Seaway Marine m Magazijnmedewerker (fulltime) SERVICE TECHNICUS EID m/v dé Weekkrant Het Nteuwe Stadsblad Woeasdag30 jtlirtOQg.JMgina>g4) Seaway Marine is een scheepsleverancier gevestigd in Vlaardingen. Wij zijn per direct op zoek naar een: Je bent hier verantwoordelijk voor: het in ontvangst nemen van de inkomende goederen; het gereed maken van de uitgaande goederen voor verzending; het logisch en netjes inrichten van het magazijn; het Schoon en opgeruimd houden van het magazijn; andere voorkomende magazijnwerkzaamheden. Je bent nauwkeurig en ordelijk en kan goed zelfstandig, maar ook in teamverband werken. De werktijden zijn van 08.00 tot 16.30, maar het kan voorkomen dat er moet worden overgewerkt. Functie-eisen: opleiding op L.B.O/L.T.S niveau; redelijke kennis van de Engelse taal; goede kennis van de Nederlandse taal; relevante werkervaring; leeftijd tussen de 20 en 30 jaar; vorkbeftruckervaring is noodzakelijk een certificaat is een pre Ben je geïnteresseerd in bovenstaande functie, stuuur dan je C.V. met een begeleidend briefje naar: Seaway Marine, t.a.v. Dhr. P. R. F. Schreij Postbus 77 3130 AB Vlaardingen UrnCêvcv* "Wij investeren graag ir s personeel om de kennis uit te breiden en de uitdaging te vergroten Bedrijfsprofiel Unilever voorziet in de dagelijkse behoefte aan voeding, hygiëne en persoonlijke verzorging met merken die mensen heipen zich goed te voelen er goed uit te zien en meer uit het leven te halen. Gemak, genieten en gezondheid: Uniiever wil vitaliteit toevoegen aan het leven. 13e merken van Unilever vind je ovëral ter wereld, van het kleinste gehucht tot de grootste metropool. Merken die iedereen kent: circa 160 miljoen mensen in meer dan 150 landen kiezen voor merken ais Blue Band. Catvé Pindakaas, Conimex, Knorr, Bertolii en Ola. De Fabriek Sourcing Unit Nassaukade maakt ongeveer 210.006 ton margarine per jaar en is daarmee de grootste margarinetabriek ter wereld. De2e fabriek draait in een vier ploegendienst van maandag 06:00 uur tot zaterdag 14:00 uur. Zij bestaat uit 4 productieafdelingen, namelijk de ingrediënten-bereidingsafdeling (Centrale Afdeling), de verpakkingsafdeling van de producten voor op tafel (Afdeling Tafel), de verpakkingsafdeling van da producten voor in de keuken (afdeling ICeuken) en de expeditie. Voor deze fabriek gevestigd aan de Maas in Rotterdam zijn we op zoek n Margarinefabriek Unilever De functie Binnen de afdeling Elektro Instrumentie Dienst Sourcing Unit Nassaukade zijn wij op zoek naar een s Elektro instrumentie Dienst. De EID is belast met onderhouds, en storings-werkzaamheden op het gi en besturingstechniek. De service technicus draagt zorg voor de volgende taken: Het structureel oplossen van storingen Het uitvoeren van preventief onderhoud en kalibraties Up to date houden van tekeningen en software Het doen van voorstellen en uitvoeren van verbeteringen aan de installaties (TPM) Mondeling en schriftelijk rapporteren van storingen en verbeteringen Onderling regelen van aanwezigheid Vaktechnisch aansturen van monteurs, instrueren van operators Overleggen met leveranciers en specialisten (derden) :e technicus voor I van elektro/M&R, Functiewensen: Opleiding; MTS aangevuld met bevoegdheden NEN 1010 en NEN 3140 Ervaring met reparatie en onderhoud Ervaring met het programmeren van PLC's en besturingen Bijvoorbeeld Siemens S5, S7 Bereidheid om in 4 of 5 ploegendienst te lopen flexibel qua werktijden Arbeidsvoorwaarden Uitstekend salaris Diverse toeslagen ploegendienst Diverse opleidingstrajecten Premievrij pensioen Bonussysteem Leuk en gezellig team Direct in dienst De procedure Voor de selectieprocedure hebben wij het bureau de Blécourt werving en advies ingeschakeld. U kunt uw reactie voorzien van cv dan ook graag uiterlijk voor 15 augustus 2008 sturen aan: de Blécourt