Recreatie cricket Harga koploper af Dieren vrienden 0pg6l6tl f662161 ij te, aanbiedingen! Groenoord blijft in race voor promotie ere-divisie Prominent oud-Oranje tegen oude glorie uit Turkije 'Meesten met een kater op het veld' SChiedam „ensenCoby^nderVeWen rfAV/?ï1!rH!ïïn Het Nfiéuwe Stadsblad Woensdag'28' mei 2008 - Pagina 2l SCHIEDAM - Jerry Monkou is er op vrijdag 6 juni in Heerlen, wanneer Groenoord de over de promotie naar de eredivisie be slissende wedstrijd tegen FSG/Ben Mesters speelt, niet bij. De coach heeft dan ver plichtingen in Schiedam, waar hij als buurtwerker betrokken is bij de rollerskate-tour. Vrijdag zag hij zijn manschappen met grote overmacht winnen van het Eindhovense Sport Petit en daarmee een goede basis leg gen voor de uitbeurt in Lim burg, waar FSG zich zeker niet zo makkelijk naar de slachtbank zal laten leiden. Sport Petit nam wel tot tweemaal toe de leiding, maar werd vervolgens kansloos naar een 8-2 nederlaag ge speeld. Marvin Pires zorgde voor 1-1 en Miguel Portas voor 2-2. In de pauze gaf Monkou zijn mannen opdracht om de twee meter lange Eindhovense doelman vooral met lage ballen te belagen. Dat bleek een gou den advies, want het leverde zes treffers op. Vooral de laatste was er een om in te lijsten: eerst schoot Fani Mendes tegen de binnenkant van de linkerpaal, waarna de bal over de doellijn en de rechterpaal weer het veld in vloog, waar Mounir Boukhari klaar stond om Groenoord als nog een treffer te bezorgen. FSG/Ben Mesters, de volgende tegenstander, won 18 competi tiewedstrijden, verloor er 3 en speelde eenmaal gelijk. SCHIEDAM - Een unieke voetbalwedstrijd in Schie dam! Andre Hoekstra, John Metgod, Pierre Vermeulen, Berry van Aerle, Ben Wijnste kers, Gerrie Muhren en Peter Houtman aangevuld met nog talloze andere ex-internatio nals spelen op zondag 1 juni als oud-Nederland tegen een formatie met prominente voormalige Turkse internatio nals. De wedstrijd wordt ge speeld op het complex van SVVSMC in sportpark Harga en begint om 17 uur. Asvion speelde zaterdag veertig overs tegen een Engels toeringteam. FOTO: ROEL DUKSTRA SCHIEDAM - Harga is er niet in geslaagd om zich op de gedeel de eerste plaats te handhaven. De korfballers verloren van Ten Donck, waardoor Synergo nu alleen de ranglijst aanvoert en Ten Donck naar de tweede plaats steeg. De Ridderkerkers hadden bij de rust al een 10-4 voorsprong. Daarna werd het nog wel 10-7, maar verder liet Ten Doek Harga niet komen: 13-9. ODI verloor op eigen veld met 6-10 van Spirit. SCHIEDAM - Asvions cric ketteam, inmiddels acte rend in de overgangsklaase, moest zondag (met Excelsi- or'20 2 als opponent) op nieuw een beroep doen op hulpkrachten. Dat was al eerder gebeurd in de openingswedstrijd tegen de re serves van Hermes DVS. 'We werden toen afgedroogd', som- bert Bart Jan van Collenburg. En dat voornamelijk, omdat de bond het Schiedamse verzoek om wat later aan de competitie te mogen beginnen hooghartig naast zich had neergelegd. 'We zijn hockeyers, die in de zomer maanden een potje cricket spe len. Ven Collenburg: 'Een aan tal jongens is dus in mei nog be zig met de hockeycompetitie. De cricketbond had daar geen boodschap aan'. Kortom, As vion is pas komende zondag op volle sterkte. Zoals op eerste pinksterdag, toen de hockeycompetitie even een time-out had en het elftal dus compleet was. Ze wonnen van PSV Tegenbosch en vierden dat vervolgens zo uitbundig, dat een dag later de energie ontbrak ('de meesten stonden met een kater op het veld') om ACC 2 aan de zegekar te binden. Van Collenburg: 'Niets moet, al les mag. We vinden het gewoon heel leuk om met elkaar dat spelletje te spelen. Trainen doen we maar af en toe. Dan is grappig om tegen jonge knapen te spelen, die regelma tig met hoofdklassers meedoen en drie-, viermaal per week trai nen, en dan te ervaren, dat hun niveau echt niet zoveel hoger is als het onze.' Luca Struijk wel in Oranje SCHIEDAM - Luca Struijk heeft de honneurs van Dan ny Koevermans overgeno men. De voormalige Excelsi- or'20- en huidige PSV-spits mag dan door bondscoach Marco van Basten afgeser veerd zijn, de 11-jarige Luca (uit groep 7 van basisschool De Singel) is door de KNVB- scouts wel geselecteerd voor Oranje en maakt deel uit van Meisjes tot 12 en Meisjes on der 13. Inmiddels speelde ze drie selectie-wedstrijden en heeft er op 2 juni nog een te gaan. Ronald Jacobs terug bij Asvion SCHIEDAM - Hockeyclub Asvion heeft de vacature, die ontstond door het vertrek van herencoach Caroline van Nieuwehuyze (naar het Haagse HDM) snel ingevuld door het vastleggen van Ro nald Jacobs. De oud-speler keert terug van weggeweest. Hij vertrok vorig jaar omdat het hem toen, door zakelijke besognes, aan voldoende tijd ontbrak om zijn functie naar behoren te vervullen. Einde verhaal SCHIEDAM - SC Spaland is in de tweede ronde van de nacompetitie door Rava/Houtwijk uitgescha keld. In Schiedam wonnen de Hagenaars met 2-1, om vervolgens ook de return te winnen. Deze wedstrijd werd in twee etappes ge speeld, omdat de scheids rechter het duel in de tweede helft (bij een 0-1 voorsprong voor Spaland) stillegde. Kom naar Pets Place Schiedam. Bewonder onze geheel vernieuwde winkel en profiteer van... Pets Place Schiedam is in een nieuw jasje gestoken. Dit is reden voor een groot feest! Kom zaterdag 31 mei in een geheel vernieuwde winkel in het Hof van Spaland (naast de Plusmarkt, zijde trambaan) en profiteer van feestelijke aanbiedingen en diverse leuke activiteiten. Kom bijvoorbeeld gratis kameelrijden of kom kijken naar de knotsgekke ballonnenclown Rolando. U en uw dier zijn van harte welkom! Tot ziens bij Pets Place Biokat's Kattenbakvulling Classic Klompvormende kattenbakvulling, verpakking 20 kg Wn 10,39 voor Twinky Kauwkluif 25 cm, pak a 10 stuks Van 7,79 voor «MS* KW -J"" Royal Canin Selection Croc Verpakking 20 kg. Van 36,50 voor de beste vriend van je dier j

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 21