Onderhoudsmonteur m/v Harga kan scoren Mark Huizinga in Tokio Jr Grote Haagsche laat Excelsior door de zijdeur afgaan 'Ze geven een hand,zeggen bedankt en gaan' syngenta Mi 11 de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 4 juni 2008 - Pagina 41 SCHIEDAM - Mark Huizinga bereidt zich in Tokio voor op Peking. De Schiedamse Euro pees kampioen judo, die zijn zinnen heeft gezet op het her overen van het Olympisch goud, is in de eerste week van zijn trainingsstage nog niet toegekomen aan oefenwed strijden (randori's). Hij ondervindt namelijk, ver telt hij op zijn website (www.markhuizinga.nl) nog steeds hinder van de ribbles- sure, die hij zes weken geleden in de EK-finale opliep. Daar door heeft hij zijn activiteiten moeten beperken tot hardlo pen, krachttraining en uchi- komi (het oefenen van wor pen). Hij is niet voor het eerst in het land waar het judo is 'uitgevonden'. In 1994 was hij er voor het eerst. 'Toen was al les nieuw, zwaar, spannend en indrukwekkend', vertelt hij. 'Vergeleken met toen is de ac commodatie nauwelijks ver anderd, de mentaliteit wel. Vroeger was het strenger, te genwoordig is de sfeer losser, meer Europees. Voor Japanse judoka's is dat waarschijnlijk prettig, ik vind het jammer. Wanneer je naar het judomek ka aan de andere kant van de wereld reist, zie je toch graag de ouderwetse tucht en hard heid terug.' Huizinga hoopt deze week weer voluit te kunnen trainen. 'Geduld is echter een schone zaak: ik kan beter te laat dan te vroeg mijn ribben belasten.' SCHIEDAM - De nummer twee van de cricketcompeti tie HCC heeft Excelsior'20 zondag door de zijdeur laten afgaan. De mannen van de 'Grote Haagsche' verlieten het strijdperk met 255 runs voor het verlies van 8 wickets. De Schiedammers gingen daar na at bij 98 all out. Hermes DVS en lijstaanvoerder Quick speelden 45 overs. Quick haalde 222 voor 8. Hermes DVS sneuvelde bij 202 all out. SCHIEDAM - Harga korfbalde zich naar een eenvoudige en zelfs ruime overwinning op De Corvers. In tegenstelling tot een week eerder toen tegen Ten Donck in de strijd om de hoog ste positie het scoren een kwel ling was, liep het nu gesmeerd. Het leverde een van spanning gespeende wedstrijd op met veel strafworpen. De wedstrijd eindigdein 21-7 ODI won met 7-6 van de Delft- se hekkensluiter Paal Centraal. DOOR GERARD S. VERVER SCHIEDAM - "Clubliefde? Die bestaat niet meer." Paul de Haan, de manager van Rijn- monds vrouwenteam, maakt van zijn hart geen moordkuil. De Stichting Topvolleybal Rijn mond heeft de handdoek ge gooid en meldde het dames team af voor de B-league. Dat is niet in het minst te wijten aan het vertrek van speelsters, die in de Schiedamse sporthal Groe- noord zijn opgegroeid en ge koesterd. "En die gaan dan zomaar weg. Dat frustreert me. We hebben er hard voor ge werkt om voor die meiden een omgeving te creëren waar ze goed konden gedijen en als het dan even wat minder gaat schudden ze je de hand, zeggen bedankt en ze gaan." De stich ting en het management heeft zich de afgelopen maanden uit de naad gewerkt om het team, dat in ieder geval twee van de leidende speelsters zou gaan missen, te voorzien van een trainer en voldoende vrouw schappen. Die trainer zat er, meldt De Haan, aan te komen, maar werd afgezegd omdat een aantal dames hun heil elders ging zoeken. Daarmee ver dween de topsport, nadat vorig jaar ook de mannen de club de rug hadden toegekeerd, uit Rijnmond. De Haan hoopt niet, dat daar mee ook de Stichting zich op heft. "Zover zijn we nog niet. De topmannen en -vrouwen mo gen dan wel vertrokken zijn; de stichting - en ook sponsor Pro- per-Stok - hechten erg aan een goede jeugdbegeleiding. Het valt te hopen, dat ze dat voort zetten." F 4 s -E De Nederlandse