Geen plekje over Spetterend feest in Beatrixpark Hoe mooi kan üw huid worden? 77 Potje pesten wordt flink aangepakt Overstroming Bijdorp loopt onder water Gedupeerden zitten met auto in de maag c Velthuis Kliniek dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 28 mei 2008 - Pagina 8 SCHIEDAM - Grote consternatie vrijdagmiddag in Bijdorp, een rioolleiding in het gemaal aan de Schiedamseweg sprong en veroorzaakte veel overlast. Grote hoeveelheden water stroomden de straten en de huizen in. Burgemeester Verver stelde zich ter plaatse op de hoogte, foto: roel dijkstra SCHIEDAM - "Het is voor ons een groot probleem,' zucht Coen Veldhuis. De vader van twee kleine kinderen en een werkende echtgenoot woont in de binnenstad en had ooit een abonnement om zijn auto te kunnen parkeren in het ABC complex. Na een verschil van mening tussen de eigenaar van de parkeergarage en de uitbater Q Park werden alle 30 abonne menten van bewoners in de binnenstad opgezegd. Maar waar parkeer je als bewoner je auto in de drukke Schiedamse binnenstad? 'Er is eigenlijk geen oplossing voor het probleem,' aldus Veld huis, 'de eigenaar van het ABC heeft duidelijk aangegeven dat hij geen abonnementhouders meer wil en de gemeente zegt ons niet te kunnen helpen.' Veldhuis nuanceert zijn uit spraak: 'De gemeente wil juist wel de mogelijkheid van abon nementhouders open houden maar zij heeft geen dwangmid del. Ik zie wel wat in een tijdelij ke vergunning voor een aanpa lende zone. Dit zou een oplos sing voor een aantal gezinnen kunnen zijn. De abonnementen werden in dertijd uitgegeven aan 2e auto bezitters en eigenaars van oldti mers want bewoners van het centrum krijgen sowieso een vergunning voor één auto. Veldhuis: 'Dat betekent wel dat je eigenlijk tweeverdieners uit je centrum weert Wij moeten met twee kleine kinderen iedere morgen op pad. Zij zijn nog te jong om te fietsen maar net te groot om nog met z'n tweeën op de fiets te vervoeren.' De tweede auto wordt nu maar in Nieuwland geparkeerd. 'Dat is voor ons het dichtste bij.' Velhuis kent een aantal mensen die drastische maatregelen heb ben moeten nemen. 'Zij heb ben hun mooie oldtimer de deur uit moeten doen.' Senioren op de fiets door regio SCHIEDAM - Zin om weer de trappers uit het vet te ha len? Op woensdag 28 mei wordt door Seniorenwelzijn Maassluis, Vlaardingen, Schiedam een fietstocht voor 55-plussers georgani seerd. Deze tocht is onge veer 35 kilometer lang en gaat door Vlaardingen, Schiedam en omgeving. Aan de hand van een route omschrijving kunt u op deze dag een interessante en ho pelijk plezierige tocht ma ken. Onderweg kan, zoals gebrui kelijk, op een aantal locaties gestopt worden voor een kop koffie 's morgens, voor de lunch en voor een fris drank 's middags. Alle gege vens staan in de routebe schrijving. Tijdens de pit stops kunt u informatie krij gen over verkeer en veilig heid, meedoen aan een ver- keersquiz of uw fiets laten nakijken op veiligheid door een erkende rijwielherstel ler. Deelname aan de tocht be draagt 6euro per persoon. Bij deze prijs zijn een lunch, koffie of thee, frisdrank en een aandenken inbegrepen. De tocht wordt gehouden op woensdag 28 mei en bij zeer slecht weer wordt uitgewe ken naar woensdag 4 juni.. De start is om 10.00 uur: In Vlaardingen vanaf Ont moetingscentrum West. In Schiedam vanaf Ontmoe tingscentrum de 4 Molens. Inschrijving kan bij de ont moetingscentra van 25 april t/m 16 mei. Annuleren: al leen bij een geldige medi sche reden kunt u het in schrijfgeld terugkrijgen. SCHIEDAM - Er is eindeloos op gewacht maar eindelijk is het zover: na jaren van plannen maken en geld verzamelen is de bouw van het nieuwe toiletge bouw bij Fort Drakensteijn in het Prinses Beatrixpark bijna voltooid. Een bijna unieke ge beurtenis. Niet alleen vanwege het bijzondere ontwerp, maar ook het feit dat er nu voor het eerst een ruim invalidentoilet beschikbaar komt in de directe omgeving van speeltuin Fort Drakensteijn. Hierdoor wordt een bezoek aan deze populaire voorziening zeker voor gehan dicapten nog aantrekkelijker. Een belangrijke doelstelling, in- SCHIF.DAM - De Landelijke StichtingT egenZinloosGe- weld en de gemeente Schie dam gaan hun krachten bun delen in de strijd tegen pesten, agressie en geweld. De ge meente is namelijk 'vriend' geworden van de Landelijke StichtingT