Zomerfeest Woudhoek juni 2008 Voor de huurder^ Meld uw reparaties digitaal... Woonstad Schiedam dB OPEN HUIS LISZTPLEIN EN SCHUBERTPLEIN jongeren Ontmoetingsplek opgeknapt In de wijken^ Minister in Nieuwland Woonplus KortJJ] Olympisch vuur Tentoonstelling En maak vanaf 1 juli kans op een gra tis rookmelder. Woonplus verloot vanaf dan zes maanden lang dagelijks een rookmelder onder de ontvangen digita le meldingen. U ontvangt binnenkort meer Informatie over deze actie. Wilt u uw reparatie digitaal melden? U kunt uw reparatie verzoek via onze website www.woonplus.nl doorgeven. Op elk tijdstip van de dag en alle da gen van de week. Gewoon wanneer het u het beste uitkomt. Ga daarvoor naar de startpagina en klik op de knop 'reparatie melden'. Na het invullen van uw postcode en huisnummer kunt u uw melding in vijf eenvoudige stappen doorgegeven. Na het 'verzenden' is uw reparatieverzoek bij Woonplus aan gemeld. Binnen twee werkdagen ont vangt u een terugmelding. Dat is snel en efficiënt. Woonplus heeft diverse twee- en vier- kamerappartementen te koop aan het Lisztplein en Schubertplein in de componis- tenbuurt in de wijk Groenoord. De wijk is uitstekend te bereiken met de auto en het openbaar vervoer en heeft ruimschoots winkels, scholen en sportfaciliteiten. De ruime appartementen hebben een balkon over de gehele breedte van de woning en een berging in de onderbouw. De prijzen liggen tussen 99.000,- k.k. en 136.000,- k.k. Heeft u interesse? Kom dan naar het open huis op zaterdag 5 juli 2008. De 4-kamerwoningen zijn te bezichtigen van 10.00 tot 12.00 uur, u kunt zich mel den bij Lisztplein 48. De 2-kamerwoningen zijn te bezichtigen van 12.00 tot 14.00 uur, u kunt zich mel den bij Lisztplein 56. Dan is het mogelijk samen met de make laar de andere beschikbare woningen bin nen de complexen te bezoeken. Voor ver dere informatie verwijzen wij u naar onze advertentie in deze krant. Of neem contact op met Makelaardij Wassenaar te Schiedam, (010) 473 79 33. De ruim honderdvijftig bezoekers van het Zomerfeest Woudhoek op 14 juni, kunnen terugkijken op een geslaagde middag in het park Woudhoek. Voor het feest had Bewonersvereniging Woudhoek samen met Stichting Welzijn Schiedam een middagvullend programma samengesteld. De workshops voor jong en oud, waaronder de workshop 'Circus' en de clinic 'Pannavoetbal', bleken een groot suc ces. De activiteiten gingen gepaard met op tredens van Harpe Davids en Peter Faber. Ontmoetingsplek Onder begeleiding van een schilder en Jongerenwerk heeft een groepje jongeren de 'Jongeren Ontmoetingsplek' in het park opgeknapt. Op verzoek van de jongeren werd de overdekte zitruimte zwart-geel geschilderd; de kleuren van Schiedam. Het resultaat: een schone en fris ogende ontmoetingsruimte zonder graffiti. Resultaat Tijdens het feest bleek weer dat de goede samenwerking tussen de bewonersvereni ging en SWS, Thuis op Straat, Politie Rotter dam-Rijnmond, Gemeente Schiedam en Woonplus veel oplevert. Een mooi bijkomend resultaat voor de bewonersvereniging was de groei van haar ledenbestand. Nieuwland is één van de veertig wijken in Nederland die de komende jaren extra aan dacht krijgen van de gemeenten, de wo ningcorporaties en de landelijke overheid. Vorig jaar was het jaar van de voorberei dingen. Dit jaar worden alle activiteiten zichtbaar en wordt een start