jij gaat ook hogerop'- Careyn zoekt jou! Gezocht: leerling steigerbouwer AH Supermarkt Haring Schipluiden Werken in de zorg, dankbaar en veelzijdig. DEAC Voor jou is niets te hoog gegrepen! Welkom bij team Albert Heijn Supermarkt Haring de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 3 september 2008 - Pagina 39 SOC Holland B.V. biedt dé opleiding voor werkend leren in de steigerbouw. Wat bieden wij jou? Werken en leren tegelijk 1 jaar durende studie Vanaf 22 jaar een bruto salaris van 2.068,- per maand! Bel voor meer informatie 0492 66 17 25 of mail je CV naar info@socholland.nl Steigerbouw Opleid irtgs Holland zoekt voor het versterken van zijn team: Verkopers m/v Voor 32-40 uur of 2x 20 uur per week Op de versafdelingen in onze Albert Heijn-winkel werken mensen met verstand van zaken en passie voor lekker eten. Klanten kunnen altijd rekenen op lekkere tips, deskundig antwoord op alle vragen en vriendelijke, snelle service. Met je verkoopteam zorg je dat de afdeling goed draait. Kwaliteit, versheid, hygiëne; er is niets wat aan jullie aandacht ontsnapt. Ben je gastvrij en vind je het leuk om een specialist te zijn op je vakgebied? In onze Albert Heijn-winkel kun je veel kanten op. Bijvoorbeeld bij brood, verse vleeswaren, kaas, groente en fruit. Voor deze functie start je bij de verse vleeswaren en brood. Teamleider Verkoopklaar m/v Voor 32-40 uur of 2 x 16 uur per week Als teamleider in onze winkel zorg je dat jouw team goed draait. Het gaat dan om het functioneren van je team en je teamleden zelf, maar natuurlijk ook om de samenhang met andere teams en de hele winkel. Teamleider Verkoopklaar. Je leidt dan een vulploeg. In deze baan krijg je te maken met alle aspecten van leidinggeven; planning en inzet van je mensen, samenwerking, werkoverleg, ziekte en vervanging, persoonlijke groei en ontwikkeling van de mensen in je team. Heb je nog maar weinig ervaring met leiding geven? Geen probleem; talent en een klein beetje ervaring is al een goed begin. Bij Albert Heijn zijn er tal van mogelijkheden om je leidinggevende kwaliteiten te ontwikkelen. BBL- leerlingen Voor 32 uur per week Ben jij nog studerend aan de MBO, richting Detailhandel en wil je dit combineren met werken bij Albert Heijn? Wij zijn op zoek naar enthousiaste aankomend verkopers BBL'ers algemeen Kom jij ons team versterken: Belschrijf of mail naar: ajH|J; Keenenburgweg 15, 2636GK Schipluiden. 015-3809563 dhr. Buckers of dhr. Haring ahschip@xs4all.nl Care") Ben jij die enthousiaste én betrokken Careynhulp die wij zoeken voor huishoudelijke zorg bij onze klanten? Je komt in dienst van de klant, waar je zelfstandig huishoudelijk werk voor uitvoert. Ben je geïnteres seerd? Bel dan naar Careyn Contact 088 - 123 99 88. In bijna elke plaats in ons werkgebied kunnen we jouw hulp gebruiken. Ben je gediplomeerd verzorgende op niveau 2 of 3? Ook jouw hulp hebben we nodig. Je kunt in verschillende werkgebieden bij een wijkteam aan de slag of in een invalpool. Heb jij hart voor de klant in de zorg? Ben je zelfstandig, daadkrachtig en flexibel? Dan zijn wij op zoek naar jou! Careyn Postbus 900 3100 AX Schiedam www.careyn.nl Deac is ruim 30 jaar leverancier van professionele koffie- en espressomachines, Caféma espressokoffie en aanverwante producten voor zowel de horeca- als de bedrijvensector. Deac verkoopt o.a. espressokoffie en Jura espressomachines aan particulieren via een webwinkel. Deac is op zoek naar een: Medewerker Technische Coördinatie (Maasland) Op de afdeling Technische Coördinatie melden onze klanten storingen aan hun espressoapparatuur. Je maakt afspraken voor plaatsing van de apparatuur en preventieve onderhoudsbeurten met de klanten en zorgt dat de servicemon teurs de storingen en onderhoudsbeurten tijdig uitvoeren. Het is belangrijk dat je goed overzicht kunt houden. Hiernaast worden op deze afdeling de door de monteurs uitgeschreven servicebonnen verwerkt en de servicecontracten aan onze klanten gefactureerd. Je bent ondersteunend voor de Technische Buiten dienst. Uw profiel: Pro-actieve instelling Enige topografische kennis van Nederland Overredingskracht MBO-opleiding Affiniteit met techniek Ervaring met MS Word en Excel Dit betreft een tuil-time functie. Indien u echter part-time (minimaal 2,5 dag) wilt werken kunt u ook solliciteren en dit aangeven in uw brief. Uw sollicitatie met CV kunt u richten aan: DEAC b.v. Afdeling Personeelszaken Oud Camp 1 3155 DL Maasland of per mail naar: personeel@deac.nl Kijk voor meer informatie over Deac op www.deac.nl of op www, cafemashop. nl voor de webwinkel Centrum KOFFIEMACHINES ESPRESSO

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 39