jij gaat ook fc°S Gezocht: leerling steigerbouwer bUt KMC GROUP9 Kraan- en Shovelmachinisten (P&O ref.nr. 08-143) Uitblinken in schitterend werk. Voor jou is niets 1 te hoog gegrepen! OP ■taf «1 Caótica Ana Jake Gyllenhaal speelt de 'Prince of Persia'! SOC Holland B.V. biedt dé opleiding voor werkend leren in de steigerbouw. Wat bieden wij jou? Werken en leren tegelijk 1 jaar durende studie Vanaf 22 jaar een bruto salaris van 2.068,- per maand! Bel voor meer informatie 0492 66 17 25 of mail je CV naar info@socholland.nl Steigerbouw Opieidirigs Centrum Holland ALLES VOOR KANTOOR KMC Group is een Rotterdamse organisatie die al meer dan 35 jaar actief is op het gebied van automatisering. We zijn op zoek naar 2 nieuwe collega's. Support Engineer De support engineer is verantwoorde lijk voor de installatie van software en het oplossen van software problemen, oplossen van hardwareproblemen, ver vangen en upgraden van hardware, installatie en configuratie van LAN en WLAN management. We zijn op zoek naar iemand met de volgende eigenschappen; minimaal 3 jaar relevante werkervaring, ervaring met Windows 2003 Active Directory en exchange 2003/2007, systeemkennis op Microsoft platforms en ervaring met Citrix Web Interface - Presentation Server 4.5 Netwerk Engineer De netwerk engineer is verantwoorde lijk voor het oplossen van klantvraag stukken en problemen enerzijds en het installeren en uitrollen van netwerken anderzijds. U begeeft zich dagelijks tussen verschillende netwerkinfrastruc turen op verschillende locaties bij de opdrachtgevers. We zijn op zoek naar iemand met de volgende eigenschappen; relevante HBO opleiding, minimaal 5 jaar rele vante ervaring, uitgebreide kennis van Microsoft, Cisco certificaat, affiniteit met bijvoorbeeld VoIP, WAN en securi ty protocollen. Stuur je reactie met CV naar: sollicitaties@kmc.nl Voor meer informatie: www.kmcsystems.nl Je komt ons overal tegen. In straten, op festivals, bij kantoren, ziekenhuizen en fabrieken. Overal halen we afval op. Wat doen we met dat afval? Dat verwerken we. Deskundig en duur zaam. Volgens de modernste technieken en de strengste eisen. Dat vinden we schitterend werk. Maar we weten dat we pas echt trots kunnen zijn als we goed op elkaar zijn ingespeeld. Van begin tot eind, op alle niveaus. Bouwen, renoveren en slopen van huizen en andere bouwwerken leidt tot veel afval: in Neder land jaarlijks zo'n negentien miljoen ton. Bij dit bouw- en sloopafval gaan we voor maximaal hergebruik. SITA Recycling beschikt daarom over moderne, slimme installaties om bouw-, sloop en houtafval te sorteren en te scheiden. Zodat deze stromen weer kunnen worden hergebruikt als secundaire bouw- of grondstoffen. De processen van SITA Recycling Services dragen zeer bij aan recycling- en hergebruikdoelstellingen. Voor SITA Recycling in Rotterdam zoeken wij vier fulltime: Je bent verantwoordelijk voor optimale verwerking en verlading van aangeboden afvalstoffen in je werk gebied. Hierbij maak je vakkundig gebruik van de kraan en shovel. Bovendien ben je verantwoordelijk voor het onderhoud van de machine. Aan de hand van het voertuiginspectierapport controleer je bij aanvang van je diensttijd de machine. Je hebt enkele jaren ervaring in het bedienen en besturen van een shovel en kraan. Daarnaast ben je initiatiefrijk en kun je goed zelfstandig werken. Je bent flexibel ingesteld en kennis van afvalstromen is een pluspunt. Behoud jij graag het overzicht? Ga dan naar www.werkenbijsita.nl en solliciteer direct. Voor meer informatie neem je contact op met Edwin Overweel, Productiemanager, te bereiken op: 010 - 428 77 77. www.werkenbijsita.nl rrAV/SHÜ!H!Tïïl Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 28 mei 2008 - Pagina 47 FOTO: A-FILM The Shepherd: Border Control The Beatles Explosion Actie met Van Danune Documentaire TBS Psycho-thriller Een spannende actiefilm met in de hoofdrol spierbundel Je- an-Claude van Damme. In The Shepherd: Border Control vecht Van Danune zoals we van 'm gewend zijn tegen een onrechtvaardige wereld en voert daarbij een nietsontziend antidrugsbeleid. 