«I li V enthousiaste en proactieve collega s Werkvoorbereider Meewerkend Voorman Groen 2x Hovenier Machinist Maaimachine Machinist voor de Wave Monteur Elektrotechniek Werktuigbouwkundig Specialist Monteur Elektrotechniek (Mbo) Leerling Stratenmaker of - Hovenier of - Techniek Chauffeur belader irado (Lbo+/Mbo) (Mbo) Compleet naar wens 4 IRADO in Schiedam is een veelzijdig bedrijf dat zich o.a. bezig houdt met activiteiten op het gebied van Beheer Openbare Ruimte en Afvalinzameling in de regio. Ruim 300 medewerkers werken bij dit no-nonsense bedrijf dat volop in beweging is. Voor onze groeiende organisatie zoeken wij enthousiaste collega's. Op de afdeling Beheer Openbare Ruimte, specialist in aanleg, onderhoud en renovatie van groenvoorziening, sportvelden, bestratingen, wegmeubilair, speeltoestellen en technische installaties, zijn in verband met uitbreiding van de werkzaamheden, de volgende vacatures ontstaan. U bent verantwoordelijk voor het uitwerken en aanvragen van prijzen volgens de RAW-systematiek. Ook bent u bekend met taken als nacalculatie, planning, werkvoorbereiding, inhuren van diensten, bestellen van materialen en uitvoeren van administratieve werkzaamheden. U kunt goed samen werken met collega's, opdrachtgevers, leveranciers en (onder)aannemers. Vacaturenummer 80801 U gaat met uw medewerkers de wijk in en bent daarbij verantwoordelijk voor het verdelen van de opgedragen werk. aamheden. U voert deze samen met hen uit en u bewaakt daarbij de voortgang en kwaliteit van het werk. U hebt oog voor vitaliteit, ziektes en plagen maar ook voor stormschades en vervuiling. Indien nodig geeft u de medewerkers werkinstructie en begeleiding. Hiernaast assisteert u de leidinggevende bij inventarisatiewerkzaamheden in het kader van de beheersplannen. U neemt deel aan wacht- en storingsdiensten. Vacaturenummer 80802 U bent en voelt zich verantwoordelijk voor de uit te voeren werkzaamheden bij de aanleg en/of onderhoud in openbare ruimte, bedrijfstuinen en particuliere opdrachtgevers. U vindt het leuk om in teamverband te werken alsmede samen met uw collega's een mooi project af te leveren maar u kunt ook prima zelfstandig werken, neemt deel aan wacht- en storingsdiensten. Vacaturenummer 80803 U bent een machinist met minimaal rijbewijs B en gecertificeerd voor het bedienen van de maaimachine, de tractor, borstelmachine en de shovel. U heeft oog voor de buitenruimte en heeft een klantgerichte en enthousiaste instelling. Vacaturenummer 80805 De Wave is een milieuvriendelijke onkruidbestrijdingmachine die onkruid bestrijdt met heetwater techniek. U dient te beschikken over rijbewijs B/C, een Wave certificaat of bereid zijn de Wave opleiding te volgen (verplicht). U bedient afwisselend ook de hand-Wave. Ook draait u uw hand niet om voor het bedienen van tractor, borstelmachine en de shovel. U heeft oog voor de buitenruimte en heeft een klantgerichte en enthousiaste instelling. Vacaturenummer 80806 Heeft u geen last van hoogtevrees dan kunt u bij ons, als u over de vereiste vaardigheden beschikt, elektronisch onderhoud verrichten aan installaties van openbare verlichting en verkeersregel installaties. Daarnaast verhelpt u storingen aan parkeersystemen en verkeersregelinstallaties. U neemt deel aan wacht- en storingsdiensten. Vacaturenummer 80815 U verricht elektronisch of mechanisch onderhoud en verhelpt storingen aan de installaties van de bruggen, gemalen en pompputten. U verhelpt storingen en doet voorstellen voor aanpassingen aan installaties. U neemt deel aan wacht- en storingsdiensten. Vacaturenummer 80813 Wij bieden een aantal jonge mensen de gelegenheid om in een combinatie van werken en leren een van deze opleidingen te volgen. Hierbij word je tijdens je werk begeleid door een Leermees ter, ga je 1 dag per week naar school én krijg je een baangarantie voor de duur van je opleiding. Op de afdeling Inzameling is er een vacature ontstaan voor de functie van U beschikt over een CE en CCV-B diploma en bent in staat om diverse reinigingsvoertuigen te bedienen waarmee u huishoudelijk of bedrijfsmatig afval inzamelt en aanlevert bij een stortplaats of verwerkingsinstallatie. U verricht klein technisch onderhoud en bedient het beladingsmechanisme. U werkt hoofdzakelijk in de randstad. Indien nodig werkt u buiten de reguliere werktijden. Vacaturenummer 80812 Voor alle functies gelden de volgende arbeidsvoorwaarden Passend salaris afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring Ruime opleidingsmogelijkheden Uitstekende CAO, bedrijfsregelingen en secundaire arbeidsvoorwaarden Werken bij een organisatie die gecertificeerd is voor ISO 9001, VCA** en Groenkeur Heeft u interesse in één van bovengenoemde functies dan kunt u meer lezen over deze functies op onze site www.irado.nl, waar uitvoeriger wordt ingegaan op de functie-eisen en aanvullende arbeidsvoorwaarden. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met de P&O-adviseur Ria Fontaine, telefoon 010 631 5173. Uw sollicitatie kunt u sturen naar NV IRADO, t.a.v. de afdeling P&O, Postbus 58, 3100 AB Schiedam of via e-mail sollicitatie@irado.nl o.v.v. het vacaturenummer. Acquisitie, naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 37