De Nacht van de Passie 449- 349- 299- 599- 199- 79- Or Massale inkopen! Ingelaste verkoop van 20.000 fietsen 5000 kinderfietsen met hoge extra korting! ALLE TOPMERKEN FIETSEN ACCESSOIRES direct uit voorraad leverbaar! resnPiïÉiBwyiJ OUTDOOR ADVENTURE HEBhJÈIK Rotterdam dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 28 mei 2008 - Pagina 30 SCHIEDAM - Een avondvul lend programma waarin meerdere concerten sa mensmelten tot een feeste lijk theaterfestijn: de Nacht van de Passie. Vijf uur lang kan het publiek van Theater aan de Schie genieten van muziek, zang en dans uit verschillende landen; pas sionele muziek die het hart sneller laat kloppen! Met muziek en dans in het gehe le theater. Voor en na de hoofd voorstellingen, die plaatsvinden in de grote zaal kan men onder het genot van een hapje en een drankje voorstellingen bijwonen in de foyer. De Nacht van de Passie is een avondvullend programma, waarin concerten van Tango Dorado, Flor de Amor, Os Ma- landros en Rapalje, samensmel ten tot een feestelijk theaterfes tijn. Argentinië is vertegenwoor digt door Tango Dorado, een ze venkoppige orkest dat, onder lei ding van multi- instrumentalist Christiaan van Hemert en tango- Avondvullend Tango Dorado, Flor de Amor, Os Malandros en Ra palje zijn allen te zien tijdens het vijf uur durende theater spektakel Nacht van de Pas sie. Een avondvullende pro gramma vol muziek en dans. Kaarten voor de voorstelling op zaterdag 31 mei 2008 om 20.15 uur in Theater aan de Schie, zijn verkrijgbaar aan de kassa via telefoonnum mer (010) 2 467 467 of www.theateraandeschie.nl. danspaar Marieke lest en Mon- eir Bardai, een gevarieerd theaterconcert op de planken zet. Het publiek wordt hierbij meegenomen op een reis door de geschiedenis van de Tango. Flor de Amor geeft het publiek tijdens de Nacht van de Passie een kijkje in de muzikale keuken van Cuba met zijn feestelijke en dansbare Merengue, Bolero en Son. Met traditionele muziek, Theateravond vol passionele muziek die het hart sneller laat kloppen. die vanaf 1997 door toedoen van de wereldberoemde mannen van de "Buena Vista Social Club" overwaaide van Cuba naar Euro pa De enthousiaste 25-koppige dans- en muziekgroep Os Ma landros presenteert in haar op tredens een vrolijk stukje, onver valste Braziliaanse cultuur. De opzwepende sambaritmes en de sensuele dansen in schitte rende kostuums zijn ingrediën ten voor een kleurrijk spektakel, refererend aan het straatcarna val van Rio de Janeiro. Dat passie zich bevindt in vele diverse mu zieksoorten bewijzen de wild uit ziende mannen van Rapalje. Eerder dit seizoen waren zij al te zien in Theater aan de Schie met een avondvullende voorstelling. Met ruige kilts, beenbandages, mouwloze shirts en tatoeages trakteert Rapalje het publiek op een Keltisch Folkfeest uit vervol gen tijden. Nieuwe theaterbrochure De seizoensbrochure 2008/ 2009 is uit! Een verrassend pro gramma vol dans, cabaret, musi cal, toneel en nog veel meer. Kaarten zijn te reserveren via www.theateraandeschie.nl of via het bestelformulier dat is bijge sloten in de brochure. Onweer in de huiskamer Vrijdag 30 mei 2008 om 20.15 uur is de bekende theater groep Orkater terug in Theater aan de Schie. Mu ziektheatergezelschap Orka ter (Orkest en Theater) werkt met een vaste groep theater makers. Zij maken in uiteen lopende samenstellingen vooral muziektheater. Nieuw geschreven. Nieuw