Roozeboom Advocaten Gezocht: leerling steigerbouwer Jij gaat ook hoge*0?1 Operators (Rewic, ACT, Vapro B/C) Secretaresse m/v Voor jou is niets te hoog gegrepen! Mercuri Urval MUN nieuws: de Weekkrant Nieuwe Stadsblad Nieuwland gaat weer life 'Bouwen op duurzaamheid'! Cursus Samen Open Monumentendag in Stedelijk Museum Bieb en gymnasium slaan handen ineen Klankschalen MUN NIEUWS: WWW.DEWEEKKRANT.NL AIR LIQUIDE ben jij een talentvolle starter of klaar voor je tweede carrière stap? Bel voor meer informatie 0492 66 17 25 of mail je CV naar info@socholland.nl Steigerbouw Opleidings Centrum Magazijnmedewerkers De organisatie: IPS-Trade B.V. is een internationale handelsorganisatie met een leiden de positie als leverancier van materialen (w.o. stalen buizen, fittingen en afsluiters) voor de Chemische en Petrochemische industrie in binnen- en buitenland. Het werk: Het verzend gereed maken van orders en bestellingen. Het laden en lossen van vrachtwagens. Bij voorkeur ervaring met een heftruck. Gezien de samenstelling van het team gaat onze voorkeur uit naar iemand tussen de 20 en 35 jaar. Aanbod: Een functie binnen een dynamische organisatie. Grote mate van zelfstandigheid. Een team waar collegialiteit hoog in het vaandel staat. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Contact informatie: Fred Andressen Fred@ipsholland.nl IPS-Trade B.V. Jan van Galenstraat 25 3115 JG Schiedam Tel: 010 4621722 Fax: 010 2460958 *4T»T*y/ r. Woensdag 10 september 2ÓÖ8 - Pagina 25 SCHIEDAM - Op zaterdag 13 september vindt de zesde editie plaats van het Nieuwland Life! festival. Dit evenement belooft een bonte verzameling te wor den van artistiek talent dat el kaar in hoog tempo afwisselt op het podium. Er is bovendien een rommelmarkt, een gezellig terras met muziek, er zijn kin deractiviteiten en het publiek kan genieten van allerlei verruk kelijke gerechten uit de wereld keuken. Kortom, dit festival zal een kleurrijke afsluiting worden van het zomerseizoen. Het festi val vindt plaats op het Drees- plein en wordt zaterdag om 14.00 uur geopend door wet houder Yorick Haan en Karin van Dreven, directeur van Woonplus. SCHIEDAM - De gemeente Schiedam houdt vrijdag 12 sep tember het Cradle to Cradle se minar 'Bouwen op Duurzaam heid'. Hoe kunnen nieuwbouw projecten op een duurzame en verantwoorde manier aange pakt worden? Is een creatieve aanpak mogelijk? Is dit econo misch haalbaar? Inspirerende sprekers, visies van scholieren op de duurzame school en con crete workshops geven hierop antwoorden. Voor het seminar zijn ruim 100 uitnodigingen verzonden naar de leden van het Platform Wonen en betrok kenen uit omringende gemeen ten. Platform Wonen betreft aannemers, projectontwikke laars, woningbouwverengin- gen, makelaars en architecten die actief zijn in de gemeente Schiedam. SCHIEDAM - De cursus 'Sa men' start met een nieuw sei zoen. Vrouwen die moeite heb ben met de Nederlandse taal kunnen op ontspannen wijze hun taalvaardigheid verbete ren. Vanaf 17 september start de cursus in Wijkcentrum Oost en 18 september in het Groe- noordhuis aan de Bart Verhal len 50a. Voor meer informatie of inschrijven kunt u bellen met 06-14803757 of een e-mail stu ren naar samen@swswelzijn.nl. SCHIEDAM - Ook dit jaar doet het Stedelijk Museum Schie dam mee aan de Open Monu mentendagen van 13 en 14 sep tember. Het museum is gehuis vest in een prachtig neoclassi cistisch gebouw, het voormalige Sint lacobs Gasthuis uit 1787. De Italiaanse architect Jan Giu- dici (1746 - 1819) bouwde het gasthuis in opdracht van de re genten. De grote zalen van het gebouw lenen zich nu uitste kend om Nederlandse beelden de kunst van 1945 te tonen. Voor de inwoners van het oude Sint Jacobs Gasthuis, de armlas tige bejaarden van de stad Schiedam die er van 1789 -1934 woonden, waren de grote kou de zalen echter niet altijd zo comfortabel. Het Museum weekend thema Sporen is zeer van toepassing op het Stedelijk Museum Schiedam, omdat er nog allerlei 'sporen' van het ge bruik zijn te herkennen. Tijdens de Open Monumentendagen worden in het Stedelijk Muse um Schiedam op vaste tijden rondleidingen verzorgd. Zowel de toegang tot het Stedelijk Mu seum Schiedam als de deelna me aan de rondleiding is gratis. Opgeven voor rondleiding bij Iris Vink of Hester Verhaal, tele foon 010 246 36 66 SCHIEDAM - Bibliotheek Wa