gemaakt met de uitvoering. Op 7 juli komt minister Vogelaar naar Nieuwland om te kijken hoe de projecten uit het 'Wijk Actieplan Nieuw land' vorm krijgen. Daarvoor gaat zij 's ochtends met een groep Nieuwlanders een wandeling maken door de wijk. De wandeling voert naar de Nolenslaan, waar de minister een 'huiskamer voor senioren' officieel zal openen. Dit is een initiatief van Riet Putters, een actieve bewoonster van Nieuwland en lid van de wijk- en bewoners vereniging Wonen en Leven. Woonplus on dersteunt haar initiatief door een pand aan de Nolenslaan beschikbaar te stellen. Hop Hop Hop! Wielerploeg Groep Hoppe bestaat uit bewoners van de wijk Groenoord en be roepskrachten die in de wijk actief zijn. Hoppe presenteerde de sportieve resul taten tijdens een feestelijke bijeenkomst op 17 juni. Zo reed de Wielerploeg de Amstel Gold Race en organiseerde de groep zelf een fietstoer door Groenoord en Midden-Delfland. Daarnaast regelt de ploeg dat op 13 juli honderdzeventig Schiedamse vrouwen kunnen deelne men aan Leontien's Lady's Ride. De ploeg rijdt dit jaar ook nog de Jan Jans sen Classic. Groep Hoppe wordt door di verse Schiedamse organisaties gespon sord. Met de bij elkaar gefietste bedra gen steunt de ploeg goede doelen. Stichting Ambulancewens ontving 11.200,- en Stichting Colt-Cambodia kreeg 2000,-. Gratis voor Woonplus-huurders Wat betekent het als Nederland de Olympische Spelen in 2028 mag orga- niseren? Hoe organiseer je de infra structuur en de mobiliteit? Hoe zorg je ervoor dat stadions ook na de Spelen een goede functie hebben? Hoe ziet het stadion van de toekomst eruit? Eén ding is zeker, de Olympische Spelen zal Nederland in beweging brengen. I Het Nederlands Architectuurinstituut in I Rotterdam fantaseert hier tot 21 sep- I tember over in de tentoonstelling I 'NL28 Olympisch'. Wilt u deze tentoon- stelling bezoeken? Huurders van Woon- plus kunnen dat gratis doen, door deze ingevulde bon voor 1 augustus in te leveren bij de baiie van ons kantoor. U krijgt dan de toegangskaart(en). Naam huurder: Adres: «St-1 J Spreekuren Onze complexbeheerders zijn de ogen en oren van Woonplus en van uw buurt. Zij spreken bewoners aan, controleren regelmatig of er goederen of vuil in de openbare ruimte van complexen staan en voeren kleine reparaties uit. Vragen of opmerkingen? Bezoek het spreekuur! Unit Noord Van Beethovenplein Di. en do. 10.00 tot 10.30 uur Onderbouw Van Beethovenflat Groenoord-Midden Wo. 14.00 tot 15.00 uur B. Verhallenplein 50a/b Groenoord Midden C Di. 10.00 - 12.00 uur L. Zimmermanplein 55a Groenoord-Zuid Di. en do. 14.00 tot 15.00 uur Willem Pijperstraat 31a Heijermansplein Bachplein Di. en do. 09.00 tot 9.30 uur Begane grond Heijermansflat Woudhoek Straussplein Di. en do. 10.00 tot 11.00 uur Lisztplein 241a Unit Stad Centrum Di. 15.30 tot 16.30 uur Do. 10:00 tot 11.00 uur Bagijnhof 20 Oost Di. 10.00 tot 11.00 uur Do. 8.30 tot 9.30 uur Wattstraat 35 West Di. 8.30 tot 9.30 uur Do. 15.30 tot 16.30 uur Kortlandstraat 11a Zuid Di. 14.30 tot 15.30 uur Do. 10:00 tot 11.00 uur Oude Maasstraat 14 Unit Nieuwland B.H. Gretelaan Ma. t/m do. 13.00 tot 14.00 uur B.H. Gretelaan 263 Nolenslaan Ma. t/m do. 13.00 tot 14.00 uur Min. Donkerstraat 11 Troelstralaan Ma. t/m do. 13.00 tot 14.00 uur Troelstralaan 83

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 13