warm raktisch Met een boog Vloeibare tafel? Work-out onder water welkom Sterk lichtgewicht Prikkelend kunstwerk Delonghi Metropolis Inductie wokken (AEG) Lekker zwemmen! Het Nieuwe Stadsblad Woensdag {ripfi,3Qp8t-iP,agipg.y futuristische look voor moderne keuken bekroond met reddot design award 2008 Het verdwijnen van de architectonische lij nen tussen keuken en leefruimte heeft ge volgen voor de vloer. Om het gevoel van ruimtelijkheid te versterken verdient het de voorkeur om deze door te laten lopen. Een nieuwe vinyl collectie is voorzien van een beschermende toplaag die borg staat voor hardheid, krasvastheid en duurzaam heid en tevens zorgt voor een uitstekende bescherming tegen chemicaliën. Laminaatvloeren zijn populair omdat ze praktische eigenschappen combineren met de warme uitstraling van hout. Meer trends op www.perscentrumwonen.nl. Woontrends De bloementrends voor de komende zomer worden veelzeggend: Talking Flowers is het nieuwe thema om mee te verrassen. In onze hectische wereld staan bloemen meer dan ooit voor contact. Fysiek, mentaal, spiritueel en altijd boordevol liefde en aandacht. Met Talking Flowers spreek je je uit. De roos vertaalt natuurlijk ie dere vorm van liefde, vol vuur of een beetje ingetogen. En het lelie tje van dalen ademt op haar beurt nabijheid en vriendschap. De calla geeft je rust en de zonnebloem staat voor innerlijke kracht. Wel eens een wisseldouche geprobeerd? Dat is een automatische, kortstondige wisseling van warm en koud water, waarmee de tempe ratuurregeling van het lichaam onmiddellijk wordt wakker geschud. Dat 'koude water klinkt overigens erger dan het is. De wanne waterstraal duurt vijftien seconden, de koude waterstraal maar vijf. Net voordat je koud wordt, stroomt er al weer lekker warm water langs je lichaam. Je hebt op deze manier als het ware al een kleine work-out gedaan, voor dat je goed en wel bent aangekleed Bron: www.woonboulevard-online.nl. We hebben onze blik al gericht op de zomer, maar de lente kan best nog wat kil zijn. Wie daar niet de verwarming voor aan wil zet ten, maar er toch comfortabel bij wil zitten, kan kiezen voor bijver warming. En dan natuurlijk een bijverwarming die compact is en zich makkelijk laat verplaatsen, maar ook één die gemakkelijk te bedienen is. En tegenwoordig is dat geen probleem. Zo is de TCH 6590 ER bijvoorbeeld voorzien van een afstandsbediening. Kijk maar eens op www.delonghi.nl. Ze zijn vaak te zien in woontijdschriften en dat is natuurlijk niet voor niets. Grote getoogde openslaande tuindeuren geven ieder interieur onmiddellijk een gezellige uitstraling en ook een gevoel van luxe, omdat deze tuindeuren heel exclusief voelen. En dat zijn ze ook, maar een passende oplossing is mogelijk Breng maar eens een bezoek aan www.doors4all.com en ontdek de vele mogelijkheden. Voor ieder budget is wel een bijzondere tuindeur te vinden, die zowel vanuit de woonkamer, als ook vanuit de tuin echte blikvangers zijn. Na Koninginnedag weer hele maal de smaak te pakken of ben je altijd al koningsgezind? Dan mag deze koninklijke deurmat niet ontbreken. Zand en modder blijven bui ten de deur, zodat het bezoek een vorstelijk welkom ver dient. Bron: www.leenbakker.nl. Het ultieme vakantiegevoel wordt onderstreept door een ei gen bar in de tuin. Geen ruimte? Met een hoge tafel en een paar stoere krukken, kun je dat bar- gevoel toch behoorlijk oproe pen. En dankzij de mooie zwar te bootdoek kussentjes, zit je nog lekker comfortabel ook. Meer weten? Kijk dan voor meer info op www.annapart.com. Meubelen die zowel binnen als buiten te gebruiken zijn, zijn dé trend en foammeubelen zijn daarbij de meest recente ontwikke ling. Op het oog vrij massieve meubelen, maar door het gebruik van hoogwaardig foam in combinatie met een sterke lakcoating ontstaan comfortabele zachte meubelen met veel veerkracht en licht in gewicht Het grote voordeel van deze nieuwe buitenmeu belen is dat ze uit één stuk zijn gemaakt en zon- en waterbesten dig zijn. De Nederlandse ontwerper Richard Bindels ontwierp een aanti series strakke meubelen. De series bestaan uit stoelen, banken en tafels en zijn er in diverse kleuren en maten. Meer info is te vinden op www.designseats.nl. Volop zon, een licht briesje en de geur van zomer. Dat authentieke zomergevoel pak je optimaal met een comfortabele tuinstoel én een tafeltje binnen handbereik. Zoals deze Fluïd, bijvoorbeeld. Hoe wel de naam het doet vermoeden, gaat het niet om een vloeibare tafel, maar heeft deze tafel zijn naam te danken aan de vloeiende vorm. De lage ronde tafel is van Viro vlechtwerk af komstig uit Indonesië en is afgewerkt met een houten blad. Bron: www.enjoyfree- line.com. Met de zomer in aantocht dromen heel wat mensen van water en zwempret in eigen tuin. Ook in ons land. Met een zwembad overdekking kun je zelfs in ons zeeklimaat lang van een zwembad genieten. Het aanbod is even breed als compleet: van hoog tot laag, afneembaar en open rollend, handmatig te bedienen en ge motoriseerd, telescopisch en plat - kortom, keuze genoeg voor een zwembadoverdekking voor alle seizoenen. De overdekking garandeert een ideale temperatuur en zorgt dat het water schoon blijft. Bron: www.abrisud.be Als Woonplant van de maand mei prikkelt de cac tus het interieur. Voor wie een kritische blik en een be wuste levensstijl heeft, is de cactus een echte aanrader. Cactussen zijn pure per soonlijkheden die allemaal een eigen uitstraling heb ben. Variërend van 'kijk naar mij, hier ben ik' tot 'pas op'! Met een beetje verzor ging houden ze je eindeloos scherp. Cactussen hebben ieder een geheel eigen bloei, typeren de stekels en een waanzin nige vorm. Veel cactussen krijg je in bloei door ze tus sen oktober en maart op een koelere plek te zetten en bij na geen water te geven. Hierdoor zal de cactus pro beren te overleven en tot bloei komen. Het worden echte kunststukken!

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 37