'The muscles from Brussels' is terug met een ijzersterke performance. In de ze nieuwe film zet Jean-Claude van Damme zich in voor de strijd tegen drugssmokkel. Wees voorbereid op een turbu lente achtbaanrit vol sensatio nele achtervolgingen. Een cri minele tak van de Amerikaanse commando's is van plan om 35 miljoen dollar aan heroïne Amerika in te smokkelen. Het enige wat de schurken in de weg staat is de mysterieuze douanier Jack Robideaux (Jean- Claude van Damme), een voor malig rechercheur. Met regis seur Isaac Florentine - gepre zen als een van de grote namen op actie en martial arts gebied - aan het roer, zal het niemand verbazen dat dit het neusje van de zalm in zijn genre is. The Beatles Explosion is een schitterende documentaire en een echte 'must have' voor ie dereen die alles van de Fab 4 verzamelt. In deze documen taire ziet u The Beatles in de begindagen van hun muzikale carrière. De vier jongens uit Li verpool staan bekend om hun altijd scherpe antwoorden tij dens interviews, waren niet uit het nieuws weg te slaan, ston den garant voor grappen tij dens persconferenties en zijn verantwoordelijk voor legend arische tv optredens. Dit Beat- leMania feest laat zien hoe de lads dachten over hun roem, de gillende fans en de altijd aanhoudende fascinatie van de pers voor hun bijzondere haar dracht. The Beatles laten zich van hun charmante, eerlijke en slimme kant zien in deze docu mentaire. Hoogtepunten zijn de eerste trip van The Beatles naar Amerika, een blik achter de schermen bij 'A Hard Day's Night' en het memorabele Sha- kespeare-optreden op de En gelse TV. The Beatles Explosion is vanaf 6 juni te koop. In deze weken worden we overspoeld met dvd's over het EK voetbal in het algemeen en Oranje op het EK in het bijzon der. De Historie van.schetst op twee dvd's een uniek beeld van de heroïsche historie van het UEFA Europees Kampioen schap voetbal. Beleef en herbe leef de meest meeslepende momenten in vijftig jaar top voetbal. Deel 1 bevat onder meer het eerste UEFA Europe se Kampioenschap dat plaats vindt in Frankrijk. Er doen slechts vier landen mee aan de eindronde. De Sovjet-Unie wordt de allereerste Europese kampioen. Het Europees Kam pioenschap is vier jaar later (in '68) voor het eerst uitgebreid op televisie te volgen. Verder is er aandacht voor het debacle in '76 als in een roerig halve finale twee Oranjespelers het veld worden uitgestuurd. Deel 1 eindigt met het ultieme succes van '88. Op deel 2 zien we on der meer de EK's van '92 (het afscheid van de speler Van Bas ten) en het EK in eigen land (2000). De telefilm TBS is binnenkort te zien bij BNN maar voor de echte fans ligt er vanaf 11 juni een dvd-versie in de winkel. Warner Home Video brengt de psychologische Nederlandse thriller van regisseur Pieter Kuijpers (Van God Los) uit. De film laat het angstaanjagende gevolg zien van een ontsnapte TBS-patiënt die op zoek gaat naar z'n moeder. Johan (Theo Maassen) zit vast in een TBS- kliniek voor de moord op zijn vader en zusje. Zijn moeder is de enige die zijn onschuld kan bewijzen, maar zij is al jaren niet te bereiken. Als hij binnen de TBS-kliniek wordt overge plaatst naar de Long Stay afde ling besluit hij te ontsnappen. TBS - met hoofdrollen voor Theo Maassen en Lisa Smit - ontving meerdere filmprijsno minaties en sleepte op het Filmfestival in Philadelphia de prijs voor beste film in de wacht. Als extra's zijn de vol gende hoofdstukken toege voegd: Making off, Extra scènes en Audiocommentaar: Pieter Kuijpers en Theo Maassen Drama dat draait om de mooie Ana (Manuela Vellés) en haar bewogen leven. Ana verhuist van het eilandje Ibiza naar het drukke Madrid op aandringen van Justine (Char lotte Rampling). De achttien jarige schilderes hoopt haar schilderpassie verder te ont wikkelen in de grote stad. Daarbijkomt Ana terecht in de kunstenaarsscene van Ma drid. In deze nieuwe spirituele wereld ontdekt zij door mid del van hypnose wie zij in haar vorige levens geweest is. Dit wordt geen prettige tocht naar het verleden, want de vrou wen die Ana in haar vorige le vens was, zijn telkens op 22-ja- rige leeftijd komen te overlij den. Zal haar dit lot opnieuw te wachten staan? De film Caótica Ana oftewel chaoti sche Ana geeft de kijker stof tot nadenken. Een eigenschap die vaker terugkomt in de films van regisseur Julio Medem. Fi losofeer er dus lustig op los! De film Caótica Ana is vanaf 5 juni te zien in de Nederlandse bioscopen. De film, een productie van zal opgenomen worden in Marokko en Londen. FOTO: RCV ENTERTAINMENT

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 47