'Ik trek het geluk naar me toe' I Gezocht: Wijkmeester 36 uur m/v Vacature Vakantie Dug-out Kaarten Werken bij Waterweg Wonen WATERWEG WONEN de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woehsdag 30 juli 2008 - Pagina 25 DOOR MARK KIVIT SCHIEDAM - Het is vrijdag een beetje vakantie voor bokstrainer Wim de Haan. Omdat hij zelf deze zomer niet weg kan, besloot hij zichzelf en de stad te trakte ren op een concert van de Baltic Brass in de aula van het Stedelijk Museum. "Ik trek het geluk gewoon naar me toe". Wim de Haan vergaarde we reldfaam met zijn boksschool maar ook voor muziek heeft hij een goede neus. Vooral van Fa do, het Portugese levenslied waarin de weemoed altijd door klinkt, kan hij geen genoeg krij gen. Dat is de andere kant van de geharde bokstrainer. "Ik ben een emotioneel mens", zegt Wim de Haan. Voor zijn verjaar dag kreeg hij dit jaar een optre den van Baltic Brass. Aan het openluchtconcert voor het Stadshuis bewaart hij mooie Een nis in de woonkamer van Wim de Haan is gereser veerd voor de mooie mo menten in zijn leven. De dug-out, zoals De Haan het noem, hangt vol met foto's. Van zijn rondreis door Ame rika, de bokskampioen die haar daar mocht huldigen, bijzondere ontmoetingen, en nog veel meer. "Ik ben een gewone jongen uit de Gorzen. Als je daar een mooi verhaal verteld moet je het ook kunnen bewijzen." Wim de Haan op het stoepje van zijn woning aan de Lange Haven. herinneringen. "Moet je luiste ren", zegt hij terwijl hij een cd opzet. "Loepzuiver. Ik heb ze ontdekt toen ik in Bonn was voor een boksgala. De avond er voor wilde ik een kijkje nemen in de zaal maar daar werd een concert gegeven. Door Baltic Brass. Ik heb me naar binnen gebluft en was gelijk verkocht. Dit jaar kunnen Tiny en ik geen drie weken op vakantie. Ik heb nog teveel te doen. Als we een paar centen erbij leggen kun nen we die jongens weer naar Schiedam halen, realiseerde ik me toen. Ik trek het geluk naar me toe en daar mogen mijn stadsgenoten best in delen. Daarom wilde ik ook geen en tree vragen." Een concert organiseren is aan Wim de Haan toevertrouwd. De eerste artiest die hij naar Schie dam haalde is de inmiddels we reldberoemde fadozangeres Maritza. Het contract heeft een ereplaatsje gekregen in zijn dug out, een nis in de woonkamer, die gevuld is met mooie mo menten uit zijn leven. "Als we naar een concert gaan leg ik een rode roos op het toneel. Dan weet ze dat we er zijn en komt ze na afloop nog even praten. Dat is toch onvergetelijk." Baltic Brass treedt vrijdag 1 augustus op in de aula van het Ste delijk Museum aan de Hoogstraat in Schiedam. Het concert be gint om 19.30 uur, maar vanaf 19 uur mag het publiek al binnen lopen. "Het zijn fantastische musici, ik was op slag verkocht", vertelt organisator Wim de Haan. Er zijn nog enkele gratis kaarten beschikbaar. Wie erbij wil zijn moet snel reageren. Reserveren, bel Wim de Haan, tel 473,46 48. Waterweg Wonen is een Vlaardingse woningcorporatie. Wij verhuren 13.000 woningen. Wij zijn pas tevreden als de klant dat is. Heb jij ook hart voor mensen? Leg je makkelijk contact met anderen, sta je stevig in je schoenen en beschik je over twee rechterhanden? Dan pas jij perfect in ons team! Kijk voor meer informatie op www.waterwegwonen.nl en klik op vacatures. Thuis in Vlaardingen Waterweg Wonen wil dat mensen in Vlaardingen beter kunnen wonen en leven. Wij investeren in de stad door de kwaliteit in onze bestaande huurwonin gen te verhogen, door nieuwe woningen te bouwen en (huur)woningen te verko pen. Ook dragen we bij aan een betere woonomgeving. Fijn wonen is méér dan een goed onderhouden huis! Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld!

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 25