eek Tips Tricks Klik en win Skuzzie.nl Word ook journalist! y i>!w t Krant Nog even gewacht met kopen... Archeologie in Den Haag Skuzzie.nl isgerestyled! fdé NIEUWS AUTO SPORT Uit de agenda: 3-daags arrangement Parijs met kids MUN KRANT: MUN PRUS NP Jouw lijf Boeken films Opvallend euKe Kijk snel... De Parade Vrouwen en alcohol Avondje vrij? Bijna bikini tijd! dé Weekkrant MEER WETEN?WWW.DEWEEKKRANT.NL Nieuwsgierig? Meer foto's van oranjestraten op deweekkrant.nl. WGGGNGR Huis-aan-huisMedia Landelijk Plaats BEELD VAN DE WEEK! Deze weken staan natuurlijk helemaal in het teken van Oranje, óns Oranje! Bent u ook in de Oranjestemming? Deel uw Oranje gevoel dan met de lezers van dé Weekkrant en bezoekers van deweekkrant.nl Ga als volgt te werk: 1) Ganaar deweekkrant.nl/oranje en klik op de link in het blok 'Schrijf mee tijdens het EK'. U dient wel ingelogd te zijn of zich te registreren als u dat nog niet heeft gedaan 2) Maak een keuze uit de volgende 3 opties: u kunt een video, foto of EK-belevenis plaatsen. 3) Volg de instructies en selecteer het bestand op uw computer 4) Klik op de knop toevoegen en uw foto, video of EK-belevenis is opgestuurd! Volgende week meer Tips Tricks op deze pagina. Wat gebeurt er in uw straat, buurt, dorp of stad? Dé Week krant en deweekkrant.nl bren gen het nieuws uit de buurt én van het hele land. Maar ook vind je in de agenda wat er zoal te doen is. In je eigen omgeving maar ook elders. Ga naar de agenda van deweek- krant.nl en geef de plaats aan waar je iets wilt ondernemen. Dicht bij huis of elders. Bijvoor beeld in Den Haag, waar in het stadhuis aan het Spui 70 nog tot en met 20 juni de expositie 'Ar cheologie in Den Haag' te zien is. Kijk voor alle agendaberichten op deweekkrant.nl "ffr8***" 'Kijk eens hoe hoog de Eiffeltoren is! En, oooh, wat een mooie boog over de weg!' Wat is er nou mooier dan de verbazing van uw eigen kind over zoveel prachtige bouwwerken? Pharos Reizen heeft voor dé Weekkrant een 3-daags arrangement naar Parijs samengesteld. Ga snel naar www.deweekkrant.nl/ actie en maak kans op één van de drie arrangementen! Bezoekers van deweekkrant.nl kunnen hun eigen digitale krant samenstellen. Annemiek Poe len was de afgelopen tijd een -=-'van de velen die van die gele genheid gebruik maakten. Zij kondigt in een uitgebreid artikel de open dag bij zorgboerderij Buitenleven in Groesbeek aan. Op 21 juni is het de landelijke dag van de zorgboerderijen en 'Buitenleven' is dan van 11.00 tot 16.00 uur geopend voor be langstellenden. 'Op déze ópen dag wordt ons nieuwe terras geopend,' vertelt Poelen.' Het terras is erg mooi, maar vooral de verplaatsbare windschermen zijn uniek. We hangen ze op als dat nodig is, en halen ze weer weg, zodat ons mooie uitzicht niet wordt be lemmerd. Burgemeester Prick zal samen met een van onze gasten van het eerste uur deze opening verrichten. Meer weten over zorgboerde rijen en al het andere nieuws? Ga naar deweekkrant.nl. "Ik kan het nog steeds niet hele maal geloven." Cora Verheij uit Capelle aan den IJssel staat ver bouwereerd en blij tegelijk bij de 32 inch LCD-televisie, die zo juist in haar woonkamer is geïn stalleerd. Haar zoon Bob ligt on dertussen al op de bank naar de tv te kijken. "Het mooie is dat ik het er verschillende keren over had gehad om voor het EK voet bal zo'n televisie te kopen. Maar mijn man Gerard had het nog even afgehouden. Hij wilde er ook wel een kopen maar vond dat we eerst alle prijzen en aan biedingen nog maar eens goed moeten vergelijken." Wachten was in dit geval het beste wat Cora en Gerard kon den doen. "Eigenlijk wilde ik proberen via deweekkrant.nl kans te maken op een boek," vertelt Cora. "De kans om die tv te winnen leek mij niet zo groot. Er waren vijftig boeken en maar één televisie. Maar we zijn er wel heel erg blij mee. Vanavond zitten we met ons bord op schoot om op de nieuwe tv naar het voetbal te kijken." Hét vrouwenmagazine! Ook op Skuzzie.nl: Nieuws op het gebied van mode en trends Leuke webwinkels en wannahaves Meepraten op het forum De belevenissen van onze columnisten En nog heel veel meer... FOTO: JAAP REEDIJK Theater, muziek, literatuur, dans, m film, beeldende kunst én lekker ÉL eten en drinken: het rondreizend theaterfestival De Parade begint i dit jaar op 12 juni in Rotterdam en strijkt daarnaast ook nog neer in parken en op pleinen van Den Haag, Utrecht en Amsterdam. Meer informatie en data? www.skuzzie.nl/leuke_links Hou jij er ook zo van om op een ter rasje te zitten met een glaasje rosé? Of gezellig met vrienden de dag door te nemen in het café onder het genot van een wijntje of biertje? Wat alcohol betreft: vrouwen kunnen er slechter tegen als mannen. Waar om? Dat lees je deze week op Skuz- zie.nl. www.skuzzie.nl/opvallend Skuzzie.nl zet leuke films voor je op een rij! Check in de bioscoop- of filmhuis top 10 of er een goede film draait. Meer zin in een avondje op de bank met je lief? Feelgood mo vies en tranentrekkers vind je in on ze hoek Vrouwenfilms. Nederland se toppers vind je het Nederlands filmoverzicht. Veel kijkplezier! www.skuzzie.nl/boeken_films Voor het eerst het strand betreden is best spannend. Tussen al die strakke en gebruinde lijven voel jij je mis schien niet helemaal relaxed. Hele maal nergens voor nodig! Een va kantie is om van te genieten, en laat je bikinivrees je daarbij niet in de weg staan. Herkenbaar? Deze week: tips om jezelf bikiniklaar te maken.... www.skuzzie.nl/jouw-lijf

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 54