werving advies, Arendstraat 27, 4901JJ, Oosterhout t.a.v. Peter Bool. U kunt uw interesse tevens kenbaar maken per email: p.bool@dbwa.nl. Mocht u nog vragen hebben betreffende deze functie dan zijn wij te bereiken op 0162 - 45 33 70. Een golfbaan gelegen aan de Zuidbuurt in Vlaardingen Is op zoek naar Horecamedewerkers bediening/ keuken(m/v) Voor doordeweekse en weekend dagen. Werktijden liggen tussen 8:30 en 24:00 Uren in overleg en contract mogelijk vanaf 16 uur. Wilt u graag werken in een sportieve ambiance? Richt dan uw sollicitatie schriftelijke of per e-mail aan: Free Golf B.V Eric van Schaijk Zuidbuurt 79, 3132 KA Vlaardingen info@freegolf.nl www.freeaolf.nl de Blécourt werving advies ROTTERDAMSCHE RAFFINAGE MAATSCHAPPIJ De Rotterdamsche Raffinage Maatschappij B.V. (Romij) is één van de groepsmaatschappijen van Schouten Ceralco Holding B.V en is gevestigd aan de Koningin Wilhelminahaven in Vlaardingen. De Romij is actief in het bewerken van ruwe eetbare oliën en vetten tot half fabrikaten en volledig geraffineerde eindproducten. Daarnaast biedt Romij diensten aan voor de op- en overslag van deze producten. Onze klanten vertrouwen op onze vakkennis en netwerk. Schouten Ceralco staat voor hoge kwaliteit en veiligheid van al haar producten en diensten. In verband met de groei van onze activiteiten zijn wij voor de Romij op zoek naar de volgende medewerkers: Belader 100% dienstverband (kenmerk SCR0710A) De functie zal onder andere uit de volgende werkzaamheden bestaan: Als Belader ben je verantwoordelijk voor het op een juiste en veilige manier transporteren van de grondstoffen, halffabrikaten en eindproducten bestemd voor de voedingsmiddelen-, diervoeder- en energiemarkten; Je bent in staat mee te werken aan het optimaliseren van de bestaande installaties en om adequaat storingen te verhelpen; Bedienen van de weegbrug, invullen van vervoersdocumenten en het bemonsteren en meten van opslagtanks; Je voert schoonmaakwerkzaamheden en autonoom onderhoud uit ten behoeve van de hygiëne, veiligheid en voedselveiligheid. Wanneer nodig zul je ook je collega's uit de fabriek ondersteunen. Indien de onderneming dit verlangt, kun je elders ingezet worden. Operator 100% dienstverband (kenmerk SCR0710A) De functie zal onder andere uit de volgende werkzaamheden bestaan: Als Operator ben je verantwoordelijk voor het op een juiste en veilige manier bewerken en/of transporteren van de grondstoffen bestemd voor de voedings middelen-, diervoeder- en energiemarkten; Je bent in staat mee te werken aan het optimaliseren van de bestaande processen en om adequaat storingen in het proces te verhelpen; Je doet kwaliteitsanalyses in het proceslaboratorium en waakt ervoor dat de produc ten vojgens specificatie worden geproduceerd en afgeleverd; Nauwkeurig bijhouden van proces-, en productiegegevens; Je voert schoonmaakwerkzaamheden en autonoom onderhoud uit ten behoeve van de hygiëne, veiligheid en voedselveiligheid. Het betreft een ploegendienstfunctie en je werkt samen met anderen aan het productie proces. Wanneer nodig zul je ook je collega's ondersteunen. Indien de onderneming dit verlangt, kun je elders ingezet worden. Functie-eisen: Voor de functie Belader minimaal VAPRO A; Voor de functie Operator minimaal VAPRO B; Niet bang om de handen uit de mouwen te steken; Bij voorkeur woonachtig in de buurt van Vlaardingen. Wij bieden: Een interne opleiding om optimaal te kunnen functioneren; Markt conform salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden; Een fulltime job in een prettige werkomgeving met leuke collega's. Je kunt je sollicitatie met C.V. richten aan; Romij B.V. t.a.v. personeelszaken Waalhaven OZ 83 3087 BM Rotterdam Of mailen aan: n.aroenveld@schoutenfacilitv.com.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 24