'Wel topvorm, geen medaille' eek Klik en win i Skuzzie.nl Krant Drink water! Like a local Wenkbrauwen in shape Originele tassen 4Ë Hapag-Lloyd REEFERMONTEUR M/V (fulltime) NIEUWS Teruglezen op DEWEEKKRANT.NL Win één van de 5 vrijkaarten SI;>r' voor Attractiepark Slagharen! 4 p Gezondheid Dingen doen Shops l\y;v wek ep SktireTcvsti; uin wn p&kket mil handige keukenhidp?es! dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 20 augustus 2008 - Pagina 30 Hapag-Lloyd Nederland B.V. gevestigd te Rotterdam, dochtermaatschappij van de Duitse containerrederij Hapag-Lloyd A.G te Hamburg, zoekt binnen de afdeling M&R Depot per direct een De afdeling De afdeling M&R/Depot, die bestaat uit 27 medewerkers, maakt deel uit van de hoofd afdeling Operations. De afdeling houdt zich bezig met opslag, onderhoud en reparatie van de reefer containers van Hapag-Lloyd. De functie De betrokken medewerker gaat zich bezighouden met onderhoud en reparatie van de reefer containers. De betrokkene rapporteert aan de manager Reefer Service. De werkzaamheden Verricht onderhoud en reparaties en controleert de koeltechnische staat, de electrische installaties en de besturing van de reefer units Verricht diverse administratieve werkzaamheden Voert alle overige tot de functie behorende werkzaamheden uit Onderhoudt functionele contacten met collega's, HL-afdelingen en derden De functie-eisen MBO elektrotechniek/werktuigbouw koeltechniek STEK beheersing van de engelse taal in woord en geschrift elektrotechnisch achtergrond is een pre bereidheid om aanvullende vakgerichte opleidingen te volgen Salaris Het bij deze functie behorende salaris bedraagt maximaal 3.119,04. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u t/m 12 september 2008 a.s. richten aan: Hapag - Lloyd Nederland B.V. Afdeling Personeelszaken Waalhaven O.z 79 3087 BM Rotterdam of per e-mail naar jan.boonhlaa.com Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer L. Zoeter (010-2404555). 'Ik kwam in een achtbaan van emoties terecht.' REGIO - 'Een zware teleurstel ling', noemt Mark Huizinga zijn laatste optreden op de tatami in Olympisch Peking. De Schie dammer was naar de Chinese hoofdstad afgereisd om een kroon te zetten op zijn impone rende judocarrière, die hem niet alleen mondiale en Euro pese prijzen en kampioen schappen hadden opgeleverd maar in Sydney 2000 ook Olym pisch goud. 'Ik was naar de Spe len gereisd om met een Olympi sche medaille afscheid te ne men.. Het afscheid was er, de medaille niet. Een bitter einde, want ik was in topvorm.' De opening was met winst op rivaal en topfavoriet Ilias Iliadis voor treffelijk. Daarna ging het in de tweede ronde tegen Sergei Aschwanden mis. De Zwitser scoorde een waza-ari. 'Ik zocht, moest risico nemen, viel aan en werd weer overgenomen. Weer wazari en einde partij', doet hij vanuit Peking verslag op zijn website. 'Op weg naar goud zou ik alleen tegenstanders treffen, die ik meermaals verslagen heb. Maar FOTO: WEBSITE MARK HUIZINGA dat telt niet, je moet het doen op het moment dat je op de mat staat. Ik heb een tactische fout gemaakt. Dat wordt afgestraft en dan vliegje eruit. Dat is judo, dat is topsport. Ik was in top vorm,, maar het leverde geen medaille op. Na mijn uitschake ling ben ik in een achtbaan van emoties terecht gekomen.' La ter op de dag vertelde hij in NOS Studio Sportzomer, dat hij in zijn leven nu aan een nieuw hoofdstuk begint. 'Maar hoe dat er precies uit gaat zien, weet ik nog niet.' de Weekkrant MEER WETEN7WWW.DEWEEKKRANT.NL WGGGNGRnuis-aan-nuisMedia Deweekkrant.nl is - onder andere - een website met al het laatste nieuws. Lokaal, nationaal en internationaal. Maar wat doe je als je te rugkomt van vakantie en de buurvrouw is zo vriendelijk geweest om al het oud papier op te ruimen? Dan biedt deweekkrant.nl een archief functie, waarmee alle kranten van de afgelopen weken nog eens nage lezen kunnen wordea Zowel de redactionele artikelen als de adverten ties zijn nog na te lezen. Die functie kan ook nog wel eens handig zijn als je wél de krant voor je neus hebt Wie bijvoorbeeld vanuit Utrecht een dagje Den Haag heeft gepland zou via de website kunnen bekijken welke interessante aanbiedingen in de Hofstad worden gedaan. Attr. Attractiepark Slagharen is uniek in zijn soort met ruim 40 spetterende attracties! Het terrein is ongeveer 50 hectare groot, maar het leuke aan Attractiepark Slagharen is dat alle attracties zo lekker dicht bij el kaar staan! Zo hoef je niet zo ver te lopen voor de volgende gave at tractie. Daarnaast is Attractiepark Slagharen natuurlijk een heel erg gezellig park. Wat te denken van de nieuwste attractie Haunted Hou se, een super- spannende 4d-film met allemaal special effects! En am dere topattracties zoals de Looping Star (achtbaan) en de Wildwater baan Ripsaw Falls. In samenwerking met Attractiepark Slagharen geeft dé Weekkrant 5 vrijkaarten voor 4 personen weg. Ga snei naar www.deweekkrant.nl/actie vrijkaarten Attractiepark Slagharen voor 4 personen

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 30