Snellllll) wakker worden! grote uitverkoop bij LinkerLisse begint zo* @Mun school Bloemkool LinkerLisse <jf dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 25 juni 2008 - Pagina 8 Talent van moigen SCHIEDAM - SWSMC opent komend najaar de deuren voor de voetbal- school van VI Junior Voet- balscholen Nederland. Op de voetbalschool krijgen kinderen training van ervaren en gekwalificeerde trainers. Op basis van plezier en beleving, worden gedurende 11 weken de eerste beginselen van de voet balsport bijgebracht. Op speel se wijze worden elementen als dribbelen, drijven, passen en trappen, maar ook het kappen en draaien bijgebracht. Wat ook in het pakket zit inbegrepen is een kledingpakket, een officiële wedstrijdbal, certificaat en een nieuwsbrief met tips en trucs voor thuis. Het doel van dit alles is om kinderen 'handvaten' aan te reiken om een betere voetbal ler te worden. Ze krijgen bij voorbeeld oefeningen die ze in hun vrije tijd kunnen uitvoeren en zien van profvoetballers hoe zij zich hebben ontwikkeld. Daarnaast zullen ook profvoet ballers de voetbalschool bezoe ken. Deze'bijscholing1 moet bij dragen aan een gevoel bij de kinderen dat ze het voetballen nog leuker gaan vinden en daar door langer verbonden blijven aan htm vereniging. Op deze manier hopen 'we' op het EK Voetbal van 2020 weer te kun nen schitteren! Aanmelden via: www.voetbalscholen.nl "Wij wassen onze handen altijd voor én na het etenmerkte een vriendinnetje van onze dochter laatst op. Het leuke van kinde ren-te-leen is dat je een kijkje in andermans keuken krijgt. Bo vendien confronteert het je met jouw gewoontes. En dat is ook wel eens goed, je afvragen waarom je bepaalde dingen ei genlijk zo doet. Zo'n spiegel wordt je natuurlijk bij uitstek voorgehouden wan neer je kinderen uit een ander land te gast krijgt. Sinds enkele jaren ben ik lid van een stichting die vakanties or ganiseert voor kinderen uit Bos nië. Ook op dit moment verblij ven er Bosnische kinderen in ons land. Een boeiende erva ring gastouder zijn. Een paar jaar geleden hadden wij ook twee kinderen in huis en dan kijk je toch met andere ogen naar de gewoontes van je gezin en van onze cultuur. Want het is toch ook eigenlijk raar om met schoenen aan door het huis te lopen, een beetje vies ook. En is het niet veel beleefder om een cadeautje pas uit te pakken als het bezoek weg is, zodat niemand hoeft te weten hoe gul de gever is? Bedanken kun je later ook. Voor de kinderen die hier drie weken verblijven is het een leu ke en leerzame ervaring. Wat is dit land plat en vol en wat een overvloed aan speelgoed en spulletjes zeg! Als je uit een klein bergdorpje komt is het hier natuurlijk vooral ook erg wennen. Het ver keer alleen al! Steentjes voor je uit gooien tijdens een wande ling wat je altijd doet als je naar school loopt, wordt in een woonwijk met parkeerproble men bijvoorbeeld niet echt ge waardeerd. En dan het eten dat ze hier klaarmaken. Zit je daar braaf bij je gastgezin aan tafel, ligt daar zo 'n grote, blote bloemkool met stinkende gele saus in de pan. Wat is dat nou, gaan we die reuzenwrat echt opeten? Je wilt de gastvrouw niet voor het hoofd stoten, maar je kan het niet helpen; je krijgt spontaan de slappe lach. De aanstekelijk heid van zo'n lach blijkt geluk kig universeel te zijn en al snel liggen die Nederlandse kinde ren ook in een deuk van het la chen. Uiteindelijk hebben we toch meer overeenkomsten dan ver schillen! Voor meer Valeska én vrouwenzaken kijk op Skuzzie.nl Bijscholing op het veld. De voetbalschool is een initiatief van Ton Corneiissen (oud spits van o.a. NAC Breda en RKC) en Philip den Haan (ex-speler en trainer van Kozakken Boys en trainer van o.a IJsselmeervogels)foto: f zolang de voorraad strekt. Vraag naar de voorwaarden in de winkel. Alleen bij LinkerLisse Rotterdam Centrum en Rotterdam Woonmall Alexandrium III. www.linkerlisse.nl Kanaalstraat 94-98, gratis parkeren, telefoon 0252 4145 41 Goudsesingel 213-221, gratis parkeren, telefoon 010 414 69 00 ie etage, Watermanweg 117B, telefoon 010 22014 44 v£<~du,<^. SB auping hülstaE! svedex vormgevers van slaapkwaliteit

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 8