Frankeland Medewerker horeca Le Pecheur Restaurant en De Kleine Visser BEDIENINGSMEDEWERKERS Ga naarwww.mijngemak.nl want MijnGemak is thuis in alle soorten hulp dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 16 juli 2008 - Pagina 31 Sportcentrum Vlaardingen Kidsland Springkussenfeest Van 10.00 -17.00 uur Zwanensingel, Vlaardingen Sportcentrum Vlaardingen Kidsland Van 10.00 -17.00 uur Zwanensingel Vlaardingen Beatrixpark Openluchttheater Ramilla Deel 1 Een fantastisch verhaal uit het eeuwenoude Indiase mythologische boek Ra- mayan. Met prachtige de cors, kostuums en uitleg in het Nederlands. Van 19.00 - 23.00 uur Parkweg 410, Schiedam Café De Hommel Jamsessie Aanvang 20.00 uur toegang vrij Schiedamseweg, Vlaardin gen O'Sheas Irish Pub Live muziek Aanvang 22.00 uur Westhavenplaats, Vlaardin gen Sportcentrum Vlaardingen Kidsland Van 10.00-17.00 uur Zwanensingel 9, Vlaardin gen Grote Kerk Schiedam Rondleidingen met of zon der gids en verzoekliederen bij het orgel. Tussen 13.00 - 16.00 uur Beatrixpark Openluchttheater Ramilla Deel 2 Zie vrijdag Van 18.00 -22.00 uur parkweg 410, Schiedam Graauwe Hengst Popfestival met Newtones, Grand Canyon Divers, Le mon Chrush, Hoffman Duplex, OMNIAM, Riverbreed, Silk Steel, Ve gas for Millions, Ingrid, John, Frits, Rien Rob, Jamraqx B0RRN en Toon- Doof Aanvang 18.00 uur Toegang vrij Lange Haven, Schiedam Café De Hommel Hidden Soundsystem. Aanvang 20.00 uur Schiedamseweg, Vlaardin gen Muziekcafé de Kajuitbar Metalnight met de bands Librium en Nuestros Derechos Aanvang 22:00 uur Hoogstraat, Schiedam De Salon Funky Clubnight net DJ Car- low More Aanvang 22.00 uur Oosthavenkade, Vlaardin gen O'Sheas Irish Pub Blend It Aanvang 22.00 uur Westhavenplaats, Vlaardin gen Café D'Oude Stoep DJ Raimond Aanvang 22.30 uur Smalle Havenstraat, Vlaar dingen Sportcentrum Vlaardingen Kidsland Van 10.00 -17.00 uur Zwanensingel 9, Vlaardin gen Café De Hommel Bluesclub met Foolproof Aanvang 16.00 uur Schiedamseweg, Vlaardin gen Beatrixpark Openluchttheater Ramilla Deel 3 zie vrijdag Van 18.00 - 22.00 uur Parkweg 410, Schiedam Sportcentrum Vlaardingen Kidsland Van 10.00 - 17.00 uur Zwanensingel, Vlaardingen O'Sheas Irish Pub Quiznight Aanvang 20.00 uur Westhavenplaats, Vlaardin gen Sportcentrum Vlaardingen Kidsland Van 10.00-17. 00 uur Zwanensingel, Vlaardingen Visserijmuseum Graven in Vlaardingen Tot en met 14 september Helinium 40 jaar Tot en met 27 juli Westhavenkade, Vlaardin gen Streekmuseum Kinderboeken uit en over de tweede wereldoorlog en De molens van Vlaardingen Iedere zaterdag en elke eer ste zondag van de maand van 14.00 -16.00 uur Kethelweg, Vlaardingen Kamer wethouder Robbe- regt Poëzieposters, gemaakt door moeders en kinderen van Vlaardingse scholen. Op afspraak (010-248 42 46) Stadhuis aan de Markt, Vlaardingen Vons en Van Santen Maritieme werken van Bert Otto uit Maassluis Veerplein, Vlaardingen De Groene Luiken Fototentoonstelling van Klaas Burger en Ton Delfos Oosthavenkade, Vlaardin gen Kunst in de Kelder Made in Vlaardingen, schil derijen van Hans Bakker Tot en met 19 juli Afrol, Vlaardingen Galerie van B. Expo Hedendaagse kunst Elke zaterdag geopend van 11.00-17.00 uur Zuidbuurt 89, Vlaardingen Jenevermuseum Expo Mexicaanse fotograaf Jose Pablo Hernandez Kunstwinkel 't Walvis, Kunst achter open deuren" Keramiek, porselein, glas, grafiek etc. Tot en met 7 september Branderssteeg, Schiedam Bibliotheek Surrealistisch werk van Stel la Scholtens Tot en met 2 september Waalstraat, Vlaardingen centrum voor verzorgd wonen, verpleging en welzijn Voor ons horecateam zijn wij op zoek naar een enthousiaste voor minimaal 15 uren per week Uw werkzaamheden: serveren van koffie, thee, gebak en kleine snacks aan onze bewoners, wijkbewoners