil in watergangen van peilgebied XXIV van de Oude en Nieuwe Broekpolder, nabij de Broekpolderiaan te Honse- lersdijk U kunt de desbetreffende stuk ken inzien van donderdag 8 mei 2008 t/m woensdag 18 juni 2008 in het Gemeenlands- Vlaardingen, Maassluis, Schiedam en Rotterdam 695227 Vaststelling LeggeT Delflandse- dijk - Rivierdijk Dijkgraaf en hoogheemra den maken bekend, dat het ontwerp voor de leggeT Delf- landsedijk voor een ieder ter inzage ligt. Het Hoogheemraadschap be hoort volgens de Wet op de Wa terkering te beschikken over een actuele legger (Primaire) Waterkeringen. Als beheer der omschrijft het waterschap hierin waaraan de waterkering moet voldoen naar richting, vorm, afmeting en constructie. Tevens vermeldt de legger op grond van de Waterschapswet onderhoudsplichtigen en on derhoudsplichten. De conceptversie van de geac tualiseerde leggeT Delflandse- dijk voor het deel PaTksluizen tot aan de Maeslantkering is thans gereed. Deze leggerac- tualisatie is gebaseerd op de Uitgangspuntennotitie Delf- landsedijk. Dit houdt onder meer in dat de benodigde zonebreedtes (kemzone, be schermingszone) gebaseerd zijn op geaccepteerde water- keringstechnische inzichten en geotechnische stabiliteitsbere- keningen. U kunt de desbetreffende stuk ken inzien van dinsdag 6 mei 2008 t/m vrijdag 13 juni 2008: - in het Gemeenlandshuis - in het gemeentehuis van VI aardingen De concepteindversie van de legger is tijdens de inzageter mijn te downloaden via1 hhdelfland.nl/loket, onder 'stukken ter inzage'. Belanghebbenden kunnen bin nen zes weken een zienswijze indienen bij het college van dijkgraaf en hoogheemraden van Delfland, t.a.v. de teamlei der Waterkeringen. De termijn vangt aan met ingang van de dag waarop het ontwerp ter inzage is gelegd. Meer informatie: Roland Hoijinck, tel. (015) 260 8311. waterschaps verkiezingen 13 - 25 NOVEMBER www.hhdelfland.nl/verkiezinaen De drie kern taken van het Hoogheemraad schap van Delf land zijn water beheer, water kwaliteit en waterkering. Phoenixstraat 32 2611 Ai DELFT Postbus 3061 2601 DB DELFT TeL (015) 2608108 VEILIG WONEN, WERKEN EN RECREËREN IN DELFLAND MET STERKE DIJKEN, DROGE VOETEN EN SCHOON WATER Op 17 mei a.s. wordt de Zeeuwse Fietsdag voor de tweede maal gereden als on derdeel van het programma Vaker Veilig Fietsen van het Zeeuws Coördinatiepunt Fiets en het Regionaal Or gaan Verkeersveiligheid. De doelstelling van dit pro gramma is het gebruik van de fiets in de provincie Zeeland te stimuleren, zon der dat dit leidt tot meer ongevallen. Het college van Gedeputeerde Staten is een voorstander van Vaker Veilig Fietsen. De Zeeuwse Fietsdag valt binnen de Mei maand Fietsmaand dat als thema heeft: Samen fietsen met... Een aantal leden van Gedeputeerde Staten geeft daarom rond 10.30 uur het officiële start schot, waarbij een overzichts paneel van het fietsknooppun- tennetwerk wordt onthuld. Om 11.00 uur starten zij samen met de overige deelnemers vanuit Golden Tulip West duin te Koudekerke. In en rond dit hotel is er van alles te beleven. Bij de fietsoutlet is een mooie en voordelige fiets te koop en is er een pasfiets, waarmee de eigen fiets is af te stellen op het lichaam. Voor de kinderen is er een opblaasbaar fiets- parcours van 300m2. Heeft u ooit eens willen fietsen op een mountainbike? Er zijn twee clinics en men kan ken nismaken met GPS-fietsen. Daarnaast is er informatie te krijgen over verscheidene onderwerpen rond fietsen en verkeersveiligheid. Test uw ogen en uw reactie snelheid eens. Onderweg zijn er twee stempelposten, die tevens startlocatie zijn, te weten het Polderhuis te Westkapelle en Imkerij Poppendamme. Ook daar is genoeg te doen. Zo is er bij de Imkerij het kampioen schap achteruit fietsen en kan een behendigheidspar- cours worden afgelegd. De route van ca. 35 km is uit gezet over het fietsknoop- puntennetwerk en voert langs diverse bezienswaar digheden. Na inlevering van een volle stempelkaart ont vangen de deelnemers een set van vijf fietsroutekaarten ter waarde van 25 euro. Voor hen die mee willen fietsen maar geen fiets (bij zich) hebben is er voor 6 euro een fiets te huur. De Zeeuwse Fietsdag is in 2007 voor het eerst georganiseerd. Er was op een deelnemersveld van 300 gerekend. In totaal hebben ruim 800 mensen de route gereden. Daarop is besloten ook de komende jaren de Zeeuwse Fietsdag te organiseren. Samen met het Routebureau Zeeland, de NTFU, SportZeeland, VVN en FietsenScoort is een leuke route en een aantrekkelijk programma bedacht. Er zijn ook routes vanuit Middelburg en op Zeeuws Vlaanderen. Dus ga samen fietsen met- familie, vrienden, collega's, kinderen, opa's, oma's en beleef Zeeland eens vanaf de fiets. Meer informatie op www.zeeuwsefietsdag.nl.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 34