I I deweekkrant.nl Opera op een kleedje "'Wanstips v. d. Wal Met consumptie inbegrepen, kijken naar: The Ashton Brothers, het Nationale Toneel, opera Tosca, musical Cabaret Tineke Schouten en veel meer. OPENING 1 JUNI Muziek - Eetcafé Grote Markt 17 Schiedam Tel. 010-4267660 Niet zomaar nieuws. Mijn nieuws! de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 28 mei 2008 - Pagina 29 snda andert elf keer van eigenaar. in de eerde ip en ;rdere uiste- ;osten en af- veren aal.nl (assa: m za- r). 1 irdam Libre, Toe- 0 Hans Tenor 'itaar, Lode- Itter- ugten emen ieuwe De straat 10.00 gen. (Film) tival) 1961-1962 toen Fortuna Vlaar- dingen bijna in de hoogste regio nen van het betaald voetbal be landde. Met optredens van onder andere Sjoerd Pleysier, The Ama zing Stroopwafels en vertoon van historische filmbeelden. Kaarten kosten 2,50 euro Aanvang 14 uur, Sportcomplex Victoria '04 in de Broekpolder Vlaardingen. Bluesclub (Muziek) Boogie creamed blues van MC Blues in Café de Hommel aan de Schiedamseweg in Vlaardingen. Toegang gratis. Aanvang 16 uur. Schaapscheerdersfeest Tal van activiteiten voor jong en oud op kinderboerderij 't Hoef blad in het Prinses Beatrixpark in Schiedam. Ballon scheren, zaklo- pen, spijkerslaan en natuurlijk schapen scheren. Op het erf staan kraampjes van verenigingen. Bij speeltuin Fort Drakensteijn ROTTERDAM - Richard Wagners Ring des Nibeiun- gen bestaat uit 4 complete opera's en duurt bij integrale opvoering 16 uur. Het Franse gezelschap Les Grooms, op gericht in 1983, doet het in 90 minuten, in een tent waaron der de toeschouwers op kleedjes en stoeltjes zitten. De muziek is bewerkt voor acht blaasinstrumenten, per cussie en drie zangers en blijft het origineel altijd trouw. Ook de oorspronkelij ke verhaallijn wordt nauw keurig gevolgd, met af en toe een komische noot. We zien dus dat de magische ring uit Wagners Germaanse goden wereld elf keer van eigenaar verandert, totdat alles aan het einde letterlijk ineenstort. De moraal is helden het is onmogelijk om liefde en geld tegelijk te bezitten. The Th reepenny Ring Cycle, 30 mei, om 20:30 uur in de Rotter damse Schouwburg. Kaart verkoop: 411 81 10 www.rot- terdamseschouwburg.nl staat een tent waar onder andere voorstellingen en van een sprookjestheater worden gege ven. Lange Havenconcert (Muziek) Deze zomer wordt een start ge maakt met het Lange Havencon cert. Op (koop)zondagmiddag 1 juni 2008 zal op het water van de Lange Haven in Schiedam, nabij de Appelmarktbrug, van 14.00 tot 17.30 uur vrolijke mu ziek klinken; van jazz tot klezmer! oud- De film Mio Fratello Figlio Unico gaat over twee broers die eikaars tegenpolen zijn maar dezelfde etitie vrouw beminnen. füid:PR Bekijk het theaterprogramma 2008-2009 en bestel kaarten via www.theateraandeschie.nl of vraag een brochure aan via (010)2 467 467. de ogen van z'ra, vader Geef aan de collectant of via giro 55055 de astma van z'n moeder Sweelincksingel 7 - Schiedam-Groenoord Sfeervolle zalen voor recepties, vergaderingen, party's Inlichtingen: dhr./mw. Crama, tel. 4702363 (zaal) en/of 4702323 (privé) Kijk voor meer informatie, aanbiedingen en online kaartverkoop op uitburo.nl/rotterdam.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 29