K 'I Toernooi terug Passie is groot Twee toernooien waterweg I Philip Westerduin nieuwe leider in schaakstrijd Wil jij verder? Medewerker machinale m/v stiho 'We moeten voor een prijs gaan' bibliotheek beleidsmedewerker algemene zaken en stafbureau m/v samen in de stad BrAV/SHI SETHI Het Niuewe Stadsblad Woensdag 20 augustus 2008 - Pagina 29 SCHIEDAM - Vorig jaar kwam het er (door tijdsgebrek van de organisatoren) niet van, maar komend weekeinde is het jaar lijkse toernooi voor herenteams terugh bij hockeyclub Asvion. De eersteklasser, waar de man nen weer worden getraind door Ronald Jacobs, noemt het een onderdeel van de voorberei ding, maar neemt in feite, ge zien het Nederlandse deelne mersveld, alvast een voorschot op de competitie. De Schie dammers nodigden namelijk drie elftallen uit, die net als As vion in de eerste klasse B spelen: stadgenoot Spirit, het Delftse DSHC en het Rotterdamse Le- onidas. De vijfde club van eigen bodem is Aeolus, dat met vlag en wimpel naar de overgangs klasse promoveerde. Verder kó men er drie clubs uit het buiten land: het Engelse Deeside (spe lend in de National League), het Ierse Monkstown (uit de Lein- ster League) en Belgische Royal Oree (hoofdklasse). De teams zijn ingedeeld in twee poules. Het toernooi opent op vrijdag 22 augustus om 19 uur met de Schiedamse derby Asvion-Spi- rit. Een dag later wordt om 11 uur begonnen (met om 11 en 14 uur wedstrijden voor Spirit en Asvion). Op de slotdag wordt de finale om 16.00 uur gespeeld. Daarop volgend is er de prijsuit reiking. VLAARDINGEN - Bijna weke lijks wijzigt de rangschikking van het toernooi om het Open Viaardingse Schaak kampioenschap. Tom Buite laar teidde vorige week de dans. maar leed vervolgens drie nederlagen en buitelde naar de vierde plaats. Nieu we leider is Philip Wester- duin (met een gemiddelde van 72,2). Menno Poot klom van de vijfde naar de tweede plaats (66.7). Derde is Bart Voogt (64,3) en vijfde Arie Verschoor (57,7). Ed Ridderhof volgde de naar Emmen vertrokken Sleme Zi jm op. REGIO - SVDPW is op vrijdag 22 en zondag 24 augustus een toernooi met Sparta, EDS en Vierpolders. Op vrijdag wordt er begonnen om 19 uur en op zon dag om 14 uur. Deltasport reist op genoemde dagen naar het Rotterdamse Nieuw Terbregge, waar de tweedeklasser deel neemt aan een toernooi van tweedeklasser Sparta. Eerste klasser Leonidas en tweedeklas ser OW zijn de andere tegen standers. NIEUWE TRAINER VLAARDINGEN - De bomen groeiden na de fusie tot de he mel. Victoria'04 kende een ver rassend goede start en beland de in de tweede klasse. De zon dagsector ging de zaterdag hoofdmacht voor. In het stijgen en later ook in het dalen. Het is voor de zaterdagtak te hopen, dat het bij een degradatie blijft en dat er niet, zoals hun zon dagbroeders overkwam, direct een nieuwe rode lantaarn volgt. In de vierde klasse moet Victo- ria'04/zo weer de draad zien op Stiho is een distributieve groothandel in hout, plaat- en bouwmaterialen. De Stiho Groep, waarvan Stiho een belangrijk onderdeel is, is met succesvolle formules een grote zelfstandige speler in de bouwtoelevering. De Stiho Groep bestaat uit 39 vestigingen met in totaal 850 medewerkers. Voor de vestiging Stiho Schiedam zoeken wij een enthousiaste: Wie zoekt Stiho? Als medewerker machinale bedien je hout bewerkingsmachines en voer je bewerkingen uit conform pickbonnen machinale. Je bent verantwoordelijk voor de kwaliteit van het bewerkte product en het verpakken van de bewerkte materialen. Je zorgt voor dagelijks onderhoud aan de machines en de orde en netheid van je werkplek/afdeling. Wat verwacht Stiho van jou? We zoeken een 'doener', met bij voorkeur ervaring en kennis van het bewerken van hout. Nauwkeurigheid en collegialiteit zijn belangrijke persoonlijke eigenschappen. Daarnaast kun je zowel zelfstandig als in groepsverband werken. Verder ben je opgeruimd en hou je het graag opgeruimd. In het bezit zijn van een heftruckcertificaat is een pré. Wat biedt Stiho? We bieden een zelfstandige en uitdagende functie binnen een groeiende onderneming, met ruimte voor eigen ideeën. Interne en externe opleidingen behoren tot de mogelijkheden. We bieden een marktconform salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Meer informatie of solliciteren? Stuur je brief met CV naar Stiho t.a.v. Nathalie Broer, Postbus 1485, 3430 BL Nieuwegein. Mailen kan ook: nbroer0stiho.nl Voor meer informatie kun je contact opnemen met Nathalie Broer tel. 030 2808265 of een kijkje nemen op www.stiho.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. te pakken. In nagenoeg dezelfde samenstelling. De enige, die ontbreekt is trainer Sieme Zijm, die eigenlijk zou blijven, maar werd ingelijfd door Emmen. Aangezien Drente niet bepaald in de buurt ligt, moest hij afha ken. Ed Ridderhof werd zijn op volger. Hij kent de theorie van de neerwaartse spiraal, maar is niet van plan zich daarin te schikken. De spelers ook niet, FOTO: ROEI OUKSmA zo bleek op de eerste trainin gen. 