Oranje BBoying is grootste talent in finale at bakker tg aMMerLaan u 4 tompoudes halen 3 betalen f. Op de dag dat speelt... Bakker Ammerlaan poule bij besteding v.a. S euro.... 7.95 visgilde Toptoestellen €0 bij een Jfl-jarig abonnement II li Voorspelt u de juiste uitslag van Oranje? Dan -wint u een lekkere slagroomschnitte Hollandse Nieuwe!!! Schol Toscaanse ovenschotel EK-KNALLER QJ qj Kibbeling I 500 gram -^gEE- Rollator-APK voorkomt pech onderweg Fatale val van de trap dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 4 juni 2008 - Pagina 10 SCHIEDAM - De Schiedamse dansgroep BBoying is het Grootste Talent van 2008! Zij wonnen afgelopen zaterdag de culturele wedstrijd van de Stads gehoorzaal, X-Posure. Het pu bliek deelde de Publieksprijs uit aan de band White Water, die tevens naar huis ging met de tweede prijs van de jury. De der de prijs werd gewonnen door volgens de jury de dansbelofte van de toekomst Tony Dancer. Klokslag 20.15 uur schudde de Stadsgehoorzaal in Vlaardingen op zijn grondvesten, doordat de finale van X-Posure werd geo pend door de heftige ritmes van de brassband Chillboys, gevolgd door een spectaculair optreden van de dansgroep Tha Saints. Achter de schermen trilde het theater door de zenuwen van de deelnemers. Tien finale-acts maakten zich op voor het optre den van hun dromen, hun zelf gemaakte act voor een volle Stadsgehoorzaal. De presentatie van de avond lag in handen van de Stadsdichters van Rotter dam, de Woorddansers. Perfect op elkaar ingespeeld en met veel dynamiek in hun stemmen, kondigden zij act na act aan. In sneltreinvaart toonden de tien finalisten hun talent. De jury be stond uit professioneel danser Bennie Semil, muzikant Martin Mol, rapper RMB, voorzitter Gerard van Os en gastjurylid en theaterdirecteur Sandra Bruins- ma. Ze hadden het er maar moeilijk mee. Het niveau onder de deelnemers was hoog. Daar droeg ook de coaching, die ze in de weken voorafgaand aan de fi nale hebben gehad, aan bij. De uiteindelijke winnaars sprongen een gat in de lucht. De drie ta lentvolle winnaars hebben allen een pakket vol ontwikkelingen gehad met diverse optredens, een geld bedrag en promotione le middelen als een fotoshoot, visitekaartjes en een eigen pos ter. De winnende acts zijn zater dag 13 september te bewonde ren op het Vlaardings UitFesti- val op en rond het Veerplein. Al met al was het een bewogen avond in de Stadsgehoorzaal, met stralende deelnemers en een uitzinnig publiek! Zie ook www.stadsgehoorzaal.nl. De Schiedamse dansgroep BBoying. FOTO: ANGEUQUEVAN W0ERK0M/ANCA KRUIK Openingsactie Kom voor onze speciale openingsaanbiedingen naar de nieuwe Vodafone winkel in Schiedam in de Nieuwe Passage 2, tegenover de Xenos. De openingsacties gelden t/m 8 juni. Vraag naar de voorwaarden in de winkel. Make the most of now vodafone vodoi°°e Visgilde Voordelig Gevangen Ze zijn er weer..... vers van het mes (ook per 15; lekker voor bij de buis) vers gebakken 100 gram 1.25 Visgilde Ovenschotel 2 pers. 8.45 Tegen inlevering van deze bon Geldig gedurende de hele EK. Visgilde Schiedam W.C. Spaland, Hof van Spaland 65 3121 CA SCHIEDAM-NOORD telefoon 010 247 01 90, fax 010 247 01 91 www.visgilde.nl Hof van Spaland 23 - Schiedam - 471 69 69 www.bakkerammerlaan.nl I dental service center Karel Doormanweg 9 Schiedam Zoekt ter ondersteuning van haar team LEERLING TANDTECHNICUS GlPS-PROTHESE FULL TIME MA/ BEN JIJ: kwaliteitsbewust nieuwsgierig enthousiast handvaardig En heb jij interesse in de tandtechniek? Reageer dan sneli Reacties graag per E-mail of schriftelijk. Sips Dental Service Center B.V. T.a.v. Mevr. S. Sies, o.v.v. sollicitatie P/a Postbus 59, 4900 AB OOSTERHOUT Tel.0162-422477 ssies@ttlsips.nl www.ttlsips.nl Geen acquisitie op basis van deze advertentie s.v.p. REGIO - Door het grote suc ces van vorig jaar is er dit jaar opnieuw een rollator-APK in het Vlietland Ziekenhuis. Op dinsdag 10 juni kunnen rollator-gebruikers in locatie Vlaardingen gratis hun loop hulpmiddel laten nakijken en zo nodig laten repareren. De reden van dit rollator-spreek- uur is de zorgwekkende toe stand van veel rollators en de vele technische mankemen ten. De levensduur van een rolla- tor is afhankelijk van de in tensiteit van gebruik en de staat van onderhoud; in de praktijk wordt een rollator na vijf jaar als afgeschreven be schouwd. Het is heel belang rijk dat rollators goed zijn af gesteld om gevaarlijke situ aties - zoals vallen - te voor komen. Op dinsdag 10 juni tussen 13.30 en 15.30 uur zijn rollator-gebruikers welkom op de afdeling Revalidatie van het Vlietland Ziekenhuis in Vlaardingen. Bij de rolla tor-APK worden verschillen de onderdelen van de rollator nagekeken, gesmeerd en aangedraaid. De middag is gratis en er is voor iedereen een kopje koffie of thee met wat lekkers. SCHIEDAM - De 43-jarige man die zondagochtend is overleden in een woning aan de Noordvest, blijkt onder in vloed van alcohol van de trap te zijn gevallen. De politie sluit daarmee het onderzoek af en heeft vijf verdachten weer vrijgelaten. Hulpverleners hebben zondagochtend gepro beerd de man te reani meren maar zonder re sultaat. Omdat de toedracht niet onmiddellijk dui delijk was, hielden agenten direct vier mensen aan. Een vijfde persoon heeft zich in de loop van de dag gemeld bij een politiebureau en is ook aangehouden. Het ging om een Schiedam se vrouw van 52 jaar en vier mannen zonder vaste woon- of verblijf plaats van 20,38, 40 en 55 jaar oud. Zondagavond is er sec tie geweest op het over leden lichaam. De familie van het slachtoffer in Polen is kennisgegeven.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 10