f H t i GEZOCHT! jfjGom Administratief medewerker keurings station m/v (36 uur) Administratieve oproepkracht m/v (oproepbaar voor minimaal 5 en maximaal 25 uur) dé Weekkrant 'Hét°NlëüWé Stadsblad 1W«èriè^g'23Jjdli"oo^^'a^ma Wij zijn per direct op zoek naar medewerkers voor de functies: Boekhoudkundige medewerker De werkzaamheden bestaan uit Boekhoudkundige werkzaamheden Functieprofiel MBA of mbo boekhouden Relevante boekhoudkundige ervaring Ervaring met Excel, Exact, e.a. automatiseringsprogramma's Maximaal 32 uur per week Een goed salaris Een goede werksfeer in een hecht team Grindwasser De werkzaamheden bestaan uit Het bedienen van de grindwasinstallatie Functieprofiel LBO-niveau door opleiding of ervaring Kennis of ervaring met technische productieprocessen Monteur Zware Voertuigen Gevraagd worden Ervaring met onderhoud en lassystemen Eventueel in bezit van APK-1 keuringsbevoegdheid Chauffeur Gevraagd worden Rijbewijs BC (E is een pre) CCVB-diploma P. van der Kooij Groep B.V. afd. Personeelszaken, Nieuwe Waterwegstraat 21, 3115 HE Schiedam Tel. 010- 426 44 44 E-mail: akca@kooiioroep.nl www.kooiiaroeD.nl Gom is gespecialiseerd in goed en efficient schoonhouden. Onze medewerkers zijn elke dag in het hele land actief om onder meer kantoren, onderwijsinstellingen, productielocaties, publieke ruimten en ziekenhuizen vakkundig schoon te maken. Veelal voor gerenommeerde opdrachtgevers. Gom. Schoonmakers die vooruitdenken. RET gaat de boot in REGIO - De RET heeft vrijdag haar eigen Fast ferry in gebruik geno men. Na tientallen jaren van bus, tram en metro komt er voor de RET en Rotterdam watervervoer bij. Het betreft een nieuwe snelle ver binding die met een snelheid van 40 kilometer per uur Hoek van Holland dwars door de aanvaar- route van de Rotterdamse haven verbindt met een aantal bestem mingen op de Maasvlakte. De nieuwe verbinding wordt uitge voerd in opdracht van de Stadsre gio Rotterdam, en zal na vertrek uit de (Berg)haven van Hoek van Holland ook de haltes Landtong (Rozenbrug) en de Maeslantke- ring (Hoek van Holland) aandoen. Vervolgens wordt er doorgevaren naar de Maasvlakte, waarna de ferry weer naar de Berghaven zal varen. Het nieuwe schip vaart elk half uur en biedt plaats aan 130 passagiers en 50 fietsen. Man rijdt door na ongeluk SCHIEDAM - Een 18-jarige auto mobilist uit Schiedam is ervan door gegaan nadat hij op de Koe markt een vrouw had aangereden die over een voetgangersover steekplaats liep. Getuigen waarschuwden de poli tie maar toen agenten ter plaatse kwamen, troffen ze de vrouw niet meer aan. De bestuurder van de auto is wel aangehouden. Tegen de man is proces verbaal opge maakt. Vechtpartij in Noienslaan SCHIEDAM - De politie heeft vori ge week twee mannen aangehou den die betrokken waren bij een vechtpartij op de Mgr Noienslaan. Toend e agenten ter plekke kwa men waren de ruziemakers er al vandoor. Een 26-jarige man uit Spijkenisse werd aangehouden in de Wilde- straat en een 43 jarige Schiedam mer op de Singel. Er werd een mes in beslag genomen. De recherche heeft een onderzoek ingesteld naar de toedracht. Vernieler aangehouden SCHIEDAM - Een 31-jarige Schie dammer is zondagmorgen vroeg aangehouden. Hij wordt verdacht van het plegen van vernielingen. Om even na vieren gingen politie mensen van het district Waterweg - Noord naar de Warande omdat daar een man werd vastgehouden voor vernieling. Er waren van