Werk aan winkel Connexxion zoekt collega's! WATERKLERK/OPERATOR Medewerkers Contact Center en Centralisten Voetbal Trainer hekelt chaotische voorbereiding ROTAT! N GIE No l N EE R FJEUD7SHÖE 1SUJRE RW SOFTS FJEUDISHiOP iTiEGfl N IGlk'NS' connexxion dé Weekkrant] Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 13 augustus 2008 - Pagina 22 ARNED-CELA AGENCIES BV Heeft op korte termijn een vacature voor een met enige jaren ervaring bij voorkeur met tankers. Opleiding HAVO niveau e/o vakleiding STC Cargadoor 1 11 en in bezit van rijbewijs B. Goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal, verder is Duits een pre. U kunt zelfstanding functioneren en bent bereid tot het verrichten van avond-, nacht en weekenddiensten, u heeft een flexibele instelling en affiniteit met dan wel ervaring in de scheepvaart. Wij bieden uitstekende arbeidsvoorwaarden, uw brief met CV kunt u sturen aan: ARNED-CELA Agencies B.V. T.a.v. de heer J.C. de Vries, Postbus 5, 3130 AA Vlaardingen www.arned-cela.com Acquisitie n.a.v. van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Connexxion Taxi Services is de grootste landelijke taxionderneming met een intensief netwerk. Wij bieden alle vormen van taxivervoer, zoals rolstoel-, Schiphol-, directie- en scholierenvervoer. Maar ook in het kleinschalig collectief vervoer hebben we een toonaangevende positie verworven. Zo zijn we in een groeiend aantal gemeenten en regio's verantwoordelijk voor het Collectief Vraagafhankelijk Vervoer en het vervoer van gehandicapten. Connexxion Taxi Services heeft voor de vestiging Schiedam per direct een leuke baan voor De functies Medewerker Contact Center De medewerkers van het contact center houden zich bezig met het beantwoorden van binnenkomende telefoongesprekken. Je verstrekt klanten informatie en boekt hun reserveringen in ons computersysteem. Het aantal uren wordt in overleg vastgesteld en ligt rond 20 uur per week. Centralist Centralisten sturen de chauffeurs aan door met behulp van een geautomatiseerd systeem de ritten en de pauzes in te plannen. Je zorgt ervoor dat de voertuigen en de chauffeurs zo efficiënt mogelijk ingezet worden. De werkzaamheden worden uitgevoerd volgens een rooster met wisseldiensten. Deze diensten vinden 7 dagen in de week plaats tussen 6.oou en i.oou. ie Centralist De ie centralist zorgt voor de aansturing, ondersteuning en coaching van de andere centralisten. Daarnaast stel je, in overleg met de manager van de centrale, de dienst roosters samen en zorg je voor opvang gedurende vakanties en ziekte. Je werkt ook zelf diensten aan de centrale en neemt waar voor de manager bij diens afwezigheid. De werkzaamheden worden net als die van de centralisten uitgevoerd volgens een rooster met wisseldiensten. De functie eisen Wij zjjh voor deze drie functies op zoek naar medewerkers die de Nederlandse taal beheersen en die niet bang zijn om de handen uit de mouwen te steken. Kun je daarnaast met een computer omgaan en heb je de communicatieve vaardigheden om klanten en collega's vriendelijk en efficiënt te woord te staan? Reageer dan snel! Voor de functies van centralist en ie centralist zoeken we mensen die daadkrachtig zijn en over een hoge mate van verantwoordelijkheidsgevoel en zelfstandigheid beschikken. Daarnaast heb je eèn flexibele instelling en ben je bereid om in een rooster te werken. We zijp op zoek naar mensen die beschikken over minimaal MBO werk- en denkniveau, die creatief en leergierig zijn en die snel kunnen beslissen. Ervaring als centralist op een taxicentrale is niet noodzakelijk, maar wel een pré. Voor de functie van eerstecentralist is een hoger werk- en