egenZinloosGe- weld. De stichting zal de ge meente Schiedam van ideeën voorzien voor het opzetten van projecten en geeft onder steuning bij initiatieven van zowel de gemeente zelf, als or ganisaties en instellingen bin nen de gemeente. De ge- tegratie van kinderen met of zonder handicap, is hiermee weer een stapje dichterbij geko men. Om dat te vieren organi seert de Stichting Vrienden van Fort Drakensteijn op zondag 1 juni een spetterend kinderfeest. Wethouder Daskalakis zal op die dag om 13.00 uur het nieu we paviljoen Drakensteijn, waarin de toiletten zijn opgeno men, officieel openen. Van 12.00 tot 16.00 uur barst het feest los met het Schaapscheer- dersfeest op de Kinderboerderij Het Hoefblad met kinder theater, oude ambachten en kinderactiviteiten bij de speel tuin en kinderboerderij. meente Schiedam heeft bij de aanmelding als 'vriend' een oorkonde, vlaggen en stoepte gels gekregen. Dit alles met het bekende logo van de stich ting, het lieveheersbeestje. Het eerste exemplaar van de stoeptegels wordt woensdag 28 mei feestelijk onthuld door burgemeester W.M. Verver- Aartsen op het schoolplein van basisschool 'De Peper klip'. Daarnaast geeft de bur gemeester samen met de stichting een gastles over de onderwerpen pesten, agressie en geweld. Altijd precies de juiste behandeling voor uw huid: dat werkt! Niemand zit te wachten lp rimpels, pigmentvlekken of een slappere huid. Maar toch krijgen we er vroeg of laat allemaal mee te maken... wiltuer wat aan doen? De huidspecialisten van de Velthuis Kliniek staan voor u klaar! Jan Leentvaarlaan 14-24,3065 DC Rotterdam Kijk voor meer informatie op www.velthuiskliniek.nl of bel 0900-7777 555 VELTHUIS KLINIEK, LAAT ZIEN HOE MOOI JE BENT Als beste getest! Fillers en Botox zijn op dit moment erg populair. Niet zo gek, want door middel van een 'simpel' prikje kunnen rimpels en plooien prachtig worden opgevuld of vervaagd. Het is wel van groot belang dat u wordt behandeld door een arts die veel ervaring heeft met injectables, en dus precies weet met welk middel en op welke manier het beste resultaat behaald kan worden. De Consumentenbond heeft onlangs een onderzoek naar rimpelbehandelingen gedaan, en daarbij kwam de Velthuis Kliniek wederom zeer goed uit de bus. Onze vestigingen in Hilversum en Rotterdam hebben een nummer 1 positie in Het Gooi en de Randstad en zijn in deze regio's dus de beste klinieken als het gaat om rimpelbehandelingen. Ook onze andere klinieken scoorden prima en kregen het predicaat 'zeer goed'. Handig om te weten wanneer u zo'n behande ling overweegt! Aantrekkelijke abonnementen Vaak zun meerdere behandelingen nodig om l RESULTAAT TE BEREIKEN. DAAROM Velthuis Kliniek aantrekkelijke die de prijs per behandeling EEN STUK LAGER MAKEN. EEN UITGEBREIDE PRIJS LIJST vindt u op www.velthuiski.iniek.nl De kracht van warmte Een van de nieuwste methodes om een verslapte ge zichtshuid te verstevigen is Accent Radiofrequency. Dit geavanceerde apparaat brengt warmte diep in de huid waardoor het bindweefsel wordt geactiveerd. De huid wordt daar strakker van. Niet alleen voor het gezicht, maar ook voor hals, decolleté, boven armen, buik en billen is deze behandeling heel geschikt. heèft pas plezier van een behandeling, als die precies doet waar uw huid behoefte aan heeft. Om daar zeker van te zijn heeft de Velthuis Kliniek sinds kort de Visia, een nieuw sys teem voor huidanalyse. Visia meet het aantal rimpels, poriën en pigmentvlekken en laat zien hoeveel schade er door de zon veroorzaakt is. Aan de hand van al die gegevens kunnen we precies zien bij welke behandeling uw huid het meeste baat heeft. En wat mooi is: we kunnen u na de behandeling ook laten zien hoe groot het effect is! Een nieuwe laser De Matisse is een compleet nieuw type laser die uw huid voller en veerkrachtiger kan maken. In plaats van een laagje huid te verdampen, schiet de Matisse honderden piepkleine 'gaatjes in de huid. Die zijn met het blote oog niet zichtbaar - de huid is alleen licht rood en iets gezwollen. De volgende dag is daar niets meer van te zien, u kunt dus gewoon alles blijven doen. Naast een kop voor laserlicht heeft de Matisse ook een kop die IPL-licht afgeeft (intense pulsed light). Dit IPL-licht vermindert pigmentvlekken, sproeten of een zwangerschapsmasker aanzienlijk.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 8