gecomponeerd. Naast de vaste kem werkt Orkater ook met een groot aantal beken de en minder bekende regis seurs, scenaristen, compo nisten, acteurs en muzikan ten. De speelplekken variëren van vlakke Moer theater tot schouwburg, van zomerfes tival tot huiskamer. Met muziektheater Het Huiskameronweer, geba seerd op de absurde verha len van schrijver Henri Mi- chaux. In een ogenschijnlijk normale huiskamer leeft een op het eerste gezicht gewoon gezin. De huiskamer die hen geborgenheid zou moeten bieden, verandert echter langzaam in een kerker waaruit ze niet kunnen ont snappen. Vader worstelt met de, in zijn ogen, vijandige tijd. Moeder probeert het ge zin bij elkaar te houden, maar raakt zo uitgeput dat ze het liefst zou willen vertrek ken. De kinderen proberen zich staande te houden in de chaos die hun ouders creë ren, terwijl de inwonende oom niet weet of hij moet in grijpen. Kaarten zijn ver krijgbaar aan de kassa, geo pend van dinsdag t/m zater dag van 12.00 tot 16.00 uur of via www.theateraande- schie.nl. MEGA SALE Gazelle Enorme partij elektrische fietsen Keuze uit honderden stuks van de Merken Giajt, Batavus. Sparta, Gazelle, Union, Qwic etc. AMP Met en zonder derailleur versnelling en verschillende mogelijkheden qua actieradius! Nu heel veel modellen van 2099,- NU U koopt al een topmerk elektrische fiets bij Mega Bike voor 699,- qujic de GROOTSTE GOEDKOOPSTE in UNION FIETSEN! «—en Grote partij Tracking hybridefietsen van vooral Union met Shimano nexus 7 en 8 versnellingen. Halogeenverlichting verende zadel voorvork ma jmk aluframes lIMH"1 aiuirames j Van 899,- NU V.3 Moederfiets 3 versnellingen, rollerbrakes, excl. zitjes Van 599,- NU eenmalig rollerbrakes, excl. Mega-Outdoor Adventure afdeling keuze uit 1000 Race Atb fietsen en Mega kleding schoenen afdeling Nieuw: Nu de gehele serie Univega ATB Race verkrijgbaar in alle Mega Bike Be One Brave Kwaliteits mountainbike met schijfri en vering, div. 0% ft g" framehoogtes. #111 vestigingen! Zie ook:WWW.UNIVEGA.C0M Normaal 549 - NU Germaan Nostalgie Oerdegelijke omafiets van een van Nederlands bekendste A-merken, 28 kleur zwart, klapstandaard Puch Excellent Limited edition De top van ultiem tietsplezier, superlicht alu frame, Shimano nexus 8 versn., Shimano rollerbrakes voor en achter, aut. verlichting, verende voorvork zadelpen Van 799,- NU Om en acmer, aui. verncnnng, Je eigen personal bike van Gazelle Extra brede banden Stalen frame Extra grote achter- drager Mooie rode kleur Door uniek blokkeersysteem kan het stuur bij stilstand nooit meer onverwacht tent am ma Van 599,- NU Iedere zondag geopend! In iedere vestiging keuze uit 1000 kinderfietsen voor boys en girls. En natuurlijk de leukste accessoires. Be One Team Replica en Yuma 24" v.a. 8 jaar. Normaal 429,- Heel veel Loekie, Minimax, Sparta, Puky alle maten, kleuren en types NU v.a. toga miyata QLUIC MONTGGO CG/AIVT MEGfomM Alle topmerken Professionele service garantie Beste prijs Groot assortiment accessoires Uitgebreide kids afdeling Burg. van Walsumweg 2 De grootste fietsboulevard van Nederland. Gevestigd aan het Oostplein, vlakbij Tropicana en hel Havenziekenhuis. Mega Kids afdeling, Mega Outdoor afdeling met groot assortiment racefietsen, ATB, schoenen, kleding en toebehoren. Grote Shimano pro shop!!! Vrij. koopavond Iedere zondag geopend Bianchi www.megabike.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 30