'De passie en de gedreven heid waren groot', constateerde hij. Wat precies de oorzaak is van Victoria's teloorgang heeft hij niet echt kunnen achterha len, maar uit de vele gesprek ken, die hij met zijn assistenten Jan Struis en Herman Zoetmul der gevoerd Jieeft, blijkt dat dat wel eens een gebrek aan sco rend vermogen geweest kan zijn. Met Stephan Korczak erbij hoopt hij dat euvel te verhelpen. Verder is alles nieuw. De voet ballers, de vierde klas en de in deling. De clubleiding heeft in gezet op stabilisatie. Ridderhof gaat voor een prijs. Handbal start 7 september REGIO - De handbalcompe titie start in het weekeinde van 6 en 7 september. De da mes van Ventura zijn inge deeld in de eerste klasse met de tegenstanders Oa9e, Stompwijk'92, Saturnus'72, Unitas'63, Wings, Schiplui den en Westlandia. DWS speelt in de derde klasse A te gen Dios. Odis, Wings, HVOS 2, HWC 2, Unitas'63 2 en Rijnstreek. HWC treft in de tweede klasse A SOS/Kwiek Sport, Norhta, Velo, Atomi- um, EHC en Roda'71. De mannen van HWC en Ventu ra houden elkaar gezelschap in de eerste klasse en krijgen te maken met Dios, EHC, SOS/Kwiek Sport, Wings en Atomium. Hermes-dames op winst SCHIEDAM - EW*t Iets rechtzetten: vorige week meldden we, dat de cricket dames van Hermes DVS de play-offs waren gestart met een nederlaag tegen koplo per Rood Wit. Niet waar dus. De Schiedamse meiden leverden namelijk een we reldprestatie door R&W juist te verslaan. Ze kwamen met 188 runs van het veld en lie ten de tegenstander niet ver der komen dan 71. Meer kansen vierdeklassers REGIO - De zondagvierde klassers krijgen een extra promotiekans. Ook de hoogst geëindigde clubs zonder periodetitel verwer ven zich namelijk een plaats in de nacompetitie. bron van informatie en inspiratie Bibliotheek Waterweg wil een bron van informatie en inspiratie zijn voor de inwoners van Schiedam en realiseert dat door een gevarieerd pakket producten en diensten aan te bieden, waar mogelijk in samenwerking met lokale partners. Wij zijn voortdurend gericht op vernieuwing en serviceverbetering aan onze klanten. Kwaliteit en ondernemerschap staat daarbij centraal. Ondersteunende afdelingen zorgen er voor dat alles in de frontoffice op rolletjes loopt. Het stafbureau heeft daarin een belangrij ke plaats. Secretariële en administratieve ondersteuning van het management en de organisatie gaan hierbij hand in hand samen met algemene beleidsontwikkeling. Wij zoeken een voor 24 uur per week De functie: De beleidsmedewerker algemene zaken en stafbureau maakt deel uit van de staf van bibliotheek Waterweg en heeft tot taken de algemene beleidsondersteuning van het management en de coördi natie, planning en uitvoering van de secretariële en administratieve ondersteuning binnen de organisa tie. Eén van de aandachtsgebieden is personeel en organisatie. Je bent verantwoordelijk voor het realiseren van resultaten binnen de gestelde jaar- en beleidsplannen. Werkzaamheden zijn onder andere: operationeel aansturen van twee managementassistenten en het coördineren van processen; coördineren en notuleren van vergaderingen van RvT en MT opzetten en uitvoeren van diverse managementrapportages, centrale coördinatie van applicaties voor projectmanagement en HRM, ondersteunen van onderzoeken in het kader van INK en overige beleidszaken van algemene bedrijfsvoerende aard. verrichten van secretariaats en administratieve werkzaamheden; coördinatie van en deelname aan projecten De functie is in ontwikkeling en biedt veel mogelijkheden tot eigen ontwikkeling en ontplooiing. Wij zoeken Heb jij HBO werk- en denkniveau, ervaring met beleidsondersteuning, directieassistentie en opzetten en coördinatie van secretariële en administratieve processen op managementniveau? Ben jij klantgericht, heb je een representatieve houding en plezier in dienstverlening? Ben je accuraat, stressbestendig, praktisch en oplossingsgericht en initiatiefrijk? Als je dit aan kunt vullen met resultaatgericht, communicatief en kunnen plannen en organiseren zou jij wel eens de kandidaat kunnen zijn waar wij graag mee in gesprek komen. Wij bieden: Bibliotheek Waterweg biedt een interessante en uitdagende functie, met veel ruimte voor ontwikke ling en eigen invulling en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. De functie wordt gehonoreerd con form schaal 8 van de CAO Openbare Bibliotheken, salariëring max. 37.400,- bruto per jaar bij een werkweek van 36 uur. Het betreft in eerste instantie een dienstverband van één jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Geïnteresseerd? Laat het ons snel weten: mail relevante gegevens met motivatie en je cv. Doe dit voor 1 september 2008 naar bibliotheek@schiedam.nl Een (psychologische) test kan tot de mogelijkheden behoren Eerst meer weten? Kijk op www.bibliotheekwaterweg.nl of Karin Visser, directeur 010-2465720 f

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 29