Bokx Vastgoed investeert Bokx Open Programma Uitdaging Nieuwe dingen bedenken 'Ik ben al tevreden met een plaats in de kwartfinale' 'luiHBRw.Hiaiïl Right to Play Za23 aug 10.00-21.30 kwalifi caties heren-en damesenkel spel. zo 24 aug. 10.00-21.30 kwalificaties he ren-en damesenkelspel. 12.00 opening en loting door Esther Vergeer en Rae- mon Sluiter. 1230 demonstratiewed strijd rolstoeltennis. 13.00 tennisclinic voor mensen met een beperking. Ma 25 aug. 10.00-2130 fina les kwalificaties en aanvang hoofdtoernooi. Di 26 aug. 10.00-21.30 hoofd toernooi dames en heren, en kel en dubbelspel. 2130 drive-in show met Ame v.cLZande. Wo 27 aug. 11.00-21.30 ver volg hoofdtoernooi. 4.00-17.00 kidsday. 17.00 wedstrijd hard ser veren. Do 28 aug. 11.00-21.30 ver volg hoofdtoernooi. Vr29aug. 11.00-21.30 kwart finales enkelspel, halve fina les dubbelspel. 14.00-16.00 tennisclinic voor sponsors. 17.30 veiling voor Right to Play. 21.30 feestavond met Ap- res-Ski-Hut Za 30 aug. 11.00-16.00 halve- finales enkelspelen. 13.00-16.00 clinics voor jon geren in Sportcentrum Vlaar- dingen. 16.00 finale damesdub belspel. 18.00 finale herendubbel spel. Zo 31 aug. 10.00 finale wie serveert het hardst. 12.00 finale damesenkel spel. 13.30 finale herenenkel spel. 15.30 prijsuitreiking door burgemeester Bruinsma. Kidsday het tennisevenement voor de kinderen FOTO: ARN0UD VAN DER POL DOOR PETER SPEK VLAARDINGEN - Toernooi directeur Jorgen van Rijn vindt het steeds weer een uit daging het Internationale tennistoernooi bij zijn club Holy een professionelere uit straling te geven. 'Elk jaar wil ik nieuwe dingen bedenken of bestaande zaken verbete ren', zegt Jorgen van Rijn aan de vooravond van het toer nooi op de banen aan de Wil lem de Zwijgerlaan. 'Belang rijkste is natuurlijk dit jaar, dat het toernooi bij de vrou wen opgewaardeerd is naar een 25.000 Challenger-toer- nooi. Hiermee zal het deelne mersveld een stuk sterker worden. Ondanks de concur rentie van de US Open, ho pen wij een of meerdere speelsters uit de top 150-200 te kunnen begroeten, aldus de toernooidirecteur. 'Verder hebben wij dit jaar de be schikking over een snelheids meter, die de snelheid zal aangeven bij het serveren, al tijd leuk om te zien'. f:'m 1 Hi". v'TV' 0° 580ïn»nvV fTEIWTHfTETiH HetNieuwe.Stadslad Pauline Wong gokt Pauline Wong heeft hoge verwachtingen van het Internationale tennistoernooi bij Holy DOOR JORGEN VAN RIJN VLAARDINGEN - Pauline Wong is de publiekstrekker bij het Internationale ten nistoernooi Bokx Vastgoed Open. De tennisster, die haEtr opleiding heeft geno ten bij de tennisclub Holy en inmiddels op heel veel tennisbanen in de wereld met succes al heeft ge speeld, staat op dit moment op plaats 348 van de werel dranglijst bij de vrouwen. Pauline Wong speelde onlangs met succes nog een dubbelpar- tij in het Spaanse Vigo en komt voornamelijk uit op Challen gers met 25.000. Na een suc cesvol vorig seizoen met drie gewonnen Futures op rij in Nottingham, Enschede en Lon don, reisde Pauline Wong in het najaar af naar Australië, waar zij zes 25.000 Challen gers speelde. 'Australië is mij een beetje tegengevallen, qua resultaat heb ik mijzelf waar schijnlijk teveel druk opgelegd. Ook was de ambiance niet al tijd inspirerend, aldus Pauline Wong. 'Het spelen van Chal lengers valt niet altijd mee, er is duidelijk sprake van een hoger niveau dan bij de Futures' aldus de 23 jarige tennisster. 