M KUMSTÖIBIITT RO P ■J| PIET PAULU SMA X7 @Mun rust Autoservice Eigenraam de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Meer weer. www.pietpaulusma.nl PIETS WEERBERICHT Wo Oo Vr Zm Zo 23-07 24-07 25437 26-07 27-07 23° 26° 27" 26° 26° 13° 15" 17° 15° 15° 0 mm Omm 1.5 mm 0 mm 0 mm 2 Bft 3 Bft 2 Bft 3 Bft 2 Bft Vragen over het weer? Surf naar www.deweekkrant.nl/pietpaulusma Reparaties klaar terwijl u wacht Vernieuwen: in overleg met uw wensen Implantaatprotheses Dagelijks geopend van 08.30-16.30 uur Behandeling volgens afspraak Tandprothetische Praktijk Veringmeier Nieuwe Haven 131, Schiedam Tel. 010-4261417 Hof van Spaland 45, Schiedam Tel. 010-4711320 www.klikgebitschiedam.nl Woensdag 23 juli 2008 - Pagina 3 U vindt ons ook in Viaardingen en Naaldwijk Luisteren naar kloostergezang SCHIEDAM - In de zomerpe riode zingt er geen koor tij dens de zondagsvieringen in de St. Jan-de Doper Visitatie- kerk aan de Nolenslaan. De mensen in de kerk zingen dan samen. Om dat wat af te wisselen wordt er op zondag 27 juli een luisterviering ge houden. Men kan die och tend luisteren naar een cd met gezangen die zijn ont staan in Taizé, een Frans klooster waar in de zomer maanden duizenden jonge ren bij elkaar komen en dan veel zingen tijdens de dien sten. Iedereen is welkom om te luisteren en op den duur mee te zingen met de een voudige muziek. Tekst en muziek zijn beschikbaar. Aanvang viering: half 11 Stuur verhaal in voor Piet Paaltjes SCHIEDAM - Tot 1 augustus kunnen toekomstige bestsel lers hun korte verhalen in sturen voor deelname aan de Schrijfwedstrijd Piet Paaltjes. Voor het vierde jaar achter een organiseert Bibliotheek Waterweg deze wedstrijd en met groot succes. Heb jij al tijd al in de bibliotheek wil len liggen met je eigen ver haal? Pak dan nu je kans! De ingezonden proza wordt be oordeeld door een deskundi ge jury en de beste 20 inzen dingen worden gebundeld. De drie beste inzendingen ontvangen een prijs, ge maakt door Schiedamse kunstenaar Jacques Tange en voor de nummer 1 is er een wisseltrofee. Deelne mers kunnen hun verhaal in sturen tot 1 augustus, via de mail of via de post. Op zon dag 9 november zal de prijs uitreiking plaats vinden in Bibliotheek Noord. Daar zul len enkele van de winnaars hun korte verhaal voordra gen. Voor inspiratie, regle menten of de winnaars van vorig jaar kijk je op www.bi- bliotheekwaterweg.nl Theo Teunissen speelt in Grote Kerk SCHIEDAM - Het vierde or gelconcert van de serie 2008 wordt verzorgd door Theo Teunissen, organist te Utrecht. Hij speelt Spaanse, Duitse en Nederlandse com posities. Het concert vindt plaats op zaterdag 26 juli in de Grote Kerk van Schiedam. Aanvang 15 uur en de toe gang is gratis. Koffie en praatje in Mantelzorgcafé SCHIEDAM - In Schiedam wonen veel mensen die zich niet bewust zijn van het feit dat ze mantelzorger zijn. Mantelzorger ben je name lijk als je langdurig zorgt voor iemand in familie- of vrien denkring die cJironisch ziek of gehandicapt is. Daar rol je in, dat doe je 'gewoon'. Een steuntje in de rug daarbij is wel zo prettig. Daarom orga niseert het steunpunt man telzorg Sctóedam tweemaal per maand het mantelzorg café aan het Broersveld 123. Koffie en thee worden weer vers gezet op dinsdagoch tend 29 juli, van 10.00- 12.30u. Mantelzorgers zijn van harte welkom. In augus tus is het mantelzorgcafé ge sloten. Meer informatie bij Steunpunt Mantelzorg: tel. 0651694 096. Fokkerstraat 576 (langs A20) Schiedam (010) 462 20 22 '.eigenraam.peugeot.nl i voor kids SCHIEDAM - Kleine Schiedammertjes kunnen tijdens de zo mervakantie weer volop meedoen aan allerlei leuke activiteiten. Alle kinderen van de basisscholen hebben het boekje KidsPle- zierGids gekregen en daarin is het hele programma te vinden. Een greep uit de activiteiten bij de Vlaardingerdijk zijn: surviva- len, zomercarnaval, een riddershow, een griezeldisco, djembè spelen en natuurlijk als afsluiter weer de populaire survivalkus sen. Maar er is natuurlijk nog veel meer te doen. Op 28 augustus komt Circus Hannes langs. Er is een OEPS programma voor de peuters. Wel wordt er van de peuterouders verwacht dat zij tij dens de activiteiten bij hun kroost blijven. Van maandag t/m vrijdag zijn de mensen van TOS, SWS en JeSSÜ tussen 13.00 uur en 16.00 uur te vinden bij speeltuin 't Park aan de Vlaardinger dijk. Wie de gids nog niet heeft kan hem ophalen bij de wijkcen tra of de bibliotheek. der de hondenpoep. Echt heel vies! Ik hoop dat de hondenbe zitters tijdelijk een andere uit- laatplek zullen kiezen of de poep zelf op zullen mimen. Dat zou wel heel fijn zijn." KAMPEERSUPERMARKT Stadionweg 31-33, 3077 AP Rotterdam www.vervat.nl Last minute Kampeer Super Sale! Tijdelijk maar liefst 2000 m2 éxtra ruimte met ongelooflijk veel kortingen op pallets vol kampeerspullen van alle grote merken! Op=op.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 3