m Kester Partners PS» HEDITEX OPERATOR PERS (M/V) CONTROLELEIDER GEZOCHT dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Kester Partners is een informele e dienstverlener en wij hebben een praktische kijk op het advies- en accountancy vak. Onze ruim 50 medewerkers stpan met een breed pakket aan diensten ondernemers enthousiast terzijde in hun bedrijfsvoering. Onze cliënten zijn innovatief en ondernemend en bieden jou volop kansen om te ontwikkelen. Dit alles maakt ons bedrijf tot een interessante en uitdagende werkplek met perspectief. Je taken Voor de functie van controleleider ben je binnen onze groeiende controlepraktijk samen met je collega's o.a. verantwoordelijk voor het uitvoeren van de wettelijke en vrijwillige controleopdrachten van onze klanten. De controlewerkzaamheden hebben betrekking op relaties uit het MKB en de glastuinbouwsector. Je onderhoudt zelfstandig contacten met onze relaties en geeft mede richting aan de groei van onze controlepraktijk. - ACCOUNTANCY - Je profiel Je hebt een (bijna) afgeronde AA of RA opleiding en beschikt over relevante werkervaring in het uitvoeren van controleopdrachten. Uiteraard heb je goede communicatieve en schriftelijke vaardigheden, een klant- en servicegerichte instelling en ben je een echte teamspeler. Tevens ga je nieuwe uitdagingen niet uit de weg maar pak je die met twee handen Ons aanbod Kester Partners biedt een informele werkkring met prima mogelijkheden voor ontwikkeling zowel voor jou persoonlijk als professioneel. Ons pakket aan arbeidsvoorwaarden is zeker marktconform en sluit goed aan bij wat gangbaar is binnen de markt. Reageren Meer informatie over de functie kun je verkrijgen bij Ronald Steenks. Je sollicitatie kun je zenden naar ons postadres t.a.v. personeelszaken of per e-mail aan: personeelszaken@kesterenpartners.nl Kijk voor meer vacatures regelmatig op onze website www.kesterenpartners.nl Maasambacht 2, Postbus 100,2676 ZJ Maasdijk t: 0174 516 605 f:0174 518 547 iww.kesterenpartners.nl Heditex is een groothandel voor de woning- en projectinrichting, het vloerenbedrijf en het gordijnatelier. Wij richten ons op de zakelijke markt. Heditex vertegenwoordigt een groot aantal binnen- en buitenlandse producenten. Daarnaast zet Heditex ook een aantal eigen producten in de markt zoals HR design binnenzonwering, Intersol buitenzonwering, Masters kleefstoffen en Hepar parket. Door de voortdurende groei van onze onderneming zijn wij op zoek naar versterking van ons team. Er is per direct plaats voor een commercieel medewerker binnendienst. i Binnendienstmedewerker (fuiitime) Werkzaamheden Het actief meewerken op de verkoop binnen- en buitenzonwering is uw kerntaak. Dit bestaat o.a. uit het verwerken van diverse orderstromen en het onderhouden van contacten met de klanten. Functie eisen U beheerst de Nederlandse taal in woord en geschrift. U beschikt over goede contactuele- en sociale vaardigheden, commercieel inzicht en verkoopkracht. Het werken met de computer is u niet vreemd. Daarnaast bent u als geen ander in staat om klanten te binden en heeft u geen 9 tot 5 mentaliteit. Wij bieden voor beide functies Een professionele organisatie Een gezellige werksfeer Een goed salaris 8% vakantiegeld Opleidingsmogelijkheden Pensioensregeling Passen de eigenschappen stressbestendig, besluitvaardig en een teamworker bij u? Stuur dan uw c.v. met een begeleidende brief naar: Heditex B.V. t.a.v. De directie Postbus 213 3130 AE Vlaardingen of per email naar vacature@heditex.nl. GROOTHANDEL VOOR DE WONINGINRICHTING Fides heeft een wereldwijde reputatie op het gebied van chrysanten en bloeiende potplanten. Marktgerichtheid, kwaliteits bewustzijn, servicegerichtheid, ketendenken en betrokkenheid zijn eigenschappen die hoog aangeschreven staan bij Fides en bij de internationale groep van bedrijven waarvan Fides deel uitmaakt. Fides staat voor marktgerichte ontwikkeling (veredeling) van sierteeltproducten, die op eigen vestigingen in het buitenland worden geproduceerd. Voor onze perspottenafdeling, nu bestaande uit drie flexibele en enthousiaste medewerkers, zijn wij op zoek naar een collega. DE FUNCTIE De operator pers is verantwoordelijk voor de kwaliteit en kwantiteit van de perspotten in brede zin. Ook verwachten wij van de operator dat hij/zij initiatieven ontplooit voor verbeteringen ten aanzien van kwaliteit, machinerieën en productieproces en draagt hij/zij zorg voor het goed functioneren van de apparatuur.Tevens behoort tot de werkzaamheden het oplossen van kleine storingen en dagelijks onderhoud. Daarnaast worden ook allerlei registraties verricht. JE PROFIEL Je bent: bereid tot het werken op onregelmatige werktijden; flexibel; zelfstandig. Je beschikt over: technisch inzicht, bij voorkeur een MTS diploma; verantwoordelijkheidsgevoel; goede Nederlandse taalbeheersing. WIJ BIEDEN Ben jij de juiste kandidaat, dan kun je rekenen opeen zelfstandige functie binnen een leuke werkomgeving, tegen marktconforme arbeidsvoorwaarden. Ben jij de operator die wij zoeken? Reageer dan snel! Voor meer informatie over deze functie kun je telefonisch contact opnemen met Johann Zwinkels, bedrijfsleider (0174-530176). Je sollicitatie kun je richten aan Marlen Smal, manager P&O. Fides B.V. Postbus 26,2678 zc De Lier t. 0174 53 0100 f. 0174 53 oi 10 m.smal@fides.nl www.fides.nl Our Roots, Your Success Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst. Onze hoogwaardige producten vinden hun weg over heel de wereld, met name in Europa, Amerika en Azië. Het is onze ambitie om vernieuwend en inspirerend te zijn. Onze producten kennen een hoge marktwaarde en bieden onze ketenpartners duurzaam rendement. Wij vinden gezamenlijk ondernemerschap met onze relaties van belang vooreen succesvolle marktpositie van onze producten.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 49