'Maar ik zit er dicht tegenaan, in de laat ste vijftien singels speelde ik al leen al zes driesetters. De ver schillen zijn klein, het gaat dus om details'. Eerder dit jaar werd zij met tennisclub HIN De Ma nege landskampioen in de ere divisie. In dit team speelde Pau line Wong o.a. met de winnares van Bokx Vastgoed Open 2007, Arantxa Rus. De premie die zij daarmee verdiende, werd di rect geïnvesteerd in haar ten niscarrière. 'Ik heb nu mijn coach bij mij in Spanje, maar al met al, het blijft schrapen en re kenen'. Haar doelstelling is om bij de top 250 te komen. 'Daar ligt de grens om te kunnen spe len in de quali's van de Grand Slams. Dan zou ik mijn carrière FOTO: ARNOUD VAN DER POL als geslaagd beschouwen. Maar hoger mag natuurlijk ook'. Pau line Wong speelde dit jaar in meer dan tien verschillende landen en op drie continenten toernooien. Daarom is zij ver heugd dat in Vlaardingen het Bokx Vastgoed Open is geüp- grade naar een 25.000 Chal lenger. 'Ik bewaar goede herin neringen aan mijn deelname in 2006, waar ik in de finale verl oor van Neuza Silva, de Portu gese staat inmiddels nummer 197. Het toernooi bij Holy is al tijd uitstekend georganiseerd. Er is veel publiek en het toer nooi heeft veel sfeer' blikt ze alvast vooruit. Pauline Wong werd in 1998 clubkampioene bij de tennisclub Holy. 'Ik ben al tevreden zijn met een plaats in de kwartfinale', besluit ze. VLAARDINGEN - Het Bokx Vastgoed Open heeft zich verbon den aan Right to Play. Deze organisatie streeft ernaar alle kinde ren in de wereld te laten sporten. Wereldwijd biedt men sport en spelprogramma's aan aan achtergestelde kinderen. Een groot aantal sporters is ambassadeur van Right to Play. Zij steunen acties en projecten, inspireren kinderen en helpen Right to Play bekend te maken bij het publiek. Raemon Sluiter is ambassadeur van Right to Play en zal het toernooi samen met Esther Vergeer openen en een aantal clinics verzorgen. 'Zowel wat betreft Bokx Vast goed als de Stichting Toptennis Rijnmond is er sprake van een jonge, ambitieuze organisatie die een goed en professioneel product presenteren met alle mogelijkheden tot uitgroei'. Sluit de bedrijfsfilosofie van Bokx aan bij de doelstelling van het toernooi? 'Ja, ook wij investeren in jonge talenten die door hard werken alleen maar beter kunnen wor den. Sponsort Bokx Vastgoed nog meer sportevenementen 'In het verleden hebben wij dat gedaan. Nu hebben wij gekozen voor één groot en professioneel evenement in de sportsector met een grote uitstraling. Behalve voor naamsbekend heid, waarvoor gebruikt uw be drijf het toernooi nog meer? 'Omdat het Bokx Vastgoed Open 10 dagen duurt hebben wij volop de mogelijkheid om relaties te laten genieten van topsport en hen ook zelf deel te laten nemen aan de tenniscli- nics die gegeven worden door Raemon Sluiter en John vap Lottum. Bovendien kunnen de bezoekers van het toernooi ken nis met ons bedrijf maken.' VLAARDINGEN - In een vraag gesprek met de adjunct direc teur van Bokx Vastgoed, Lorenz Mooij, komt met name de rela tie van het bedrijf met het inter nationale tennistoernooi aan de orde. Sinds wanneer is Bokx hoofd sponsor van het toernooi? 'Dat is vanaf 2006'. Waarom juist een evenement in deze regio? 'Bokx Vastgoed ontwikkelt veel bouwplannen in deze regio en ons bedrijf voelt zich verbonden met dit gebied'. Wat is de overeenkomst tussen Lorenz Mooij van Bokx Vastgoed wil investeren in tennistalent uw bedrijf en de organisatie van FOTO: ARNOUD VAN DER POL het toernooi?

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 23