anenmarkt GGD Woonbegeleider Meerdere verpleeghulpen Meerdere ziekenverzorgenden (VIG) Eerst Verantwoordelijke Verzorgende (EW'er) Secretaresse zorgdienst Voor meer info: www.nieuwemaas.nl Woensdag 9 julr 2008 - Pagina 30 Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (0900) 700 07 77 Powered byQiJobTrack.nl De Gemeentelijke Gezondheidsdienst (GGD) Rotterdam-Rijnmond zet zich in voor een goede openbare gezondheidszorg. De GGD doet dat door preventie, onderzoek, advies en voorlichting. Het werkgebied omvat Rotterdam en negen omliggende gemeenten (Albrandswaard, Barendrecht, Capelle aan den IJssel, Krimpen aan den IJssel, Lansingerland, Maassluis, Ridderkerk, Schiedam en Vlaardingen), waar in totaal ruim 1 miljoen mensen wonen. In dit werkgebied onderhoudt de GGD contacten met onder meer de gemeentebesturen, instellingen voor de gezondheidszorg en uiteraard met bewoners. Bij de GGD Rotterdam-Rijnmond werken ca. 600 mensen, verdeeld over vijf clusters: Jeugd, Infectieziektebestrijding, Milieu Hygiëne, Zorgregie, Persoonsgerichte Zorg, met daarnaast een staf Bedrijfsvoering en een staf Bestuur en Beleid. De functie? Als doktersassistent assisteer je bij het preventief gezondheids onderzoek (pgo). Je taken hierin zijn: het testen van gehoor en gezichtsvermo gen, het meten van lengte en gewicht en het uitvoeren van een gedeelte van de anamnese. Je voert zelfstandig onderzoeken op indicatie uit op het gebied van visus, gehoor, lengte en gewicht. Tevens verzorg je de administratie rondom de gezondheidsdossiers. Er wordt gewerkt met een electronisch cliëntendossier (Kidos). Je onderhoudt contacten met de scholen en leerkrachten, met name voor het invullen van de vragenlijsten van de Jeugdmonitor Rotterdam. Je geeft telefonisch of mondeling adviezen, voorlichting en informatie in het algemeen of over onderzoeken, vaccinaties en spreekuren. Je verwijst zonodig door. Je plant, agendeert en registreert (vervolg) afspraken voor onderzoeken en spreekuren. Je werkt in een team van één of meerdere artsen en verpleegkundigen. De administratieve basis is gelegen in één van de decentrale jeugdgezondheids- centra in Rotterdam en omliggende gemeenten. De dagelijkse werkzaamheden vinden zowel op dit centrum als op de scholen plaats. Nu en in de toekomst worden JGZ-locaties georganiseerd in zgn. centra voor Jeugd en Gezin, waarin nauw wordt samengewerkt met JGZ 0-4 jaar, pedagogen en Bureau Jeugdzorg. Vraag en aanbod? Je bent een leuke en enthousiaste collega met MBO werk en denkniveau. Je bent in het bezit van het diploma doktersassistent. Je beschikt over goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden. Verder beschik je over een teamgerichte en flexibele instelling. Dit uit zich onder meer in je bereidheid om, indien noodzakelijk, ook in andere locaties werkzaam te zijn. Je kunt zelfstandig werken en bent nauwkeurig en servicebereid. Je hebt geen computervrees en je kunt werken met Word. Ervaring als doktersassistent en een applicatie-cursus audiometrie strekken tot aanbeveling. Je salaris bedraagt bij een volledige werkweek maximaal 2.320,- bruto per maand (schaal 5 BBRA). Inschaling is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. De rechtspositie van de gemeente Rotterdam is van toepassing met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden op het terrein van ouderschaps verlof, opleidingen, pensioenopbouw en ziektekostenverzekering. Ben jij de doktersassistent voor de GGD-Rijnmond? Stuur dan je sollici tatie met CV onder vermelding van vacaturenummer 08.027 voor 24 juli a.s. naar de GGD Rotterdam-Rijnmond, sectie Personeel Organisatie, Postbus 70032, 3000 LP Rotterdam, of per e-mail naar PenO@ggd.rotterdam.nl. Meer informatie kun je vinden op onze website www.ggd.rotterdam.nl, of telefonisch opvragen bij Ingrid de Gruijter, manager jeugdgezondheidszorg en opvoeding, telefoon: 06-20494450. Rotterdam-Rijnmond Het verschil maken. Dat is werken bij Zorgcombinatie Nieuwe Maas. Met bijna zevenhonderd medewerkers zetten wij ons dagelijks met veel enthousiasme en plezier in voor één gezamenlijk hoofddoel: betaalbare en kwalitatief hoogstaande zorg in een persoonlijke leefomgeving. Inmiddels bieden wij aan ruim zeshonderd ouderen zorg op maat. Daarnaast worden er op korte termijn appartementen gerealiseerd voor twintig jongeren met niet aangeboren hersenletsel. Wij zijn op zoek naar (gemiddeld 20-32 uur per week, kleinschalig wonen) (parttime, op meerdere locaties) (zowel parttime als fulltime, op meerdere locaties) (gemiddeld 32 uur per week, somatische afdeling)) (voor de duur van zwangerschapsverlof, gemiddeld 14-18 uur per week) Spreekt onze organisatie je aan en past een van deze functies helemaal bij jou? Dan nodigen we je uit te solliciteren. Voor meer informatie over deze vacatures verwijzen wij je door naar onze website: www.nieuwemaas.nl Salariëring Arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO WT. Solliciteren Je schriftelijke sollicitatie kun je binnen 10 dagen richten aan Zorgcombinatie Nieuwe Maas, t.a.v. afdeling PO&O, Dillenburgsingel 5, 3136 EA Vlaardingen of e-mailen naar poo@nieuwemaas.nl Verpleeghuis Het Zonnehuis, Zorgcentrum Drieën-Huysen en de twee woonhavens Adriaan Pauw en de Parkflat zijn onderdeel van Zorgcombinatie Nieuwe Maas. ZORGCOMBINATIE Wij zijn deelnemer in de Zonnehuis Groep. NI EU WE MAAS Cluster Jeugd/Sectie Jeugdgezondheidszorg en opvoeding Voor 18 uur (0,5 fte) - 36 uur (1 fte) per week Rotterdam is in veel opzichten een voorloper, een stad die durft. Zonder durf had de modernste haven ter wereld niet in Rotterdam gelegen. Zonder durf was Rotterdam de wolken minder dicht genaderd. Zonder durf waren veel debatten over grootstedelijke problemen niet in Rotterdam gestart. Rotterdam zoekt medewerkers met bezieling, die hun verantwoordelijkheid nemen en ook de minder gebaande paden durven te betreden. De stad die durft zoekt mensen die durven.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 30