Kunst brengt ode aan goede smaak DHVG| I^Schoenmakers Jan Heijstek 2e paar damesschoenen voor de helft van de opruimingsprijs!!! ASSISTENT-ACCOUNTANT GEZOCHT Wm Kester Partners (voivo) CLASSICS PROPERTY SOLUTIONS tM Topkwaliteit nu extra voordelig bij C - Onze opruiming zit er zo goed als op. Daarom elk dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 23 juli 2008 - Pagina 9 SCHIEDAM - Eten en kunst, het is een smakelijke com binatie. Zo blijkt op de ten toonstelling 'Je bent wat je eet', die zondag wordt geo pend in Pand Paulus. Een ode aan de goede smaak. "Iedereen kan proeven. Ieder een heeft smaak, al moet dat wel ontwikkeld worden. Dat gaat op voor eten maar ook voor kunst", vertelt Vera Harmsen, samensteller van 'Je bent wat je eet'. In Pand Paulus aan de Kor te Haven 125 in Schiedam zijn de tafel gedekt met kunstwer ken. Een ander deel van de ten toonstelling is te zien in restau rant Lepels Eten en Drinken, even verderop. Je bent wat je eet - een uitspraak van de filosoof Feuerbach - wordt door de 25 deelnemende kunstenaars zo wel letterlijk als metaforisch ge nomen. De onderliggende the ma's van het kunstproject zijn: De keuken van de kunst, de roes en de Jamie Oliver look-a-like contest, een kookwedstrijd waarbij hobbykoks hun favorie te gerecht mogen laten proeven aan de chef-kok van restaurant Lepels. De opening wordt zon dag om 16 uur gedaan door saxofonist Ben Vrauwdeunt, die de kunstwerken muzikaal om speelt terwijl Yvon Koopman hapjes op scherven serveert. De tentoonstelling mondt zaterdag 30 augustus uit in een kunstzin nig culinair evenement op de Korte Haven. Van Pand Paulus tot Lepels en Drinken wordt een lang lint van tafels geplaatst waarop een keur aan artistieke gangen en ingrediënten wordt gepresenteerd. Enkele hoogte punten uit het programma zijn: modellen om op te eten (likkle- ding van Marian Kastelein), kin derworkshop acrobatiek en een workshop door chef-kok en kunstenaar Montebasso. Op vrijdag 29 augustus wordt in het Stedelijk Museum Schiedam om 13.30 een lezing gehouden over het thema. Opgeven: in- fo@stichtingkimstwerkt.nl Kester Partners is een informele en regionale dienstverlener en wij hebben een praktische kijk op het advies- en accountancy vak. Onze ruim 50 medewerkers staan met een breed pakket aan diensten ondernemers enthousiast terzijde in hun bedrijfsvoering. Onze cliënten zijn innovatief en ondernemend en bieden jou volop kansen om te ontwikkelen. Dit alles maakt ons bedrijf tot een interessante en uitdagende werkplek met perspectief. Je taken Voor de functie van assistent-accountant ben je binnen onze groeiende controlepraktijk samen met je collega's o.a. verantwoordelijk voor het uitvoeren van de wettelijke en vrijwillige controleopdrachten van onze klanten. De controlewerkzaamheden hebben betrekking op relaties uit het MKB en de glastuinbouwsector. Je onderhoudt zelfstandig contacten met onze relaties en je kunt doorgroeien naar de functie van controleleider. ACCOUNTANCY Je profiel Je hebt een (bijna) afgeronde SPD/HEAO, AA of RA opleiding en je hebt enige werkervaring in het uitvoeren van controleopdrachten. Uiteraard heb je goede communicatieve en schriftelijke vaardigheden, een klant- en servicegerichte instelling en ben je een echte teamspeler. Tevens ga je nieuwe uitdagingen niet uit de weg maar pak je die met twee handen aan. Ons aanbod Kester Partners biedt een informele werkkring met prima mogelijkheden voor ontwikkeling zowel voor jou persoonlijk als professioneel. Ons pakket aan arbeidsvoorwaarden is zeker marktconform en sluit goed aan bij wat gangbaar is binnen de markt. Reageren Meer informatie over de functie kun je verkrijgen bij Ronald Steenks. Je sollicitatie kun je zenden naar ons postadres t.a.v. personeelszaken of per e-mail aan: personeelszaken@kesterenpartners.nl Kijk voor meer vacatures regelmatig op onze website www.kesterenpartners.nl Maasambacht 2, Postbus 100,2676 ZJ Maasdijk t: 0174 516 605 f: 0174 518 547 info@kesterenpartners.nl, www.kesterenpartners.nl Komkommer van beeldend kunstenaar Arja Hoogstad. MERCEDES VOLVO Volvo - stationcars Aankoop - advies taxatie Mercedes - bestelwagens Onderhoud - service restauratie Volvo - trouwauto service Soendalaan 30 3I3I LVVIaardingen Tel. OIO- 4600282 Mobiel 06 - 20040431 www.janheijstek.nl Kwaliteit gespecialiseerd - mercedes vans volvo classic Organisatie Werken bij DHVG betekent deel uitmaken van een professionele, slagvaardige en ambitieuze ontwikkelende vastgoedondernemer. Krachttermen die bij het team van DHVG horen zijn: ambitieus, jong, daadkrachtig, flexibel en gedreven zijn. GEZOCHT: ENTHOUSIASTE RECEPTIONISTE/TELEFONISTE Profiel Voor deze functie zijn wij op zoek naar een enthousiaste receptioniste/ telefoniste. Je bent het aanspreekpunt van onze organisatie, een echte spin in het web! De combinatie met het officemanagement maakt deze functie uitdagend. Je bent representatief, flexibel, accuraat en toont eigen initiatief. Je beschikt over zeer goede kennis van de Nederlandse taal, Engels is een pré en je bent in het bezit van eigen vervoer. Interesse Spreekt bovenstaande functie je aan en voldoe je aan de gestelde eisen? Mail je cv en motivatie voorzien van een pasfoto naar marielle@dhvg.nl. Kijk op www.dhvg.nl voor een uitgebreide functiebeschrijving. >t Is bijöa a

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 9