L1 De beste zorg bij u in de buurt Monuta W Gil Waaijers Uitvaartverzorging De mensen van Monuta maken het verschil. Belservice van Careyn maakt mensen blij >TS00V\\U www.careyn.nl dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 20 augustus 2008 - Pagina 7 010-474.11.44 Dag en nacht bereikbaar Sinds 1943, al drie generaties lang, een vertrouwd adres, voor begrafenissen en crematies in Schiedam, Vlaardlngen, Maassluis en omstreken www.waaiiersuitvaart.nl Ï'ÏNPYV^ Uitvaartzorg en -verzekeringen ABO/van den Boogert AVBO/van der Linden Uitvaartcentrum, Burg. Honnerlage Gretelaan 377, Schiedam Tel: (010) 426 76 78 NIEUWE SIERBESTRATING? Nu slechts Incl. stenen en zand, uitgraven, afvoer, aanleggen, trillen en 1 jaar garantie. Modeltuinen Zwanenburg IJweg 411, Zwanenburg 8:00-17:|00[uurg 023 55 52 475 030 - 29 48 370 vrijblijvende prijsopgave ook bij U thuis. www.modeltuinenzwanenburg.nl Aanleg sierbestrating en tuinhout ook bij U in de regio. XlatAnZa. Gratis ontwerp 'IK VIND DAT i zijn HET ANDERS MOET' Herken jij jezelf? Kijk op www.hivos.nl De belservice van het thuiszorgteam van Careyn in Kethel slaat aan en neemt veel onzekerheid bij klanten weg. Het probleem bij thuiszorg is vaak dat het lastig is om stipt op tijd bij iemand voor de deur te staan. De ene klant vraagt meer aandacht dan de ander. Bij het team Kethel van Careyn hebben ze nu het Ei van Columbus gevonden: de belservice. Zorgteammanager Mieke Kromdijk: "Als we iets later komen, bellen we de klant om te vertellen hoe laat het precies gaat worden". Wijkverpleegkundige An- nelies Docter: "Het is een eenvoudige maatregel, maar klanten vinden het fijn als ze weten waar ze aan toe zijn". Careyn heeft in Kethel inmiddels ook de thuis- zorg-bemensing uitgebreid. "Deze versterking heeft bovendien als voordeel dat klanten vaker hun eigen, vertrouwde wijkverpleeg kundige aan de deur krij gen", weet wijkverpleeg kundige Rosa Manteiro. dienstverlening omdat in de wijk veel oudere en een zame mensen wonen die van thuiszorg afhankelijk zijn. Annelies: "Soms ben je als wijkverpleegkundige hun enige contact met de buitenwereld. Als het even kan proberen wij eenzame mensen in contact te bren gen met vrijwilligers, of met ouderenwerk of een dagop vangcentrum als Franken land. Als de cliënt dat wil, regelen we dat graag". Juist omdat zoveel klanten oud en vergeetachtig zijn, proberen de verpleegkundi gen van het team de vinger Mieke Kromdijk: "Klanten kunnen bij ons ook gebruik maken van hulpmiddelen en van de maaltijdservice. Hoewel anderen dat eigen lijk zouden moeten overne men, doen wij deze maal tijdservice nog steeds zelf. Je bezorgt de maaltijd, je doet je zorgtaken, je maakt een praatje en je wint vertrouwen omdat je er net wat langer bent. Dan ontdek je soms nieuwe problemen die door snel handelen goed zijn op te lossen. Vertrou wen winnen, daar zijn we goed in bij Careyn". Veel eenzame mensen Het Careyn-team van Kethel levert deze persoonlijke ine, intensieve Bezoekadres Careyn Kethel: Kerklaan 47

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 7