Vakantiewerk De ZuiderSter is volop in beweging en daarom op zoek naar jou. J dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 25 juni 2008 - Pagina 47 Wakker liggen van lawaai SCHIEDAM - Een op de twaalf inwoners van Rijn mond slaapt minder goed doordat ze last hebben van geluid. Dat blijkt uit het rapport "Ge luid, Gezondheid en Geld" door Milieumonitoring Stadsregio Rotterdam (MRS), een samen werking tussen de DCMR Mi lieudienst, Stadsregio en Pro vincie. Geluidshinder moet hoog op de agenda staan. Want hoewel de Rotterdamse regio niet slecht scoort vergeleken met andere grote steden, kent het gebied wel meer uitdagin gen. Meer mensen gaan dichter op elkaar wonen en werken en de Tweede Maasvlakte wordt aangelegd. Als er geen maatre gelen komen, neemt de geluids belasting in het gebied de ko mende jaren meer toe dan el ders. Inwoners ervaren niet al leen hinder van lawaai van ver keer, spoor, vliegtuigen of in dustrie. Geluid heeft ook andere gezondheidseffecten, zoals slaapverstoring en verhoogde bloeddruk. Slechte nachtrust kan hoge bloeddruk en hart- en vaatziekten veroorzaken. Deze gezondheidsklachten leveren door extra doktersbezoek en ziekenhuisopnamen ook een economische schadepost op van 200 miljoen euro. Boven dien betekent teveel geluid in en om het huis dat woningen minder waard worden. MRS schat dat het waardeverlies van woningen ongeveer anderhalf miljard euro bedraagt Dit moet menigeen toch bekent voorkomen? Je woont in het centrum van een stad die oorspronkelijk ontworpen is voor paard en wagen, dus echt veel ruimte is er niet. Waar laat je dan je fiets, de kampeer- of ski-uitrusting, je mooie oldtimer, je hobbyhok of je verzameling impulsieve en nutteloze aankopen. Idd,... zeulen met die zooi dus... of ruimte bijhuren. Gat in de markt trouwens dat verhuren. Zeshonderd euro per jaar voor een hokje nauwelijks gro-, ter is dan je eigen plee. (Foto tekst: Gert Jan van Noorden, www.showdesign.nl) Kerkdiensten Vervolg In de Jacobus en Martinu- sparochie Kerkweg 53, is er een zondagsviering om 9.45 uur dinsdag om 9.15 uur. eu charistieviering of dienst van Woord en Communie. *In de Frankelandkapel, Sint Liduinastraat 10, is zondag om 10 uur woord en com munieviering met als voor gangers mevr. M. Fransen en mevr. T. Baartmans. Zondag zijn er diensten in de Nederlands Gereformeer de kerk, Westvest 30 om 9.30 uur voorganger Ds. F.H. Blokhuis en 16.30 uur voor ganger Ds.J.W. van 't Hoff. Kinderhulp zoekt gastouders SCHIEDAM - Deze zomer vakantie komen er via Euro pa Kinderhulp weer 150 Bos nische kinderen naar Neder land voor een korte vakantie. Europa Kinderhulp zoekt nog een aantal enthousiaste gastgezinnen. Het gaat om kinderen tussen 8 en 12 jaar die leven met de gevolgen van de oorlog in 1995. Juist deze kinderen hebben het nodig om even hun zorgen opzij te zetten. Even onbe zorgd spelen en echt kind te kunnen zijn. Gastouders moeten over voldoende ge duld, aandacht en vooral be grip beschikken om een kind voor een kleine drie weken tijdens de zomervakantie in huis te nemen. De gezinssa menstelling is niet belang rijk. Er staat geen vergoeding tegenover. Meer info op www.europakinderhulp.nl of bel Bianca Ed Blom, tel. 0252-410725 Muziek, zomerweer, het 9 na 9 spel en alle ins en outs over vakantiewerk. Luisteren dus! Iedere werkdag van 9.00-12.00 uur, 93.4FM! "Rijnmond Dat je het weet! De ZuiderSter is, sinds de oprichting in 1936, uitgegroeid tot een grote, regionaal bekende woninginrichter met vestigingen in Capelle a/d IJssel en Barendrecht. Wij onderscheiden ons in de markt door een goede prijs - kwaliteit verhouding en een grote, directe leverbaarheid van onze artikelen. Momenteel zijn wij volop bezig met de volgende stap naar het verder professionaliseren van onze organisatie. Om onze groei in goede banen te leiden komen we graag in contact met kandidaten m/v voor de volgende functies: Filiaalmanager Als Filiaalmanager ben je mede verantwoordelijk voor het functioneren van de filialen, je realiseert met de verkopers de operationele, beleidsmatige en commerciële doelstellingen. Tevens zorg je voor een adequate kwantitatieve en kwalitatieve bezetting. Medewerker Verkoop Als Medewerker Verkoop staat de klant centraal en is je gehele werkwijze hierop afgestemd. Verder ben je mede verantwoordelijk voor een verzorgde presentatie van de showroom en verricht je administratieve handelingen met betrekking tot de verkoop. Medewerker Expeditie Als Medewerker Expeditie ben je samen met je collega's verantwoordelijk voor de ontvangst en uitgave van goederen, het laden van de vrachtwagens en de daarbij behorende administratieve procedure. Daarnaast draag je met het team zorg voor een ordelijk en gestructureerd magazijn. Wil je meer informatie over één van de hierboven genoemde vacatures, dan kan je kijken op onze website wwwjuiderster.nl of contact opnemen met dhr. R. van der Wal, Manager P&O, bereikbaar via telefoonnummer 010 - 451 88 44 Zelfstandig werkend Kok Als Zelfstandig werkend Kok ben je mede verantwoordelijk voor de dagelijkse operationele werkzaamheden in ons restaurant. Tevens ben je gastheer, denk mee met de menusamenstelling, zorgt voor het bestellen van producten, bereidt de warme en overige gerechten binnen het assortiment. Medewerker Horeca Als Medewerker Horeca staat de gast centraal en is je gehele werkwijze hierop afgestemd. Ook ben je verantwoordelijk voor een gastvrij en verzorgt restaurant, waar de gasten kunnen genieten van de producten van onze kaart. Medewerker After Sales Als Medewerker After Sales werk je in team verband, maar sta je zelfstandig klanten te woord bij vragen of eventuele klachten over verkochte ZuiderSter-producten, die na de verkoop zijn ontstaan. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor de daaruit voortvloeiende administratieve afhandeling. Schriftelijke sollicitaties kunnen tot 14 juli 2008 verstuurd worden naar: B.V. de ZuiderSter, La.v. afdeling P&O, Hoofdweg 18, 2908 LC, Capelle a/d IJssel of per mail pz@zuiderster.nl Meer informatie? Kijk op www.zuiderster.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 47