drie voertuigen spiegels en ruitenwis sers afgebroken. De verdachte is overgebracht naar een politiebu reau en ingesloten. Voor een object in Schiedam zijn wij op zoek naar een: Schoonmaakmedewerker/ Servicemedewerker Werktijden: 18.00 tot 21.00 uur. Heeft u: affiniteit met schoonmaak; belangstelling en een flexibele instelling; een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Wij bieden: leuke collega's en een infomele werksfeer; goede arbeidsvoorwaarden conform de CAO voor het Schoonmaak- en Glazenwassersbedrijf. Reageren? Woont u in de buurt? Bent u gemotiveerd, flexibel en representatief? Bel dan voor meer informatie naar tel. (010) 204 32 00 of reageer per e-mail naar jgeerlings@gom.nl. Als je klein bent, gaat iedereen enthousiast voor jou aan de kant. Later ontdek je hoe druk, complex en onveilig de wereld eigenlijk is. De groeiende stroom auto's, motoren en bromfietsen en de drukbezochte wegen hebben altijd al een enorme aantrekkingskracht op jou gehad. Je vindt het dan ook een belangrijke taak om iedere weggebruiker weer veilig thuis te laten komen. En dat is precies de kern van het werk van de RDW. Wist je altijd al wat je wilde? Wil je bovendien prettig werken met een groep enthousiaste collega's? Dan hebben wij een uitstekende baan voor je met goede opleidingsmogelijkheden. Voor het keuringsstation van de divisie Voertuigtechniek in Schiedam zoeken wij een enthousiaste Op het keuringsstation in Schiedam verwerk je keuringsaanvragen en -resultaten. Je beoordeelt aanvraagkaarten van niet- gekentekende bedrijfswagens en codeert gegevens ten behoeve van de door jou af te geven voertuigdocumenten. Je verstrekt inlichtingen, handelt klachten af en verricht kassiers-, post- en archiefwerkzaamheden. Je hebt een afgeronde mboopleiding niveau 4 (of meao), ervaring met administratie, postregistratie en archivering, je bent handig met de computer en je werkt graag zelfstandig en naar eigen inzicht. Verder ben je nauwkeurig, kun je goed met verschillende mensen omgaan, beheers je de Nederlandse taal uitstekend, en blijf je ook onder druk altijd goed presteren. Vacaturenummer 964VT. Voor deze functie geldt dat je hulp wordt ingeroepen wanneer op de keuringsstations Zwijndrecht, Schiedam of Waddinxeen een achterstand ontstaat in het invoeren van werkorders. Dit betekent dat je in principe op alle werkdagen beschikbaar bent tussen 9.30 en 15.00 uur. Je hebt een mbo-werk- en -denkniveau met administratieve ervaring en uitstekende typevaardigheden. Je houdt ervan om zelfstandig en in verschillende teams te werken. Je woont centraal tussen de drie locaties in en vindt het geen probleem om op korte termijn opgeroepen te worden. Vacaturenummer 968VT. Ga voor meer informatie over deze functies naar www.rdw.nl. Je kunt je sollicitatiebrief met curriculum vitae mailen naar solliciteren@rdw.nl, t.a.v. Jeroen Mackor en onder vermelding van het vacaturenummer in de onderwerpregel. Sluitingsdatum is 6 augustus 2008. RDW De RDW vormt dé schakel tussen burger, branche en overheid als het gaat om voertuigen en rijbewijzen. De RDW bewaakt de veiligheids- en milieuaspecten van elk voertuig in Nederland en schept voorwaarden ter bestrijding van fraude en criminaliteit. Daarbij hoort het testen van nieuwe voertuigen, de landelijke APK en de informatieverstrekking uit efficiënte databanken.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 24