DES NIEUWE TALENTEN (M/V) JUNIOR AREA MANAGER HEFTRUCKCHAUFFEUR ZZP'er (chauffeur) STUDENTEN EN/OF SCHOLIEREN Our Roots, Your Success Fides B.V. Postbus 26,2678 zg De Lier t. 0174 53 01 00 F. 0174 53 0110 m.smal@fides.nl www.fides.nl Omdat ons bedrijf groeit, zijn wij op zoek naar nieuwe talenten. Voor onze afdeling Licentie-Areamanagement hebben wij een vacature voor een junior area manager. Daarnaast zijn wij voor onze dynamische transportafdeling op zoek naar een enthousiaste en servicegerichte ZZP'er voor chauffeurswerkzaamheden. En op de expeditie afdeling hebben wij ter versterking van ons enthousiaste team een vacature voor een heftruckchauffeur. Bovendien hebben wij in het weekeinde en tijdens vakanties geregeld werkzaamheden voor studenten. DE FUNCTIE Fides heeft een wereldwijde reputatie op het gebied van chrysanten en bloeiende potplanten. Marktgerichtheid, kwaliteits bewustzijn, servicegerkhtheid, ketendenken en betrokkenheid zijn eigenschappen die hoog aangeschreven staan bij Fides en bij de internationale groep van bedrijven waarvan Fides deel uitmaakt. Fides staat voor marktgerichte ontwikkeling (veredeling) van sierteeltproducten, die op eigen vestigingen in het buitenland worden geproduceerd. Onze hoogwaardige producten vinden hun weg over heel de wereld, met name in Europa, Amerika en Azië. Het is onze ambitie om vernieuwend en inspirerend te zijn. Onze producten kennen een hoge marktwaarde en bieden onze ketenpartners duurzaam rendement. Wij vinden gezamenlijk ondernemerschap met onze relaties van belang voor een succesvolle marktpositie van onze producten. Je bent mede verantwoordelijk voor de internationale positionering van Fides en je maximaliseert de royalty inkomsten op de lange termijn. Naast het bezoeken van buitenlandse licentienemers en het afsluiten van licentiecontracten, begeleid je ook buitenlandse agenten. Je geeft daarnaast teelttechnische onder steuning aan licentienemers en agenten en je volgt marktontwikkelingen. Je controleert de opgaven en betalingen en je bent aanwezig op internationale beurzen en evenementen. Je coördineert de informa tiestroom van en naar de royalty afdeling, ontvangt buitenlandse relaties en je stelt de budgetten op voor diverse gebieden. IE PROFIEL Je bent: - opgeleid op HBO niveau - bereid tot reizen (verspreid over het jaar circa twee maanden) - bereid om teeltkennis te vergaren - thuis in de tuinbouw - accuraat - zelfstandig Je beschikt over: - uitstekende communicatieve vaardigheden - beheersing van moderne talen: Engels, Duits en bij voorkeur Spaans - commercieel talent Samen met je collega's verricht je diverse werk zaamheden. Niet alleen worden orders klaargezet en vrachtauto's geladen en gelost, maar er moeten ook orders accuraat worden gecontroleerd en andere werkzaamheden worden verricht. Daarnaast draag je zorg voor verantwoord gebruik van de heftruck en houd je de fustvoorraad op peil. Verder verricht je diverse voorkomende werkzaamheden in de expeditiehal. Je bent: - servicegericht - stressbestendig - flexibel - verantwoordelijk - accuraat Je beschikt over: - organisatievermogen - een heftruckcertificaat - goede kennis van de Nederlandse taal in woord en geschrift - vermogen om zowel zelfstandig als in teamverband te kunnen werken. WIJ BIEDEN Ben jij de juiste kandidaat, dan kun je rekenen opeen afwisselende functie tegen goede secundaire arbeids voorwaarden en een uitstekend salaris. Ben jij het talent, dat wij zoeken? Reageer dan snel! Wanneer je meer wilt weten over de vacature heftruckchauffeur, ZZP'er (chauffeur) en/of studenten kun je contact opnemen met Nico van der Hout, logistiek coördinator. Voor meer informatie over de overige functies kun je telefonisch contact opnemen met Marlen Smal, manager P&O. Je schriftelijke reactie kun je, het liefst per e-mail, ook aan haar richten. DE FUNCTIE Je brengt samen met onze chauffeurs ons stek- materiaal bij onze Nederlandse klanten. Je laadt en lost zelf. Om het werk te vergemakkelijken staat een elektrische pompwagen ter beschikking. Over het algemeen worden de werkzaamheden op normale werkdagen verricht en eindigt de werkdag tussen 17.00 en 18.00 uur. je profiel Je bent: - servicegericht - stressbestendig - flexibel - verantwoordelijk - accuraat - zelfstandig Je beschikt over: - chauffeursdiploma CCV-B en rijbewijzen B-C-E - ervaring met een motorwagen/schamelaanhanger. DE FUNCTIE Als enthousiaste oproepkracht werk je als operator of als vorkheftruckchauffeur. Je bent beschikbaar op zaterdag, zondag, vrije dagen en in schoolvakanties. Als operator (vanaf 18 jaar) houd je toezicht op en bedien je machines. Voor deze functie heb je enig technisch inzicht nodig. Als vorkheftruckchauffeur (vanaf 16 jaar) verricht je diverse werkzaamheden in de expeditiehal van onze organisatie. Hiertoe is het verplicht een certificaat te bezitten. Uiteraard kan deze op onze kosten worden behaald. JE profiel Je bent: - bereid vroeg in de ochtend te beginnen - accuraat Je beschikt over: - verantwoordelijkheidsgevoel - een goede kennis van de Nederlandse taal - affiniteit met de groene sector Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 54