4,25 l,10 1 sol' 1 50 Ontbijt- n koek a Ti aifliïferLaan AA.ulti- puntjes Aardbeien- schnitte Aardbeien- slofje u ii r ii s t 6 stuks ASSISTENT-ACCOUNTANT GEZOCHT Kester Partners dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 28 mei 2008 - Pagina 9 Al heel lang hebben bruggen niet alleen een praktische, maar ook een symbolische functie die staat voor een bar rière overwinnen. Is deze hindernis groot, dan kan het een enorme klus zijn de brug te bouwen en moet soms de onderste steen boven komen. Bij kleine bruggetjes is meestal alles wel te overzien en kan men snel verder met dat waar de brug heen leidt. Maar helaas zijn de bruggenbouwers zelf soms al een hindernis op zich en duurt het lang voordat je verder kunt. (Foto tekst: Gert Jan van Noorden, www.showdesign.nl) op je fiets! Let goed SCHIEDAM - Ergernis nummer 1 in Nederland is het slachtoffer te worden van fietsendiefstal. Het aan tal fietsendiefstallen is het afgelopen jaar verdubbeld in de gemeente Schiedam. Van 174 in de periode van januari tot mei 2007 naar 373 in dezelfde periode dit jaar. De politie is druk bezig met het opsporen van de fietsendieven. Er zijn al meerdere fietsendieven aangehouden. Behalve fietsen dieven zijn er ook helers aange houden. De heler is net zo straf baar als de dief. Degene die een fiets voor een niet-aannemelijk laag bedrag koopt, loopt het risi co om een gestolen fiets te kopen en maakt zich hiermee schuldig aan een strafbaar feit. Zo arres teerde de politie dit jaar tot nu toe al 23 mensen die zich schul dig hadden gemaakt aan de dief stal van fiets(en) en/of heling. In geheel 2007 werden 37 mensen aangehouden voor deze feiten. Als eigenaar van een fiets is het belangrijk dat u uw fiets goed op slot zet. Het liefst met een dubbel slot. Doe bij diefstal direct aan gifte bij een politiebureau of via internet. Er worden regelmatig fietsen teruggevonden, waar geen aangifte van gedaan is. De politie kan zonder aangifte de ei genaar van de fiets niet opspo ren en geen verdachten aanhou den. U kunt de politie bellen via 112. Heeft het geen spoed, maar wilt u toch aangifte doen bel dan 0900-8844. Jeugdige vernielers aangehouden SCHIEDAM - De politie heeft vijf jongeren aange houden die verdacht wor den van openlijke geweld pleging. Zondagmiddag rond vier uur kreeg de politie melding van een inbraak in een school aan de Oostsingel in Schiedam. Bij de school was men bezig met verbou wingswerkzaamheden. Agenten hoorden ge schreeuw en herrie uit de school komen. Politiemen sen zagen ook dat een water straal via de trap naar bene den kwam. Iemand stond met een brandslang in zijn handen en spoot in het trap gat. Alle aanwezig brand slangen, zowel water als poeder, waren leeggespoten in de gangen en lokalen. Er waren cementzakken geo pend. Op een aantal plaat sen waren gaten geschopt in de muren. De gymzaal op de begane grond stond blank. Politiemensen hadden het gebouw omsingeld met meerdere eenheden en hiel den een vijftal jongeren aan. Het gaat om Schiedamse jongeren in de leeftijd van 13 tot 20 jaar oud. Ze zijn inge sloten op een politiebureau. Schoolpleinoptreden SCHIEDAM - Op zaterdag 14 juni zal het harmonieor kest van de muziekvereni ging Harpe Davids en haar twirlteams een aantal optre dens verzorgen op het schoolplein van de openbare Daltonbasisschool De Klin ker. Vanaf 13:30 uur zullen solisten en groepen twirl- sters van "The Yellow Rain bows" optredens verzorgen. im Aanbiedingen gelden van donderdag 29 mei t/m woensdag 4 juni 2008 Hof van Spaland 23 - Schiedam - 471 69 69 www.bakkerammerlaan.nl Koster Partners is een informele en regionale dienstverlener en wij hebben een praktische kijk op het advies- en accountancy vak. Onze ruim 50 medewerkers staan met een breed pakket aan diensten ondernemers enthousiast terzijde in hun bedrijfsvoering. Onze cliënten zijn innovatief en ondernemend en bieden jou volop kansen om te ontwikkelen. Dit alles maakt ons bedrijf tot een interessante en uitdagende werkplek met perspectief. Je taken Voor de functie van assistent-accountant ben je binnen onze groeiende controlepraktijk samen met je collega's o.a. verantwoordelijk voor het uitvoeren van de wettelijke en vrijwillige controleopdrachten van onze klanten. De controlewerkzaamheden hebben betrekking op relaties uit het MKB en de glastuinbouwsector. Je onderhoudt zelfstandig contacten met onze relaties en je kunt doorgroeien naar de functie van controleleider. ACCOUNTANCY Je profiel Je hebt een (bijna) afgeronde SPD/HEAO, AA of RA opleiding en je hebt enige werkervaring in het uitvoeren van controleopdrachten. Uiteraard heb je goede communicatieve en schriftelijke vaardigheden, een klant- en servicegerichte instelling en ben je een echte teamspeler. Tevens ga je nieuwe uitdagingen niet uit de weg maar pak je die met twee handen Ons aanbod Kester Partners biedt een informele werkkring met prima mogelijkheden voor ontwikkeling zowel voor jou persoonlijk als professioneel. Ons pakket aan arbeidsvoorwaarden is zeker marktconform en sluit goed aan bij wat gangbaar is binnen de markt. Reageren Meer informatie over de functie kun je verkrijgen bij Ronald Steenks. Je sollicitatie kun je zenden naar ons postadres t.a.v. personeelszaken of per e-mail aan: personeelszaken@kesterenpartners.nl Kijk voor meer vacatures regelmatig op onze website www.kesterenpartners.nl Maasambacht 2, Postbus 100, 2676 ZJ Maasdijk t: 0174 516 605 f: 0174 518 547 rww.kesterenpartners.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 9