EÏ3 orzQ OPEN HUIS Nu direct uit voorraad ieverbaaï- VELUX® VELUX buitenzonwering Houdt insecten en warmte buiten met VELUX insectenhorren en buitenzonweringen. Deze zijn direct uit voorraad leverbaar en eenvoudig zelf te installeren. Elke woensdag van 16.00uur - 18.00uur kom geheel vrijblijvend bezichtigen zonder afspraak! Burgemeester Stulemeijerlaan 58 Schiedam Koopsommen vanaf 66.000,- k.k. makelaars DECOKAy ICI DULUX VAN LOENEN de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 2 juli 2008 - Pagina 27 Kijk voor meer informatie en voor een dealer bij u in de buurt op www.velux.nl. NVM (modelwoning) Nabij diverse openbaar vervoer en winkels, bieden wij u deze sfeervolle 2-kamerwoning aan. De woning is voorzien van balkon, keuken, badkamer met douche, wastafel en toilet. De indeling van het appartement is als volgt: Centrale entree, trappenhuis met liftinstallatie. Op de ver dieping; corridor, entree, tochtportaal, gang naar slaap kamer, badkamer met douche, wastafel en toilet, woonka mer met open keuken en balkon aan voorzijde. Woonop- pervlakte ca. 45m2. Tijdelijke actie: tot maximaal een halfjaar GEEN WE LASTEN!!! Algemeen: Het casco van het complex is eind 2007 door de huidige eigenaar grondig aangepakt o.a. is vernieuwd het dak, nieuwe cv-ketel, nieuwe hydrofoor installatie, mecha nisch ventilatie, beton herstelwerkzaamheden en schilder werkzaamheden etc. De VvE is actief 132,- per maand incl. voorschot stook kosten, voorschot warmwater en met huismeester. De overdracht zal plaatsvinden bij de project Notaris Voor neman en Geenen te A'dam. Afgekochte erfpacht tot 2025. Oplevering in overleg. Koopsubsidie is mogelijk! Netto maandlast al vanaf ca. 240,-, vraag naar de voorwaarden! Forza Makelaars: Broers vest 10d-12a, 3112 DD Schiedam Scheepvaartweg 63 3123 ER Schiedam F tel. 010 273 1222 info®forza.eu www.forza.eu www.funda.nl Betere Verf is er niet verf, behang, zonwering, gordijnstoffen, vloerbedekking Dam 37-45, 3111 BC Schiedam Tel: 010-4266192 Dulux regiodealer DE WEKKER MAKELAARDIJ Wij verkopen uw woning binnen 3 maanden tegens slechts 1% courtage, zonder bijkomende kosten. Diensten van De Wekker Makelaardij Schiedam: - Aan- en verkoop - No c opay Geen boeteclausule - Gratis vrijblijvende waardebepaling - Gratis hypotheekadvies schiedam@dewekkermakelaardij.nl I www.dewekkermakelaardij.nl 010-4612000 Group 4 Securicor Group 4 Securicor is specialist op het gebied van beveiliging en veiligheid en biedt een uitgebreid producten en dienstenpakket voor de meest uiteenlopende oplossingen. Van advies tot uitvoering. Met ruim 500.000 medewerkers is Group 4 5ecuricor actief in meer dan I00 landen. Wij zijn op zoek naar onpdlptomeerefe Beveiligers openbaar vervoer m/v Group 4 Securicor zoekt in de regio Rotterdam beginnende beveiligers openbaar vervoer In deze functie ben je verantwoordelijk voor het controleren en verkopen van vervoersbewijzen. Jouw aanwezigheid en optreden dragen bij aan het sociale veiligheidsgevoel van de reizigers.Tevens bied je als gastheer/vrouw service en informatie en neem je zelfstandig de nodige beslissingen om de veiligheid te waarborgen. Een beveiliger openbaar vervoer heeft wisselende werktijden. Wij vragen VMBO werk- en denkniveau; Bereidheid tot het halen van het diploma Beveiliger 2; Een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift; Onbesproken gedrag (een screening is onderdeel van de sollicitatieprocedure); Het bezit van eigen vervoer (auto/brommer); Een representatief voorkomen en goede sociale en contactuele eigenschappen; Wisselende werktijden en zelfstandig kunnen werken; Wij bieden Een uitdagende full-/parttime baan, een leuke werkomgeving en uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een salaris conform CAO met een aantal speciale toeslagen en een spaarloon- en pensioenregeling. Interesse? Reageer dan via het online sollicitatieformulier voor deze functie op www.g4sjil onder'Werken bij G4S/alle vacatures in Nederland' of bel met Annelien Polak, telefoon (0180) 69 22 37 Kijk voor meer informatie op www.g4s.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. A World of Security Solutions

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 27