en gasten: serveren van lunch en diner in onze brasserie; verzorgen van speciale gelegenheden o.a. verjaardagen van bewoners; verzorgen van vergaderingen en representatieve bijeenkomsten. Uw profiel: een klantgerichte instelling waarbij serviceverlening centraal staat; ruime ervaring in de horeca, bij voorkeur in hotel of restaurant; zelfstandig kunnen werken en het overzicht kunnen houden, ook bij topdrukte; goede sociale en communicatieve vaardigheden. Wij bieden: een uitdagende functie in een kwaliteitsbewuste organisatie die altijd in beweging is en alle ruimte biedt voor ontplooiing; een prettige, collegiale en open werksfeer; flexibele werktijden, in dagdelen van j'/> of 5 uren in de ochtend, middag, avond en in het weekend; salariëring volgens de CAO V&V in functiegroep 20 (min. 1-377.34 en max. 2.022,70); vele secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een gratis lidmaatschap van onze Sport- en Recreatieclub, fietsenplan en goede opleidingsfaciliteiten. Sollicitatie en informatie: Bent u geïnteresseerd en wilt u nadere informatie? Belt u dan met de heer Rob van den Berg, hoofd voedingsdienst, telefoon 010-426 49 25. Uw schriftelijke sollicitatie met cv kunt u voor 15 augustus 2008 sturen naar de afdeling Personeel Organisatie van Frankeland, Sint Liduinastraat 10,3117 CS Schiedam of per e-mail naar: k.vanbalen@frankelandgroep.nl Voor meer informatie kunt u terecht op onze website: www.frankelandgroep.nl Frankelandgroep Frankeland is een centrum voor verzorgd wonen, verpleging en welzijn met een grote klantenkring binnen en buiten zijn muren. Naast verpleeghuis zorg biedt Frankeland thuiszorg voor ouderen en vele welzijnsactiviteiten aan klanten die ver spreid in Schiedam wonen. Vanuit Frankeland wordt tevens de directie gevoerd over de zorgcentra Jacobs Gasthuis, Harg-Spaland, Schiewaegh en Vaartland. Franke land levert in deze zorgcentra aanvullende ver pleeghuiszorg. Samen vormen zij de Frankeland groep, die eveneens een samenwerkingsrelatie heeft met de Zorgcombinatie Nieuwe Maas. Frankeland heeft regionaal en landelijk een goede naam. De afgelopen jaren hebben wij diverse lan delijke onderscheidingen gekregen, waaronder het gouden keurmerk in de zorg en de Food is Care Award 2006. Wij hechten grote waarde aan het welbevinden van onze klanten en medewerkers. Hiertoe be schikken wij over een Sport- en Recreatieclub (met o.a een zwembad, fitnessruimte, midgetgolf- en jeu de boulesbanen), een internetcafé, een brasserie en twee vakantievitla's aan zee, zowel in Rockanje als in Benissa (Spanje). De tevredenheid van onze klanten is vooral te danken aan de geweldige inzet en het grote enthousiasme van onze medewerkers en vrijwilli gers. Die vormen een team waarin en waarmee het prettig werken is. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt met op prijs gesteld. TE HUUR AANGEBODEN in Schiedam Nieuwe Haven 55/57 Nog 1 opslagruimte van 4x3 mtr. en 2.90 mtr. hoog. Ook voor uw motor. Camerabewaking en toegangscontrole. Afgesloten met elektrisch rolluik. Tel. 0181-486672 Mob. 06-51613235 Is op zoek naar: Fulltime en/of Parttime Goede arbeidsvoorwaarden en loon boven CAO niveau Ben je gastvrij en heb je enige ervaring, bel, schrijf of mail naar E. Lansbergen, Nieuwe Haven 97, 3116 AB Schiedam, Tel. 010-473.33.41 email@le-pecheur.nl H-7 tM* ;,«i 3 maar ik ben helemaal op mijn gemak Mijn was in de kreukels». MijnGemak is een uitkomst als hel mijzelf even niet lukt. Of als ik geen tijd heb Nu maak ik gebruik van - huishoudelijk hulp - kinderopvang strijkservice - timmerman hovenier maar MijnGemak biedt nog veel meer diensten aan. of teeL£SaO-Q&&2 vQO< van Klanten Unftè. ttvas MijnGemak

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 31