C S UAF Administratief Medewerker (fulltime) Receptioniste/Telefoniste (fulltime) Assistent Expediteurs (fulltime) www.lensveld.com dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 9*]uti *2008 - Pagfrïa 36 I Powered by JobTrack.r Group 4 Securicor Group 4 Securicor is specialist op het gebied van beveiliging en veiligheid en biedt een ui tgebreid producten en dienstenpakket voor de meest uiteenlopende oplossingen.Van advies tot uitvoering. Met ruim 500.000 medewerkers is Group 4 Securicor actief in meer dan 100 landen. Wij jajh op zoek r«ar ongediplomeerde Beveiligers openbaar vervoer m/v Group 4 Securicor zoekt in de regio Rotterdam beginnende beveiligers openbaar vervoer In deze functie ben je verantwoordelijk voor het controleren en verkopen van vervoersbewijzen. Jouw aanwezigheid en optreden dragen bij aan het sociale veiligheidsgevoel van de reizigers.Tevens bied je als gastheer/vrouw service en infomnat en neem je zelfstandig de nodige beslissingen om de veiligheid te waarborgen. Een beveiliger openbaar vervoer heeft wisselende werktijden. Wij vragen VMBO werk- en denkniveau; Bereidheid tot het halen van het diploma Beveiliger 2; Een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift; Onbesproken gedrag (een screening is onderdeel van de sollicitatieprocedure); Het bezit van eigen vervoer (auto/brommer); Een representatief voorkomen en goede sociale en contactuele eigenschappen; Wisselende werktijden en zelfstandig kunnen werken; Wij bieden Een uitdagende full-/parttime baan, een leuke werkomgeving en uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een salaris conform CAO met een aantal speciale toeslagen en een spaarloon- en pensioenregeling. Interesse? Reageer dan via het online sollicitatieformulier voor deze functie op www.g4s.nl onderWerken bij G4S/alle vacatures in Nederland' of bel met Annelien Polak, telefoon (0180) 69 22 37 Kijk voor meer informatie op www.g4s.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. A World of Security Solutions Heb je je HAVO of MBO afgerond of ben je gestopt met je HBO-opleiding? En ben je op zoek naar een interessante carrière? Een carrière waarbij je een uitdagende, dynamische baan combineert met een studie die AXS voor jou betaalt? Informeer dan eens naar ons unieke leer-/werktraject! Binnen dit traject werken wij samen met gerenommeerde logistieke bedrijven in de regio Rotterdam. Namens hen zijn wij op zoek naar startende Export Medewerkers, Import Medewerkers, Expediteurs, Cargadoors en Medewerkers Documentatie. Wij bieden jou een fulltime kantoorfunctie met uitzicht op een vast dienstverband, een uitstekende betaalde opleiding, concurrerend salaris en een uitdagende werkomgeving. Kortom, een ultieme kans voor jouw carrière! Heb jij minimaal MBO niveau, beheers je een of meerdere talen, ben je communicatief vaardig en kun je goed overweg met geautomatiseerde systemen? Ben je bovendien flexibel, servicegericht, nauwkeurig en heb je geen negen tot vijf mentaliteit? Dan is ons bijzondere leer-/werktraject voor jóu bestemd! Interesse? Stuur dan je CV naar logistiek@axs.nl. Wil je meer weten over het leer-/werktraject? Dan kun je contact opnemen met de AXS Logistiek vestiging bij jou in de buurt. Kijk voor info en vestigingen op www.axslogistiek.nl. De persoonlijke schakel in personeelsbemiddeling www.axslogistiek.nl Romaro SCHOONMk^0 MAAK KANS OP GRATIS VAKANTIE Romaro Schoonmaakgroep zoekt: VAKANTIEKRACHTEN (schoonmakers) Voor in de ochtend-, middag-, en/of avond. Wij bieden een salaris ruim boven het minimumloon. B.v. ben je 16 jaar dan verdien je 4,50, ben je 22 dan is dit 9,99 bruto per uur (inclusief toeslagen). Bovendien verloten wij een reischeque van 500,00 onder de vakantiekrachten. Ben je min. 16 jaar en geïnteresseerd? Bel dan op werkdagen, tussen 9.00 en 16.00 uur naar Hetty Haasdijk, tel: 0180-463355 (niet op donderdag). Het UAF helpt al 60 jaar hoger opgeleide vluchtelingen met studie en werk! De Stichting voor Vluchteling-Studenten UAF steunt sinds 1948 hoger opgeleide vluchtelingen bij hun studie en het vinden van werk. Deze talentvolle mensen moesten door oorlog of onder drukking noodgedwongen hun land ontvluchten en in Nederland opnieuw beginnen met het opbouwen van een toekomst. Geef om talent! Giro 76300 WWW.uaf.nl Grrt.«Iv««ntie voor vluchteling-studenten shipping transport J. Lensveld Zonen B.V. is onderdeel van de LV Shipping Transport Groep, een internationale logistieke dienstverlener met vestigingen in onder meer Nederland, Engeland en Duitsland. Voor meer informatie, zie onze website: www.lvshipping.com Wij zoeken voor ons hoofdkantoor in Vlaardingen enthousiaste collega's voor de onderstaande vacatures: Voor de afdeling Financiële Administratie zijn wij ter versterking van ons huidige team op zoek naar een administratief medewerker. De werkzaamheden bestaan onder meer uit het boeken van inkoopfacturen, banken en memoriaal, het maken van specificaties en facturatie. Je hebt een financieel/administratieve opleiding op MBO niveau. Als receptioniste/telefoniste ben je verantwoordelijk voor het telefoonverkeer, agendabeheer, ontvangst van klanten en de correspondentie. Je hebt ervaring in een soortgelijke functie, en MBO werk- en denkniveau. Je bent communicatief vaardig en een teamplayer. LV Shipping Transport biedt haar klanten een wereldwijde logistieke dienstverlening. Als assistent expediteur kom je in een omgeving waar je een gedegen kennis en ervaring opdoet in het leveren van multimodale transportoplossingen. De werkzaam heden bestaan onder andere uit het assisteren van de senior Expediteurs, het onderhouden van communicatie met interne en externe relaties en het afwerken/beheren van dossiers. Je hebt een goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift; Duits is een pré. LV Shipping Transport biedt nieuwe collega's een plezierige werkomgeving. Daarnaast ben je verzekerd van uitstekende primaire en secundaire arbeidvoorwaarden die we graag toelichten in een persoonlijk gesprek. Geïnteresseerd? Stuur dan je sollicitatie met uitgebreide CV binnen 2 weken aan J. Lensveld Zonen B.V., t.a.v. Mevr. Ellen de Kruijff, Postbus 67, 3130 AB Vlaardingen. Je kunt ook mailen naar: vacatures@lensveld.com

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 36