Wëek Skuzzie.nl Lezen in de Maand van het Spannende Boek Krant Tips Tricks www.deweekkrant.nl/oranje K Skuzzie.nl? deweekkrant.nl kleurt oranje MUN ORANJE- TWEE ZOMERS Leuke links Kelat Samen op vakantie? Wat vind je op De mooiste dag Look like a model! Strand in de stad Meer lezen? Ga naar www.skuzzie. nl Ga naar deweekkrant.nl/oranje en win een 32" LCD TV dé Weekkrant MEER WETEN7WWW.DEWEEKKRANT.NL Zeifrepokkasm Heeft u een nieuwsbericht dat u wilt delen, of een evenement dat u op wilt laten nemen in de agenda? Plaats op deweek- krant.nl dan uw eigen nieuwsbericht of agenda-item en laat de bezoekers van dé Weekkrant weten wat u belangrijk of interes sant vindt. Dat kan heel simpel in 3 stappen; registeren, inlog gen en bericht schrijven! 1) Ga naar deweekkran t.nl en klik op de link in het blok 'Schrijf mee aan dé Weekkrant' of ga direct naar deweekkrant.nl/registreer 2) Vul uw gegevens in (naam, postcode en e-mailadres) 3) Na registratie ontvangt u een e-mail met inloggegevens 4) Klik op de link in de e-mail en log in op de website 5) U kunt nu een bericht plaatsen! Volgende week meer Tips Tricks op deze pagina. Landelijk Plaats BEELD VAN DE WEEK! Het Europees kampioenschap voetbal staat voor de deur. De heel fanatieke fans hebben een paar weken vrijgenomen en misschien zelfs een van de schaarse plaatsen op de Oranje camping bemachtigd. Maar de meeste Nederlanders volgen de verrichtingen van 'onze jon gens' toch in de huiskamer. De wedstrijden live op tv en voor het overige via deweekkrant.nl met onder andere actuele ver halen, de belevenissen van de 'Oranje generaal' rond de wed strijden van het Nederlands elf tal en de mening van ons eigen dameselftal op zaken die direct of indirect met het EK te maken hebben. Ga voor al deze 'Oranjezaken' naar deweekkrantnl/oranje. De 'Oranje generaal' Wilfried Witjes foto: bob walker Het boek in het algemeen heeft jaarlijks een week (van tien dagen weliswaar), het spannende boek heeft een he le maand. Oorspronkelijk was in Nederland. deweekkrant.ni/oran, e! die maand bedoeld om het genre te promoten, anno 2008 is dat eigenlijk niet meer no dig. Thrillers in alle soorten en maten, detectives, spionage verhalen en politieromans, ze gaan als warme broodjes over de toonbank en worden in groten getale uitgeleend. Van alle verkochte en geleende boeken kan tegenwoordig m ruim een kwart tot de cate- r gorie van het spannende boek gerekend worden. f En deze maand zal dat nog veel meer zijn. Wie in de Maand van het Spannende Boek voor 12,50 euro aan Ne- Maar het zijn niet alleen bui tenlanders die spannende boeken schrijven. Michael Berg debuteerde onlangs bij the house of books als thriller schrijver met Twee zomers. Al ging hij daarvoor wel naar Frankrijk, waar zijn verhaal zich ook afspeelt. Van zijn boek geven we maar liefst vijf tig exemplaren weg. Ga naar deweekkrant.nl/spanning, waar veel meer informatie te vinden is over spannende boeken en maak kans op een van de exemplaren. IS^I Michael Berg Hét vrouwenmagazine! «Alles over jouw lijf Nieuws op het gebied van mode en trends Praat mee op het forum De belevenissen van onze columnisten Een update van de nieuwste boeken en films En nog heel veel meer... Bezoek de site! Veel mensen leven er naar toe: de vakantie. Als je elkaar nog niet zo lang kent is het natuurlijk dé ma- nier om elkaar beter te leren - kennen, maar het kan ook be- hoorlijk tegenvallen. Zelfs H voor stelletjes die al wat lan- ger samen zijn kan de vakan- {1 (-a tie soms uitdraaien op een H* nachtmerrie. Hoe houd je het fcrpt gezellig? De zon schijnt, de vogeltjes flui ten, iedereen is vrolijk en mooi...het trouwseizoen is weer geopend! Uiteraard draait trou wen vooral om de eeuwige trouw, de verbintenis, het leven en de liefde. Maar ook de jurk speelt een bijzondere rol! Voor deze lente en zomer is creativiteit het tover woord want bruidjes to be willen alles behalve saai zijn... Helaas is niet iedereen gezegend met een gladde huid. Het wegwer ken van oneffenheden als pukkel tjes, wallen of rimpels is dan ook geen onbekend beautyprobleem. Foundation en concealer zijn goede middelen om een modellenhuid te creëren. Maar hoe kies je een foun dation die bij jouw huid past? En hoe breng je blush aan? Skuzzie geeft tips.. Het is mooi weer, je staat in de file richting Scheveningen en daar aan gekomen lijkt iedereen hetzelfde idee gehad te hebbea Druk! Een leuk alternatief is een kunstmatig aangelegd strand in de stad. Vaak in clusief bar/restaurant én leuke eve- nementea Zo ligt er ook een aan de Maas in Rotterdam. Wekelijks op Skuzzie; leuke tips voor een dagje uit! Wilt u de gelukkige zijn en tijdens het EK200S genieten van haarscherp beeld op uw nieuwe 32" LCD TV? Sur» dan snel naar deweekkrant.nl/oranje en doe mee aan de prijsvraag. De prijs vraag luidt als volgt: Hoe ver eindigde Nederland tijdens het EK in 2004? a) kwartfinale b) halve finale c) finale derlandstalige boeken koopt, ontvangt het geschenkboekje Onbegrepen van de populaire schrijfster Karin Slaughter.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 47