KU winckelaer* 10 t/m 17.00 uur V Kom nu naar Winckelaer in Strijen of Breda voor de vele buitenkansjes!!! Navigeren door het weer 899,- de Bergen Wanroij BEHANG! Alle merken, alle boeken DECOKAy VAN LOENEN deweekkrant.nl IntEnt Feest BVSW in het zonnetje I4 - de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 4 juni' 2008 Pagina 3 jaar inzet Schiedam West kent veel verschillende bewoners. De burge meester, allochtonen, middenstanders en de gemiddelde Ne derlander leven naast elkaar. Het is een voornamelijk rustige wijk. Toch heeft juist nu de wijk een bewonersvereniging hard nodig. Leegstand, overbewoning en hangjeugd liggen op de loer. De Bewonersvereniging Schiedam West staat met handen en voeten in de wijk maar deze week staat vooral in het teken van het 35 jarig bestaan. Op zaterdag 7 juni barst het feest los in wijkcentrum De Erker. Er komt een podium waarop bandjes optreden, er zijn springkussens en een draaimolen, een chanty koor uit Vlaardingen, en er zijn volop hapjes en drankjes. Na tuurlijk is er tevens een groot scherm besteld zodat het EK voet bal gevolgd kan worden. De wens van de BVSW voor de toe komst is simpel: We zouden graag zien dat er leden bij komen uit veel verschillende culturen. Die zijn er nog te weinig.' Dat leverde ons 240 nieuwe le- niet wist dat er een bewoners den op. Er was iemand bij die al vereniging bestond. Er is dus 23 jaar in de wijk woonde maar nog veel te doen.' Vto Do Vr Za 04-06 05-06 06-06 07-06 A A A A -* 1 °oö 21* 21* 23 22* 12* 12" 13* 12" 4 mm 3.5 mm 0 mm 0 mm 2 BR sen 3 Bft 3 Bft Navigatiesystemen kunnen meteorologen helpen bij.het voorspel len van het weer. Dat blijkt uit een proefschrift van Sibren de Haan (Universiteit Wageningen). Verschillen in vochtgehalte en lucht druk brengen GPS-systemen een beetje in de war. Onnauwkeurig heden worden gecorrigeerd aan de hand van 35 meer geavanceer de GPS-ontvangers. De correcties bevatten informatie over de luchtdruk en de totale waterdamp boven de ontvanger. Het werk van zeevarenden SCHIEDAM - Schiedam is met haar fruithavens, wer ven en scheepvaartmaat schappijen al sinds tijden een belangrijk deel van de wereldhaven Rotterdam. Toch zijn de stad en de ha ven twee werelden naast el kaar. Wilt u eens wat meer horen over de wereld van de zeevarenden? Op dinsdag 10 juni om 13.45 uur is er een Middagkring in Inloophuis DE WSSEL, Broersveld 123. Koopvaardijpredikant Hele- ne Perfors zal vertellen over haar werk onder zeevaren den. Vegas for Millions in Kajuitbar SCHIEDAM -Lekker swin gen en een biertje drinken in de Kajuitbar. Op zaterdag 7 junispeelt de band Vegas for Millions de aanvang is om 22.00 uur. Hoogstraat 170 en de toegang is gratis. Lezing libellen in De Boshoek SCHIEDAM - Tijdens deze lezing wordt er bekeken wel ke libellen er voorkomen in Zuid-Holland. Er zijn veel veranderingen gaande in de omgeving van Kethel met name op land schappelijk gebied, de wei landen verdwijnen en door voor in de plaats worden er nieuwe natuurgebieden ge creëerd. Wat de gevolgen zijn van deze veranderingen voor de libellenstand in Schiedam en omgeving hoort u tijdens een lezing over libellen op 8 juni in de Boshoek. De lezingen begin nen om 14.00 uur en duren ongeveer een uur. Politie houdt fietscontrole SCHIEDAM - Samen met medewerkers van Stadstoe- zicht heeft de politie van dis trict Waterweg-Noord op het Broersveld een fietscontrole gehouden. Behalve dat er ge controleerd werd op diefstal en heling, konden mensen hun postcode in hun fiets la ten graveren. Bij de controle werden geen gestolen fietsen aangetroffen. Wel maakte ruim honderd fietsers en drie bromfietsers dankbaar gebruik van de mogelijkheid om hun persoonlijke gege vens in de (brom)fiets te la ten graveren. Inloopconcert Grote Kerk SCHIEDAM - Het Don Bos- cokoor Schiedam bestaat dit jaar 20 jaar. Sinds de oprich ting is het koor verbonden aan de H.H. Jacobus- en Martinusparochie in Schie- dam-Noord. Met 46 leden brengt het koor een breed repertoire van onder meer bewerkingen van Tom Par ker en gospels ten gehore. Op zaterdag 7 juni a.s. zin gen zij in de Grote- of St. Janskerk van Schiedam (Lange Kerkstraat 37). Aan vang 15.00 uur. De toegang is gratis. Oranje disco in Dreesplein SCHIEDAM -Vrijdag 6 juni is in Wijkcentrum Dreesplein een Oranje disco voor kinde ren van 8 t/m 12 jaar. Voor 1,50 inclusief limonade, kan gedanst worden van 19.00 tot 21.00 uur. Reparaties klaar terwijl u wacht Vernieuwen: in overleg met uw wensen Implantaatprotheses Dagelijks geopend van 08.30-16.30 uur Behandeling volgens afspraak Tandprothetische Praktijk Veringmeier Nieuwe Haven 131, Schiedam Tel. 010-4261417 Hof van Spaland 45, Schiedam Tel. 010-4711320 www.klikgebitschiedam.nl INTERIEUR LIFESTYLE Schuifvitrinekast Key Largo antiek creme, H220xB149xD48cm 1299, 899,- Showroom Strijen, Chr. Huygenstraat 3,3291 CN Strijen Showroom Breda, Kruisvoort 22,4814 RZ Breda, Langs de Ettensebaan op de woonboulevard Breda www.winckelaer.nl, Tel. 078 674 30 00 Bergen vakantieplezier, op De Bergen Wanroij Vakantiepark 'de Bergen' in Wanroij is een gezellige moderne gezinscam ping gelegen in een oase van water en groen. Dit kindvriendelijke vakan tiepark ligt in het oosten van Brabant aan de rand van het uitgestrekte natuurgebied De Peel. Begin dit jaar zijn de nieuwe huurchalets "Villa de Bergen" geopend. Het park heeft een uniek speelparadijs met meer dan vijftig speeltoestellen en attracties. Er zijn ook kampeerplaatsen met speeltoestellen op'de kampeervelden. Daarnaast beschikt het park over een mooi, groot strandbad. Campinglaan 1 5446 PW Wanroij «Telefoon: +31(0)485 33 54 50 E-mail: info@debergen.nl zv.debergen.nl verf, behang, zonwering, gordijnstoffen, vloerbedekking Dam 37-45, 3111 BC Schiedam Tel: 010-4266192 behanger beschikbaar Uw eigen bedrijf in... 4 2°maar nieuws, SSijn nieuwsf o Curagao Suriname a Ghana o Marokko Turkije üS Afghanistan ia liui ->nn Themabijeenkomsten Suriname Den Haag 8 Turkije Rotterdam 12 Zwolle 18 Afghanistan Den Haag 24 U hebt een goed bedrijfsidee, dat weet u. Maar hoe begin je daér een bedrijf als je in Nederland woont? IntEnt weet hoe. Maar hoe ondernemend bent Aanmelden en meer informatie: (070) 305 18 20 y] ondernemenoverdegrens.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 3