all-inclusive arrangementen srootQr DroomDomeïn 9ratjs+ Een greep uit onze www.droomdomein.nl All-inclusive arrangement Super: besteding vanaf 4.000,- scooter gratis All-inclusive arrangement DeLuxe: besteding vanaf 4.000,- scooter gratis Kom proefliggen, koop één van de vele arrangementen en rij straks op je retroscooter. HARUK MURAKAMI LAURA WILSON Het gaat te ver om te beweren dat homoseksualiteit nu 100 procent geaccepteerd is. Wie De actrice leest realiseert zich dat er na de beginjaren van de Tweede Wereldoorlog, waarin het ver haal zich afspeelt, wel het nodi ge is veranderd. Laura Wilson legt echter veel meer vast dan alleen dat. In een wereld, waar in oorlogsgeweld én geweld van gangsters aan de orde van de dag zijn, is de rustige houding van brigadier Ted Stratton een verademing. Voor de lezer maar vooral voor de wat al te onrusti ge Diana Calthrop, die de span ning bij de veiligheidsdienst verkiest boven haar echtgenoot aan het front. Wilson zet een sfeer neer die je het gevoel geeft erbij geweest te zijn. ook al heb je (gelukkig) de oorlogsjaren nooit meege maakt. Sfeervol en spannend. Laura Wilson, De actrice, Cargo, 19,90 euro. Uiteindelijk blijft de vraag waar mee je beter af bent: als dodelijk slachtoffer of als een voor het le ven getekende overlevende van een gruwelijk misdrijf. Voordat die vraag in je hoofd begint te spelen, heeft Karin Slaughter met Versplinterd al een bijzon der spannend en soms (zoals ondertussen van haar verwacht mag worden) behoorlijk gruwe lijk verhaal gesponnen. Behalve de jacht op de gijzelaar van de 16-jarige Emma Cam- pano heeft het boek de lezer echter veel meer te bieden. Al leen het feit dat de charmante dyslecticus Will Trent van het Georgia Bureau of Investigation gekoppeld wordt aan Faith Mitchell is al interessant. Faith is namelijk de dochter van een vrouw die slachtoffer werd van Wills zuiveringsactie binnen de politie van Atlanta. Karin Slaughter, Versplinterd, Cargo, 19,90 euro. Al lezende in Dans dans dans komt de vraag al snel boven: waarom heeft het twintig jaar moeten duren voor dit meester werk in het Nederlands werd vertaald? In de hype rond Mura kami, is het onlangs verschenen boek er een dat een speciale plaats verdient. Dans dans dans is een span nend boek vol symboliek, een zoektocht naar wat het leven onderscheidt van de dood en de werkelijkheid van een droom. De schaapman geeft de ik-fi- guur een advies: blijf dansen. Hoewel niet echt op de dans vloer neemt hij dat advies ter harte. Waar, na ex-vriendin Kiki, de een na de ander het tijdelijke voor het eeuwige verruilt, laat hij zich de weg wijzen door on der andere de 13-jarige Yuki en niet te vergeten de wat mysteri euze juffrouw Yumiyoshi. Haruld Murakami, Dans dans dans, Atlas, 19,90 euro. Gabriella Cilmi bereikte onlangs met haar debuutsingle Sweet About Me de nummer-1 positie van de Single ToplOO. De 16-jarige zangeres van Austra- lisch-Italiaanse afkomst woont sinds drie jaar met haar familie in Londen en werkt vanuit de Engelse hoofdstad aan haar muziekcarrière. Op debuutal bum Lessons To Be Learned, dat sinds enkele weken ook in Nederland ver krijgbaar is, klinkt Cilmi even krachtig als hemels en roept ze moeiteloos dat bekende fenomeen uit Groot-Brittannië, Amy Winehouse, in herinnering. Tot de release van haar eerste soloalbum De Jager in 2007 hadden we in Nederland nog niet veel gehoord over Eva de Roovere. De sympathieke zangeres uit België verkreeg wat naamsbekendheid met het album en de daarvan afkomstige single Fantastig Toch, maar de echte doorbraak liet nog even op zich wachten. Dus moet het gaan gebeuren met de nieuwe cd Over Weer waarop Eva vooral haar veelzijdigheid demonstreert. Als zan geres, maar ook als songschrijfster, bewijst ze te kunnen uitgroeien tot vaste waarde binnen de Nederlandstalige pop. Woensdag 27 augustus 2008 - Pagina 14 Vraag naar de voorwaarden. Bij besteding vanaf 4.000,- krijgt u de scooter gratis. Bij lagere besteding bestaat de mogelijkheid tot bijbetaling. Scooter is exclusief 150,- kenteken en afleveringskosten. Getoonde slaapkamers zijn slechts een paar voorbeelden. Woonmall Villa ArenA, Arena Boulevard 20, Amsterdam Zuid-Oost, tel. 020 365 89 92 Megastores Den Haag, Waldorpstraat 230, Den Haag, tel. 070 388 94 63 Woonmall Alexandrium III, Watermanweg 115, Rotterdam, tel. 010 209 50 39 Woonboulevard Utrecht, Hollantlaan 2 (Kanaleneiland), Utrecht, tel. 030 267 38 38 Drie grote meneren uit de Nederlandse popmuziek hebben de krachten gebundeld. Aardige Jongens heet het resultaat waarmee Henny Vrienten, Frank Boeijen en Henk Hofstede nu naar buiten komen. Alle drie lever den evenveel aanzetten (vier stuks) die met elkaar werden uitgewerkt tot volwaardige songs. Alle instrumenten werden door het drietal zelf inge speeld, behalve viool en drums. Al met al een lekker divers (van Doe Maar-reggae tot Nits-kunstzinnigheid) en hoogstaand plaatje. Lax is naar verluidt de laatste cd van gangsta rapper The Game (geboren als Jayceon Taylor). En zoals we gewend zijn van zijn albums staat ook dit laat ste visitekaartje bol van de grote namen. Keisha Cole pakt de hoofdrol op Game's Pain, terwijl verderop beroemdheden als Ice Cube en Bilal voorbij komen. Tel daar de namen van producers als Kanye West en Poke Hi Tek bij op en je weet dat we het hier over hiphop van hoog niveau hebben. Déja Vu Live is het 'nieuwe' album van Crosby, Stills, Nash Young, de oude protestband die onlangs nieuw leven werd ingeblazen. De Freedom Of Speech-toer werd gestart om hun ongenoegen over de Amerikaanse re gering te verspreiden. Niks nieuws onder de zon dus: het gezelschap ageerde in de jaren '60 ook al tegen oorlog (Vietnam) en de overheid die daar verantwoordelijk voor was. Hier stort het kwartet zich vooral op oude bekenden als For What It's Worth en Find The Cost Of Freedom.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 14