i in een bouwput t Schoentje Discussie erfpacht Opslagruimte Westzeedijk, al vanaf €12,- per maand Meevallertje huiseigenaren bij waterschapsbelasting Geluid vliegtuigen niet meer de grootste eigernis Volop keus in zomerschoenen en sandalen Aleidastraat 64 - Schiedam Ga voorde speciale aanbieding naar: www.kubus.nu/havenloods Eindelijk de ruimte, bij Kubus Self-storage Dent. Skid Bel 010-2735545 TËGËNINLEVERÏNGVANDEZEBON VOOR MOEDERDAG ALLE SLIPPERS 10,00 KORTING Verhuizen? Verbouwen? Te veel huisraad? Extra winkelopslag? Post- of vestigingsadres?. Kubus Self-storage brengt uitkomst. Self-storages dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad yjy-, -yvoenjsdagj7 SCHIEDAM - Huiseigenaren krijgen een deel van hun wa terschapsbelasting terug. Het Hoogheemraadschap Delfland heeft een principe besluit genomen om een overschot op de jaarrekening terug te betalen. Dit wordt apart berekend voor de groe pen ingezeten, gebouwd, on gebouwd en natuurterreinen. Bij de jaarrekening 2007 bleek dat eigenaren van on roerend goed meer hebben betaald dan was begroot. De verrekening is in 2009. SCHIEDAM - De meeste bewo ners rondom Rotterdam Airport ervaren dezelfde of minder ge luidshinder van grote verkeers vliegtuigen. Alleen in de Rotter damse wijken, die dicht tegen het vliegveld aan liggen, wordt meer hinder ervaren. Dat zijn de meest opvallende resultaten van een onderzoek dat de GGD Rotterdam-Rijnmond in het na jaar van 2007 heeft uitgevoerd en waarin de hinder werd ver geleken met een onderzoek uit 2001. Geluidhinder kan sterk variëren: het gaat om bewoners die een beetje gehinderd zijn tot bewoners die het geluid van vliegtuigen erg hinderlijk of zelfs onverdraaglijk vinden. Bij de categorie 'ergste hinder' blijkt dat deze in het hele onder zoeksgebied gelijk is gebleven ten opzichte van 2001. Alleen in Vlaardingen is deze hinder dui delijk afgenomen, terwijl de ernstige hinder in Overschie juist flink is toegenomen. Het onderzoek is in oktober 2007 uitgevoerd in onder andere Rot terdam, Noordelijk Schiedam, een gedeelte van Vlaardingen. Het geluid van vliegtuigen is niet de grootste ergernis. Voor de meeste mensen zorgt het verkeer voor de meeste geluids overlast. Verder geeft 91 pro cent van de bewoners aan te vreden tot zeer tevreden over de woonomgeving. De onder zoeksresultaten zijn te dowlo- aden op www.ggd.rotterdam.nl. SCHIEDAM - De WD Schie dam houdt woensdag 14 mei een themabijeenkomst over erf pacht in het Proveniershuys. De partij wil het erfpachtstelsel af schaffen. Vooruitlopend op het raadsbesluit medio juni gaat de WD in gesprek met makelaar Anke Bodwes en het bedrijsle ven in de persoon van Thom van der Boon. De sprekers ge ven hun visie op het onder werp, na afloop is ruimte voor discussie. Aanvang 20.15 uur. Auto kwijt na alcoholcontrole SCHIEDAM - De politie heeft in de nacht van zater dag op zondag een alcohol controle gehouden op diver se locaties in Schiedam. Tus sen half elf en half zeven werden 400 automobilisten gecontroleerd. Een bestuur der moest de autosleutels in leveren omdat hij al meerde re keren betrapt was op het rijden onder invloed en zon der rijbewijs. Elf bestuurders werden gearresteerd voor het rijden onder invloed van alcohol. Bij drie bestuurders werd het rijbewijs ingevor derd. Een buitenlandse be stuurder moest direct de boete betalen. Omdat hij dit niet kon, werd zijn auto in beslaggenomen. Feestelijke Koninginnedag SCHIEDAM - De politie Rot terdam-Rijnmond is tevre den over het verloop van Ko ninginnedag in de regio. De feestelijkheden zijn in het al gemeen in een goede sfeer verlopen, volgens de politie. In de Koninginnenacht wer den 10 personen bekeurd voor wildplassen en gingen 5 personen op de bon voor het drinken op de openbare weg. Drie verdachten zijn aangehouden voor mishan deling en drie voor beledi ging van een politieagent In de ochtenduren was het vrij stil in de gehele regio. In de loop van de middag, toen het weer opklaarde, werd het drukker op straat In totaal werden rond de honderd personen gearresteerd voor wildplassen, dronkenschap en mishandeling. GRATIS INLOOPSPREEKUUR 16 MEI VAN «9.00 - 17.00 UUR Pinnen mogelijk - Gratis parkeren - Maandag gesloten I POSTCODE Tandheelkunde moet betaalbaar blijven Bent u op zoek naar een tandarts? T andartsenpraktijk 3111 EB Schiedam Neemt nog patiënten aan! Maandag t/m vrijdag 9-12 uur. Slechts voor 177 5 p.p. en kinderen onder 12 jaar 14.75 p.p. Lopend buffet Keuze uit meer dan 35 gerechten, zoals garnalen, ossenhaas, varkenshaas en kipfilet Gelieve vooraf te reserveren! Alle gedistilleerde dranken, zoals whisky, cognac, jenever, Bacardi etc. zijn niet in de prijs inbegrepen! Gedurende max. 2 uur ook voor uw eigen voetbed) Uw gastvrouw: Ling Huang Winkelhoeve 15, 3137 RP Vlaardingen Bel voor meer informatie: 010-2499633 Uw huis staat zó vol met spullen dat u niets meer kunt vinden? U staat voor een verbouwing, verhuizing of lange reis? Of u heeft als onderneming snel extra opslagruimte nodig? Huur dan zo'n handige opslagunit bij Kubus Self-storage in Rotterdam en Schiedam. Want Kubus heeft wél ruimte zat. U kunt kiezen uit units van 1 tot wel 503. Huren kan al vanaf f 12,- per maand. Dus: pak de telefoon, pak uw spullen en... pak die ruimte! Partnervestigingen door geheel Nededand. (Kijk op www.kubus.nu voor de locaties) Daarom opslaan bij Kubus Self-storage: spullen opstaan voor korte of langne tijd voor particulieren en bedrijven opslagunits van 1 tot 50m' voorrijden met de auto gratis opbaahervke bewaking mei camera's al vanaf 12,- per maand i Ook naar Kubus Self-storage voor: uw eigen postadres vestigingsadres bedrijf doorzendservice Rotterdam-Noord (Ceintuurbaan) 010-218 38 8. Rotterdam-Zuid (bij Oe Kuip) 010-497 7900. Schiedam Spaanse Polder 010-24503 57. Dat de gemeente het op onder nemersrisico gooit, vindt René Goovaart waanzin. "Onderne mers moeten rekening houden met het personeel en de econo mische omstandigheden maar niet met de straat. Als je als on dernemer een schadevergoe ding wilt, moet je een civiele procedure aanspannen maar dat kost veel tijd en geld. Ik laat het zo. Een schadevergoeding komt toch altijd weer uit de zak van de belastingbetaler en dat vind ik ook geen goede zaak." Moederdag- en Pinksterbuffet ONBEPERKT ETEN EN DRINKEN!!* René Goovaart bij de wegafsluiting op de Nieuwe Haven.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 5