uitvoering Interesse? Kijk op www.huislijn.nl Proftail 's Ochtends of 's middags een uurje bezorgen met prima ver diensten: per4weken:€175,-tot€250,-voor een ochtendwijk of 100,- tot 150,- voor een middagwijk. Plus veel extra's, zoals een gratis regenpak en elke dag een gratis krant. Een krantenwijk is geschikt voor jong en oud: Nu aan de slag, hier in de buurtP Surf naar: www.krantenbezorgen.nl of bel gratis: 0800 0230351. dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad VLAARDINGEN - Het aller laatste rondje van 'De laat ste Ronde' wordt op zater dag 13 september gevierd op het sportpark De Vijf sluizen. Dan wordt er de finitief afscheid genomen van het illustere bolwerk. Het publiek kan tussen 11.00 - 17.00 uur de aloude en unieke sfeer van het legendarische sportpark opsnuiven. De hele dag zijn er rondleidingen, er is een Open Dag van Rotterdam Circus Arts internationale cir cusopleiding), er is kunst te be wonderen van de huidige be woner van het sportpark Frank van der Pluijm en Fortuna Vlaardingen-verzamelaar Rien Stolk exposeert zijn unieke col lectie. Naast al dat moois zijn er ook voor de cinefielen histori sche films te zien. 'Uniek is ster ren stralen' met muziek van de Vlaardingse componist Dolf van der Linden met een piep jonge Edwin Rutten, alias Ome Willem. Rutten geeft vooraf een inleiding op de film. Verder veel muziek met onder meer Thali- ta, Foggy Dew, en Bambata. Marionettentheater Die Wer- kelmanner speelt Puilcinella en 'All American Dream' toont Amerikaanse auto's en kleding uit de jaren vijftig. Aan het einde van de dag wordt de DVD 'De Laatste Ronde' op weg naar morgen met interviews met ve le bekende haringkoppen door zangeres Ariënne Groenewoud overhandigd aan de Vlaarding se burgemeester Bruinsma. In het kader van De Laatste ronde zijn in Vlaardingen verschillende exposities te zien. Opmerkelijk is de expo 'Mo de en Meer uit de vijftiger en zestiger jaren.' De damesmode uit de jaren vijftig en zestig staat centraal. Een pe riode waarin met de wederopbouw van de economie ook een trend werd gezet in uiterlijke verschijnselen. Mode kwam er in die tijd voor iedereen en vrouwen liepen voorop om dat uit te dragen. De expo is te zien in de Panora ma Etalage aan de Westhavenkade 27 in Vlaardingen. Naast deze expo zijn er ook tentoonstellingen bij Streek museum Jan Anderson, op het sportcomplex zelf, bij Galerie Hollandia en het Visserijmuseum. (Foto: PR) Helderziende leest waskaarten SCHIEDAM - Op de vereni gingsavond van Harmonia doet mevrouw Dupuis waar nemingen aan de hand van waskaarten. De avond be gint maandag om 19.45 in wijkcentrum Dreesplein. Toegang 6 euro. Tekenen voor je plezier SCHIEDAM - Tekenclub de Schildpad start woensdag 17 september met de cursus tekenen met plezier" voor kinderen van 7 tot 12 jaar. De cursus bestaat uit 10 lessen op woensdag middag van 14.00-15.15 uur of van 15.30- 16.45 uur op de Willem de Zwijgerlaan 14 in Schiedam. De lessen zijn in kleine groe pen. De kinderen hoeven niet goed te zijn in tekenen. Het gaat om het plezier van het doen en het ontwikkelen van de eigen creativiteit. Voor inschrijvingen of meer informatie surf naar www.tekenclubdeschild- pad.nl of bel met 06- 520 950 24. Doktersrecept op ZOS-radio SCHIEDAM - Donderdag 4 september is er weer dok tersrecept bij ZOS radio. Dit keer zonder dokter van de Griendt maar met een spe cialist van de geriatische af deling, Ron v.d. Hoeven. Hij zal vertellen over de nieuw bouw van het Vlietland Zie kenhuis en andere wetens waardigheden. Luisteren dus, donderdagavond van 20.00 - 22.00 uur bij ZOS ra dio, 99.0 fm op de kabel. koop huur nieuwbouw 102.000 woningen U zoekt een huis? U vindt een huis! Ook «eel slimmo senioren ontdekken do lol van een ktantenudik. Soed voor de eondffle en het verdient snel PCM Distriliutiehedriif. de lieste partner in dagMaddistrilmiie "l^bam Woensdag 3 september 2008 - Pagina 22 Het allerlaatste rondje BIJBAAN VOOR ELKE LEEFTIJD Maassluis Schiedam Rotterdam Jan Steenstraat 124 245.000 k.k. €215.000 k.k. Maeslanden Makelaarsgroep Maassluis Maeslanden Makelaarsgroep www.huislijn.nlwww.huislijn.nl Burgemeester Knappertlaan 249A Brede Hilledijk 9 huur€ 1.450 p.m. Ahuys www.huislijn.nl 'minimum leefttld 15 laar. legitimatie verplicht Spoorwerkzaamheden in uw regio Wegens slijponderhoud aan de spoorbaan vinden er werkzaamheden plaats in de nacht van 10 op 11 september op het traject Den Haag - Rotterdam. In Schiedam, in de omgeving van dit traject, kunt u hiervan mogelijk hinder ondervinden. Het onderhoud wordt in opdracht van ProRail uitgevoerd door BAM Rail bv. Onze excuses voor de mogelijke overlast. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met projectcoördinator R. van Renswoude 078 - 65511 48

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 22