Gratis bij KPN Flexibel iPrimafoon <f§ kpn sluit je aan @Mun nieuws I f Piasemmer en wasknijpers Samsung U700 Met 3.2 rnp camera Sony Ericsson S500L Mooie ladyphone t de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 4 juni 2008 - Pagina 12 SCHIEDAM - stichting Holland Wheelers heeft haar laatste geld geschonken aan Fort Draken- steijn, de speeltuin voor onder andere gehandicapte) kinde ren in het Beatrixpark. Holland Wheelers werd in 1996 opgericht om het rolstoel(hard)rijden lokaal te ondersteunen. Het geld van de stichting werd bijeengebracht door een groot aantal Schie- damse bedrijven, instellingen en particulieren. Toenmalig burgemeester Reinier Scheeres werd voorzitter. In die periode ging onder ande re de bekende Schiedamse wheeler Feike Waqué met steun van de stichting naar de Para lympics in Amerika. Ook andere goede doelen in de rolstoelwe reld werden gesteund. Sinds be kend werd dat er in Fort Dra- kensteijn een bergruimte zou komen voor (kinder-) rolstoelen heeft Holland Wheelers toege zegd voor een aantal rolstoelen te zullen zorgen. Op 1 juni over handigde Marianne de Mol de Mooij een cheque van 1.500,- euro aan de voorzitter van de stichting Vrienden van Fort Drakensteijn. Daarmee is het laatste geld van Holland Wheelers (goed) be steed. De stichting is van plan zichzelf nu op te heffen, tenzij zich voor 1 juli op telefoonnum mer 010 426 47 86 belangstel lenden melden voor (gratis) overname. Nog maar een paar weken en dan is het weerzo ver, dan kun nen wij ons nomadenbloed weer laten stromen, dan prop pen we onze auto weer zo vol als JÉ lukken wil en trekken we met JmÊ ons hele boeltje naar het zuiden. In het kader van de voorpret neem ik onze kampeeruitrus ting alvast kritisch onder de loep. Wat is aan vervanging toe en wat had ik ook al weer op mijn toch-wel-handig-om-aan- te-schajfen-lijstjestaan?Al rom melend stuit ik op onze oude rugzakken. Ach, wat hebben we daar toch veel lol van gehad. Weemoedig denk ik terug aan de tijd waarin we alleen met de ze oude jongens op vakantie gingen. Tent, slaapzak, mat, al- Nu, twee kinderen en vele jaren later, zijn er toch wel veel spul len bijgekomen zeg! Het begon toen we voor het eerst besloten toch maar twee campingstoelen mee te nemen in ons rode peu- geotje. Ik was toen vijfmaanden zwanger. Het slapen, in ons niet helemaal waterdichte 'bolletje", was nog tot daar aan toe, maar ik zag mezelf toch echt niet drie weken lang op de grond bivak keren. Het begin van het einde natuurlijk. Het jaar daarop moest de buggy, het hangmatje, de tas met speelgoed en een hele stapel luiers mee. Toen kwam de opblaasboot, het badje, de pia semmer, die fijne hapjespande koelbox en de pomp voor de boot. We hebben zelfs zo'n ver schrikkelijke bak voor op de au to aangeschaft. Maar het diepte punt hebben we toch wel vorig jaar bereikt, met de aanschaf van het tenttapijt. Ons persoc a- lijke toppunt van decadentie! Nu lijkt de uitzet dan toch ein delijk helemaal compleet. Ge lukkig maar, want meer spulle tjes kunnen we simpelweg niet vervoeren. Nou goed, een nieu we koelbox zou wel fijn zijn. Vo rig jaar stonk de auto wel erg naar Franse kaas. Dus gaan we toch maar naar zo'n grote vrij etijdsmarkt en op één klein im pulskoopje na, een reuze handi ge washanger, die je zelfs in een boom kan hangen, kopen we niets vreemds. Trots ruim ik de spulletjes op. Mijn nieuwe was hanger gooi ik achteloos bij de campingspullen, bovenop mijn vale rugzak Sorry lieve rugzak dat ik je hier, op je oude dag nog mee con fronteer. Rust maar zacht! Voor meer Valeska én vrouwenzaken kijk op Skuzzie.nl Gratis bij 1 jaar KPN Flexibel 27,50 USB en Bluetooth 2.0 Inclusief MP-3 speler Gratis bij 1 jaar KPN Flexibel 20 Met 2.0 megapixel camera Geschikt voor internet op je mobiel FOTO: ROEL DIJKSTRA WOK IA Kies met advies:

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 12