Spektakelstukken kiezen 't ruime sop Bavaria City Racing Samen één doel Arent Mtmmmm weGGNGR Huls-aan-huisMedia informatii itgebreid iture dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad 2rent is dé expert op het gebied van materieeiverhuur voor de bouw, scheepsbouw, off shore en industrie. Ons bedrijf, met vestigingen in Nederland, België en Frankrijk, lelt ruim 500 medewerkers en verhuurt uitsluitend aan professionele gebruikers. 2rent zoekt versterking voor haar vestigingen in de regio West-Nederland en voor diverse functies: Projectleider Uitvoerder Magazijnmedewerker Electromonteur Monteur Mechanisch Planner/Cost Controller Commercieel Medewerker binnendienst Accountmanager Heb jij een echte teamgeest? Werk jij dag-in dag-uit op vol vermogen? Wil jij samen met je teamgenoten records vestigen? Dan zijn wij op zoek naar jou! 2rent biedt je een leuke baan in een uitdag en een prettige sfeer. Durf jij de uitdaging vóór 13 augustus 2008 je sollicitatiebrief en CV uitdagende omgeving Het Varend Corso trekt elk jaar duizenden bezoekers naar de waterkant REGIO - Het Varend Corso trekt elk jaar duizenden be zoekers naar de waterkant Iedere boot is dan ook een waar spektakelstuk. Op vrijdag is het weer zover en kiezen de kunststukken het ruime sop. Het thema dit jaar is 'Werelds'. De zestig met bloemen, plan ten, groenten en fruit gedeco reerde boten varen drie dagen door de regio en leggen in totaal 70 kilometer af. De vloot telt on der andere tien historische zei lende Westlanders en een au thentiek stoomschip. Op vrijdag vaart het Corso door het Rijn mondgebied, op zaterdag wordt het Westland aangedaan en zondag staat Midden-Delf land op het programma. Elk jaar zoeken duizenden mensen een plaatsje langs de kant om te ge nieten van de bont versierde boten. De complete route is te vinden op de website www.va- rendcorso.nl Hier kan ook de voortgang van de boten van mi nuut tot minuut bekeken wor den. De Rijnmonddag gaat vrij dag om 13 uur van start vanaf het Trade Pare Westland. Via de Vlaardingse Vaart bereikt het Corso omstreeks 17.30 uur Vlaardingen. De houten brug op het Broekpolderpad in Vlaardingen is een van de spea kerplaatsen, waar tekst en uitleg wordt gegeven over de passe rende boten. Om 18.00 passe ren de boten de Emmakade bij de Polderpoort, waarna koers gezet wordt richting Maassluis- Maasland. Van 20.45 tot 22 vindt hier de vlootschouw plaats. Ook voor walratten zijn tal van activiteiten. Bij Polder poort in Vlaardingen klinkt van af 16.30 uur de vrolijke muziek van Harmrich Herrie. In Maas sluis start om 19.30 uur het meezingspektakel Vol-Koren. De zaterdag wordt afgesloten met een Corsofeest in Honse- lersdijk (van 20.45 tot 22.30) uur met aansluitend een spectacu lair vuurwerk. ■Woensdag 30 jtifl *- frlgirva'.Sti *NG Rotterdam staat In augustus wederom geheel in het teken van de autosport Voor velen is de Formu le 1 onbereikbaar. Tij dens de Grand Prix's is het bijna onmogelijk om toe te treden tot de koningsklasse van de autosport Bavaria City Racing brengt je daar entegen dichterbij de Formule 1 dan ooit! De binnenstad van Rotter dam is op 17 augustus het decor voor het grootste pu blieksevenement in Neder land: Bavaria City Racing. De Formule 1-bolides ke ren op zondag terug om na drie succesvolle edities de Nederlandse autosportfans weer te laten genieten van brullende motoren en gie rende banden. Met onder andere de reeds bevestigde deelname van het ING Re nault Fl-team met daarin niemand minder dan Ro bert Doornbos en als twee de rijder Sakon Yamamoto, belooft het wederom een groots spektakel te worden. Daarnaast komt ook het driftteam van Olaf Com- mijs acte de presence ge ven, met veel rook, rubber en schreeuwende motoren. De bezoekers worden dit jaar opnieuw verrast met een overweldigend pro gramma. De organisatie maakt binnenkort meer na men bekend, dus houd de krant scherp in de gaten. Toegangskaarten voor Ba varia City Racing 2008 zijn te verkrijgen op: www.bavariacityracing.nl. Win W-kaarten! Dé Weekkrant geeft VIP- kaarten weg. Wilt u kans maken op een W-behan- deling? Mail dan het ant woord op onderstaande vraag naar redactieJandelijk @whm.wegener.nl o.v.v. uw naam, adres en tele foonnummer. In welke stad is coureur Robert Doornbos geboren? Inbegrepen: Ontvangst bij De Kuip, transfer naar het VIP-dorp. Toegang tot de W-tribune op de Willemsbrug. Lunch- buffet inclusief drank. Op tredens in het W-dorp na afloop.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 27