denkniveau vereist (MBO+) en is minimaal 5 jaar ervaring nodig als centralist. Onze ideale kandidaat heeft leiding gevende ervaring en heeft affiniteit met het plannen van vraagafhankelijk personen vervoer. Daarnaast zijn betrokkenheid en de bereidheid om gezamenlijk onze dienstverlening op een hoger niveau te tillen duidelijk aanwezig. Wij bieden een marktconform salaris binnen een dynamische organisatie met een prettige werksfeer. Interesse? Voldoe je aan een van deze profielen en lijkt het je leuk om bij Connexxion te komen werken? Vul dan vóór 20 augustus een on-line sollicitatieformulier in op www.werkenbijconnexxion.nl. Voor vragen kun je contact opnemen met Anneloes Maij, a.maij@connexxion.nl. DOOR GERARD S. VERVER SCHIEDAM - Ton Rekelhof windt er geen doekjes om heen. Dus liet de nieuwe Excelsior'20- oefenmeester duidelijk blijken, dat de seizoen-ouverture hem niet zinde. Dat zijn formatie za terdagavond de oefenwedstrijd tegen Baronie verloor (1-3) was nog tot daar aan toe, maar de, zoals hij het noemt, chaotische voorbereiding krijgt van hem niet de schoonheidsprijs. "Bij de clubs waar ik heb gewerkt, hielden de spelers rekening met de voorbereiding en planden de vakantie zo, dat ze de oefenfase mee konden maken. Hier moet ik maar zien, wanneer de groep weer compleet is." Een andere insteek dus. Het lijkt een kwes tie van wennen. Dat merkte hij al toen hij zich in april en mei regelmatig in Thurlede meldde om alvast met spelers te praten. "Ik doe mijn huiswerk goed", geeft hij aan. Niet alle spelers begrijpen dat echter. "Sommi gen doen dan interessant en zeggen niet te weten of ze blij ven. Om dan een dag voor of op 31 mei te vertellen dat ze gaan." Maar Rekelhof zag ook voetbal lend een minpuntje. "Bij Nieuw Lekkerland (waar hij vorig sei zoen werkte, red.) gingen de spelers er voor. Daar kregen te genstanders geen meter te veel. Hier denken ze dat ze op vier, vijf meter kunnen dekken." Er is dus nog werk aan de winkel. Hij schuwt het niet. "Welnee. Ik ga er van uit, dat ze mijn strategie oppakken. Ik ben trouwens slechts de aangever. Het stre ven? Op zijn minst een goede tweedeklasser zijn.' Sulzer Turbo Services, een divisie van Sulzer Ltd., is één van werelds meest geavanceerde onafhankelijke providers gericht op reparatie, revisie en onderhoud van Rotating Equipment. Binnen Sulzer Repco B.V. zijn er circa 70 hoog gekwalificeerde medewerkers werkzaam. Vanwege uitbreiding zijn wij op zoek naar nieuwe collega's. Hebt u interesse in een uitdagende en verantwoordelijke baan in een snelgroeiende onderneming met een open en informele sfeer en bent u in het bezit van eigen vervoer? Reageer dan op één van de onderstaande vacatures. Dan hebben wij u het volgende te bieden: Een goede salariëring, uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zelfstandig en verantwoordelijk werk en een uitdagende baan binnen een internationale organisa tie. Naast de voordelen van een groot internationaal concern, bieden wij als kleinere organisatie voldoende mogelijkheden voor persoonlijke initiatieven. Wij zijn trots op de hoeveelheid hoogstaande technische processen die we in huis hebben en op de prettige en informele werksfeer. Binnen onze organisatie wordt de mogelijkheid geboden om jezelf te ontwikkelen. Uw Sollicitatie Bent u degene die wij zoeken, stuur uw schriftelijke reactie met Curriculum Vitae aan: Sulzer Repco B.V., Personeelszaken, t.a.v. mevrouw C.C. Henzei, Moezelweg 190,3198 LS Europoort of mail naar claudia.henzel@sulzer.com Excelsior^O verliest in Thurlede de oefenwedstrijd van Baronie. FOTO: ROEL DIJKSTRA

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 22