Ze zijn er weer: "Hollandse Nieuwe" per stuk 1.80 3 voor 5.00 MINSTE! UB TT Groenelaan krijgt een facelift £2 O 'Aardbevingsmeer' blijft stijgen @Mun mening Gewoon hun werk doen Vermist en gemist: onze poes Woest GALL® GALL GALL® GALL Autoservice Eigenraam llll] PAST-ELLE vishandel 't Haventje Dayer 8-10 - Vlaardingen - Tel. 010-4352425 Elke daa verse aanvoer uit Scheveninqen. Wij bezorgen ook aan bedrijven en instellingen. dé Weekkrant Hét Nieuwe Stadsblad Woensdag li jilrii $008 - Pagina 3 ikavond? SCHIEDAM - Na een periode van intensief overleg en uitgebrei de planvorming gaan in week 24 de werkzaamheden aan de Groenelaan van start. Wethouder Maarten Groene geeft hier voor op woensdag 11 juni om 16.30 uur de officiële aftrap op de Groenelaan ter hoogte van de Leliestraat. De belangrijke win kelstraat in Schiedam-Zuid zal van 11 juni tot 3 oktober in fases een uitgebreide facelift krijgen. Tijdens de bouwvak in week 31 en 32 vinden geen werkzaamheden plaats. De rijweg wordt voorzien van bestaande en nieuwe gebakken straatstenen. De trottoirs worden voorzien van nieuw materiaal bestaande uit betontegels en gebakken straatstenen. Daarnaast wordt nieuw straatmeubilair geplaatst. Op donderdag 12 juni zal er echt met de werkzaamheden begonnen worden. Er zal ook nieuwe be plating op de laan komen. Er zijn ook plannen om een aantal ondergrondse vuilcontainers op de Groenelaan te plaatsen. komen nieuwe trottoirs en er operatie. "Want hoe moet ik komt straatmeubilair. Toch kle- met m'n boodschappies door ven er haken en ogen aan de een opgebroken straat zeulen?" Wo 11. os Do 12-08 Vr 13-08 U 14-08 ir 17" 18» 17* F r r r 1,8 mm 7,8 mm 9 mm 7,# mm 3Bfl 3Bf! 3 88 3 Sft Ondanks pogingen van het Chinese leger om water af te voeren uit een meer dat na de aardbeving van 12 mei is ontstaan, blijft het wa terpeil in het zogenoemde Tangjiashan-meer in de provincie Sichuan stijgen. Het leger begon zaterdag met het laten weglopen van water via een afwateringskanaal. Het peil in het meer had een kritiek niveau bereikt en vormde een bedreiging voor ruim een mil joen mensen stroomafwaarts. DOOR LEZER GERHARD DE KOK Frans Hamerslag van SP heeft voorgesteld om een be reikbaarheidscoördinator aan te stellen. Die moet de wegafsluitingen in de stad op een efficiënte manier bege leiden. Weer een kostenpost voor de belastingbetalers. Wanneer de ambtenaren ge woon hun werk doen is zo'n coördinator absoluut niet nodig. Verschuilen achter een ander en geen verant woording durven te nemen, dat zijn de echte problemen in Schiedam. Op rolletjes door Schiedam SCHIEDAM - Vrijdag gaat de tweede Skatenight door Schiedam van start. Ruim twee skaten langs de leukste plekken van de stad. Een be zemwagen rijdt mee om de afvallers op te pikken. Start en finish zijn op het Stadserf. Om 18.45 verzamelen, de start is om 19.30 uur. Na af loop is er feest met DJ en bui tenbar. Voor meer informa tie of om de route te bekij ken: www.welzijnschie- dam.nl Bieb Stadserf gaat verbouwen SCHIEDAM - Bibliotheek Stadserf sluit in de maand juli de deuren voor een fikse renovatie. Naast een op knapbeurt van het interieur worden vier zogenaamde le zerspleinen ingericht. Het themaplein 4you is gericht op jongeren, het Lees en schrijfplein is bedoeld voor laaggeletterden en mensen die willen inburgeren, het plein Aangepast lezen is voor mensen met een leeshandi- cap en het themaplein voor de Schiedamcollectie omvat een leuk aangeklede presen tatie van de huidige verza meling boeken over de eigen stad. Daarnaast worden de tophoeken aantrekkelijker gepresenteerd Tijdens de verbouwing van 30 juni tot en met 25 juli is er een beperkte service voor bi bliotheekbezoekers in de Stadswinkel. ZOS radio op visite SCHIEDAM - ZOS radio ver zorgt zaterdag een live-uit zending vanuit het Francois Haverschmidthuis. In de Ochtendeditie van 10 tot 13 wordt lokaal nieuw bespro ken en schuiven verschillen de gasten aan. In de middag van 14 tot 16 uur is het ZOS- Magazine te beluisteren met optredens van de swingband Danish Blue van Muziekcen trum OpMaat en de Twirl- en Majorette vereniging Adencia, die samen met Showband Oud-Mathenesse een wervelend optreden zal verzorgen. Senioren op de thee SCHIEDAM - In de pastorie van de Heilige Hartkerk wordt dinsdag 17 juni een high tea geserveerd voor se nioren. Frits en Carla verzor gen deze middag de live mu ziek. Kaarten kosten 6 euro en zijn af te halen bij Wijk centrum Zuid. Zaal open om 11.30 uur. Reparaties klaar terwijl u wacht Vernieuwen: in overleg met uw wensen Implantaatprotheses Dagelijks geopend van 08.30-16.30 uur Behandeling volgens afspraak Tandprothetische Praktijk Veringmeier Nieuwe Haven 131, Schiedam Tel. 010-4261417 Hof van Spaland 45, Schiedam Tel. 010-4711320 www.klikgebitschiedam.nl Wij missen sinds ruim 2 weken onze poes: omgeving Spieringshoek, Nieuwland. Belt u alstublieft als u haar ziet met Rob 06-41564524 of Mariëlle 06-38252504 (Woest heeft een zwarte staart en rug, heeft een chip en is gesteriliseerd) The Famous Grouse famous! Blended GROUSE Scotchwhisky "Seks? Zwanger worden? Elke vrouw beslist zelf over haar lichaam. Toch?" Helaas nog lang niet altijd. Döor onwetendheid, taboes of dwang kun nen vrouwen niet zelf beslissen over eigen lichaam. MYBODY helpt met seksuele voorlichting in ontwikke lingslanden. Ga naarwww.mybody.nl en kijk wat JIJ kunt doen. Nada van Nie, presentatrice MY LIFE MY CHOICE jfcköDY Heineken Pilsener 24 flesjes a 30cl www.gall.nl www.gall.nl Zie onze film op www.eigenraam.conceptenshow.nl Fokkerstraat 576 (langs A20) Schiedam (010) 462 20 22 .eigenraam.peugeot.nl Lingerie Borstprothesen nieuwe voorjaarscollectie Waalstraat 36 3131 CS Vlaardingen Tel. 010-434 23 99 Badmode, Amoena, Anita, Silima, Tweka, Nachtmode, PillPastunette,Triumph, Schiesser Luxe lingerie t/m H o.a. Felina, Anita, Rosa Faia, Triumph Panty-corseletten Ondergoed Ten Cate, Sloggi, Bleyle, Schiesser Borstprothesen Aangepaste lingerie en badmode

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 3