Harmonium maakt verhalen los START VERKODP WÉÊ Fundament Vooruitblik Lr1"1 ""Hrd dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 11 juni 2008 - Pagina 30 Zangeres Ricky Koole en de in Schiedam opgegroeide muziekkenner Leo Blok huis hebben een missie. Met hun muziekprogram ma Harmonium trekken zij komend theaterseizoen weer langs de theaters om vergeten liedjes en compo nisten onder de aandacht te brengen en een lans te bre ken voor talentvolle nieuwe liedjesschrijvers. Het is geen theaterconcert, maar ook geen college over mu ziek. Harmonium is een voor stelling die herinneringen op roept en verhalen losmaakt. Het is zo'n voorstelling waarbij mensen spontaan zin krijgen om hun oude platencollectie van zolder te halen, of naar de platenzaak rennen om die ene CD te kopen, die ze in het con cert gehoord hebben. Ricky Koole zingt in Harmonium de mooiste onbekende en verge ten juweeltjes, begeleid door muzikanten Wouter Planteijdt en Eric van Dijsseldonk. Ricky De voorstellingen van sei zoen 2007/2008 zijn ge speeld. Gelukkig is er in Theater aan de Schie voor uitzicht op een aantal mooie voorstellingen in seizoen 2008/2009. Ook de muziek- concerten en het muziek theater zijn hierin ruim ver tegenwoordigt. Deze pagina staat geheel in het teken van deze voorstellingen. Kaarten zijn verkrijgbaar via www.theateraandeschie.nl en via het bestelformulier. Koole is actrice en zangeres en is te zien geweest in verschillen de theater-, film- en televisiep roducties. Onlangs was ze te zien in de komedie Hof van Haile van Orkater en in de speelfilms Wit Licht, Lek en De Jurk. In muziekkenner Leo Blokhuis vond Ricky Koole de ideale samenwerkingspartner. Hij weet oneindig veel van mu ziek, is goed in het leggen van Ricky Koole en Leo Blokhuis in Harmonium. verbanden en kan haarfijn uit leggen door welke andere com posities bepaalde liedjes geïns pireerd zijn. Dit geeft een extra lading aan de liedjes die te ho ren zijn. Leo Blokhuis is bekend als de popkenner uit de televi sieprogramma's Top 2000 a go go en de Popquiz a gogo. Ook is hij de maker van 2-meter ses sies en schrijver van onder an dere de bestsellers Grijsge- draaid en Het plaatjesboek. In de voorstelling vertelt Blokhuis verhalen over pareltjes uit de popgeschiedenis. Samen met het publiek gaat het duo uitein delijk op zoek naar al die liedjes die het verdienen om gehoord te worden. Bestellen Harmonium van Ricky Koole en Leo Blokhuis is te zien op 14 FOTO: ROB BECKER maart 2009 in Theater aan de Schie. Kaarten voor de voorstel ling zijn verkrijgbaar via www.theateraandeschie.nl of via het bestelformulier uit de theaterbrochure. De voorver koop duurt nog tot en met 24 ju ni 2008. Daarna kan er van 25 juni tot en met 25 augustus 2008 uitsluitend gereserveerd wor den via internet. Vanaf 26 au gustus gaat de kassa weer open. Volgend seizoen in Theater aan de Schie Bitterzoet stemgeluid Gitaarband Bettie Serveert is zaterdag 11 oktober 2008 te zien in Theater aan de Schie. De rauwe en melodieuze nummers en de bitterzoete stem van Carol Van Dyk zor gen voor lovende kritieken. In Bare Stripped Naked brengt de groep een optre den met een rustigere jazzy sound. Feel good show Het is altijd feest met Pater Moeskroen. Komt van het dak af! is een feel good show, met veel lol, veel vaart en muzikale verrassingen, zoals men die gewend is van Pater Moeskroen. Te zien op vrij dag 7 november 2008 om 20.15 uur. Lost in Music Replay neemt u woensdag 12 november 2008 mee door het labyrint van de mooiste muzieknummers. Uptempo afgewisseld met ballads en muzikaal komische inter mezzo's. Na afloop kunt u kennismaken met Replay in de foyer, tijdens een meet en Kaarten Reserveren voor de voorstel lingen via www.theateraan- deschie.nl of het bestelfor mulier uit de brochure. De voorverkoop duurt tot en met 24 juni 2008. Daarna kan er van 25 juni tot en met 25 augustus 2008 uitsluitend gereserveerd worden via in ternet. Vanaf 26 augustus is de kassa weer geopend. DONDERDAG 1 9 JUNI locatie: Wqdnplub Schiedam VALERIU3BTRAAT 5 Tijd: 1 7.CJO - 19.SO uur Een huis kopen met koopsubsidie of startersregeling? Verlaag uw maandlasten en verbaas uzelf! Stap eens bij ons binnen en vraag naar uw mogelijkheden. U bent van harte welkom op één van onze kantoren op de Fransenstraat 4b in Vlaardingen of de Scheepvaartweg 63 en de Gerrit Verboonstraat 17 in Schiedam. U kunt ons ook bellen op (010) 460 89 00 of ga naar www.fundamentvlaardingen.nl HAVENDIJK EENGEZINSWONINGEN van a i v.24 1 .500,-.. v.,,., APPARTEMENTEN 1 63.500,- v.t H Hypotheek H ^^adviieur^H ,AKttAARP'J $ass*naa«

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 30