hoofdvestiging van Syngenta Seeds is gevestigd in Enkhuizen. Hier werken zo'n 550 medewerkers aan de ontwikkeling, productie en verkoop van kwalitatief hoogwaardige groentezaden, bloemenzaden en planten. De vestiging Young Plant Production (YPP) in De Lier produceert en distribueert jonge planten ten behoeve van afnemers in de meeste landen van Europa. Met ruim 100 medewerkers zorgt de organisatie in De Lier ervoor, dat de jaarlijkse productie van stekken en planten de juiste weg vindt naar de professionele kweker, in Europa en daarbuiten. Dit proces kenmerkt zich door recente technische innovaties die de kwaliteit en efficiency in de toekomst waarbogen. Voor de afdeling Maintenance van Syngenta Seeds YPP in De Lier zoeken wij een fulltime In actie Je gaat meteen aan de slag met een groep collega's die verantwoordelijk zijn voor het uitvoeren van preventief en curatief onderhoud aan machine's, installaties en gebouwen op twee locaties. Hiertoe onderhoud je diverse installaties en apparatuur volgens planning zodanig dat de continuiteit optimaal wordt gehouden. Daarnaast draag je zorg voor het verhelpen van storingen zodanig dat het oponthoud in het productieproces tot een minimum wordt beperkt. Je verbetert en past bestaande apparatuur aan zodanig dat terugkerende storingen, gevaarlijke situaties en stagnatie in het productieproces voorkomen wor den. Grijp je kans Ben je geinteresserd, mail dan je motivatie en CV naar onze HR Manager Simone van den Eertwegh via hr.delier@syngenta.com of stuur deze op naar Afdeling HR, Postbus 99, 2678 ZH De Lier Wil je eerst meer weten? Bel dan met Mike Simons, Procesbegeleider Maintenance op nummer 0174-534199. Hij maakt graag een afspraak met je om ter oriëntatie eerst langs te komen in De Lier. Tijdens dat bezoek maak je, eventueel met andere belangstellenden, kennis OjfTs het bedrijf en deze baan. Een unieke kans! Excelsior'20 zoekt trainer SCHIEDAM - Excelsior'20 zoekt nog een trainer voor het derde elftal. Dit jonge en thousiaste elftal, dat in de nacompetitie op een haar na promotie naar de reserve eerste klasse miste, traint sa men met de andere selectie elftallen op dinsdag en don derdag. Geinteresseerden kunnen zich melden bij de voetbalvooizitter Bob Don kervoort, tel. 06-54676974. Weer een konijn minder SCHIEDAM - Hoewel Her mes DVS-voorzitter Will van Wijk zich moedeloos, omdat de gemeente geen actie on derneemt, heeft neergelegd bij de aanwezig van een leger konijnen in Harga, meldt hij in het clubblad niettemin trots de uitschakeling van een holengraver. Langoor werd door twee honden ge snapt en te grazen genomen tijdens een wedstrijd van het damescricketteam tegen VOC. Toen de viervoeters met hun prooi uit de strui ken kwamen reageerde de Rotterdamse tegenstander ontzet. Vervolgens werd het beest door de Hermes-da mes ten grave gedragen. NOAD-jeugd naar NTTB-cup SCHIEDAM - De jeugdspe lers Nikki Eerland, Anthira van Wensveen, Laurens van Raadshoven en Koen van Alebeek vertegenwoordigen tafeltennisclub NOAD eind juni op het toernooi om de NTTB-jeugdcup op sport centrum Papendal. Jouw profiel Een onderhoudsmonteur functioneert op MBO-niveau met een opleiding werktuigbouwkunde. Om te kunnen slagen moet je enige kennis van electro werkzaamheden bezitten, besluitvaardig en stressbestendig zijn en heb je een verantwoordelijkheidsgevoel. Daarnaast kan je zowel zelfstandig als in teamverband werken. In deze functie word je geacht te willen werken met bereikbaarheidsdiensten Syngenta voert een actief niet-rokenbeleid. Acquisitie n.a.v. deze advertentie stellen wij niet op prijs. Syngenta verkoopt haar producten ondermeer onder de merknaam S&G. DUKSTRA

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 41