terweg en Stedelijk Gymnasium Schiedam werken samen aan de bevordering van de media kennis van middelbare scholie ren in Schiedam. Tijdens de zo mer van dit jaar hebben beide organisaties hard gewerkt aan de herinrichting en vernieu wing van de beide locaties. Met als gevolg: een mediatheek van Bibliotheek Waterweg in het Stedelijk Gymnasium. Op dins dag 9 september hebben direc teur Karin Visser van Biblio theek Waterweg en rector Joke Gaasbeek van het Stedelijk Gymnasium Schiedam hiertoe een overeenkomst getekend. SCHIERDAM - Donderdag 11 september begint in Wijkcen trum Oost de cursus Klankscha len. Hier leert u hoe een klank schaal toe te passen op uzelf en op een ander. Deze 8-daagse cursus wordt gegeven door Sonja Cornelisse en Miranda Geervliet en kost 65,-. in schrijven tel. 06-13529209 Air Liquide Large Industries is een onderdeel van de Air Liquide groep, de groot ste industriële gassenproducent ter wereld en tevens producent van Utilities zoals stoom en electriciteit. Air Liquide is een uitstekende werk gever die talent op alle niveaus veel te bieden heeft zoals: een solide organisatie met een gestage groei, in Nederland onder andere door uitbreiding van het aantal plants. een multinational van allure met compacte locale organisaties waardoor er veel ruimte is voor het individu, eigen ideeën en initiatieven. vele ontwikkelingsmogelijkheden, in de vorm van opleiding, training maar ook binnen projecten diverse doorgroeimogelijkheden, in de lijn of in een specialisme, nationaal en internationaal uitstekende arbeidsvoorwaarden. Nederland is een groeimarkt voor Air Liquide Large Industries. Naast een hoofdkantoor in Rotterdam, heeft zij "state of the art" plants op de volgende locaties: Rozenburg: 2 waterstof en koolmonoxide plants en 3 warmtekrachtcentrales. Deze grote locatie gaat binnenkort nog uitbreiden met een nieuwe wereldschaal waterstof plant Pernis: een nieuwe, warmtekrachtcentrale (stoom en electriciteit),momenteel in de opstartfase Bergen op Zoom: een complexe waterstof en koolmonoxide plant Terneuzen: een luchtsplitsingsplant met een hoge automatiseringsgraad. Voor de locaties Pernis en Rozenburg zijn wij op zoek naar operationeel talent. Op korte termijn willen we graag kennis maken met Wat zijn de mogelijkheden Afhankelijk van kennis, achtergrond, talent en interesse kijken we samen welke plant en welk niveau bij je zou kunnen passen. Dit kan variëren van junior operator, betrokken bij de plantuitbreiding in Rozenburg, tot senior operator die zich inzet voor de start van de warmtekrachtcentrale in Pernis en alles daar tussen. Met wie willen we graag in gesprek komen Met technische mbo-ers die bij voorkeur al enige ervaring hebben met het vak van operator in een hoog gekwalificeerde plant waar veilig heid, kwaliteit en klantgerichtheid hoog in het vaandel staan. Als je dit combineert met een gezonde dosis nieuwsgierigheid en een ondernemend karakter, dan willen we graag kennis met je maken. Hoe ziet de toekomst eruit Na een gedegen inwerk- en trainingsperiode, start je in een bij jou passende functie met veel ruimte en verantwoordelijkheden zodat je je vlot kunt ontwikkelen. Gedurende deze periode is het van belang om een goed intern netwerk op te bouwen met collega's uit alle disciplines. Er liggen vele realistische doorgroeimogelijkheden, zowel in de lijn als in een specialisme. Heb Je interesse? Schrijf of e-mail dan een brief met cv onder vermelding van ref.nr. 379.84549 en functie naam naar Mercuri Urval, Rivium Boulevard 3012909 LK Capelle aan den IJssel. E-mail: sol-rot.nl@mercuriurval.com. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Karin Tak, tel. 010-282 86 00. Zie ook www.airliquide.com en www.mercuriurval.nl Roozeboom Advocaten is gevestigd in het centrum van Schiedam. Op het kantoor zijn 6 advocaten werkzaam. De praktijk bestaat uit de I specifieke aandachtsgebieden: ondernetnings-, arheids- en familierecht. Wij zoeken voor spoedige indiensttreding i voor een fulltime dienstverband (40 uur per week). Functieomschrijving: Als juridisch secretaresse bent u het aanspreekpunt en een belangrijke schakel tussen cliënten en advocaat. De werkzaamheden bestaan uit het verwerken van dictaten, processtukken, agendabeheer, het aannemen van telefoongesprekken en het verwerken van e-mail en faxberichten. Profiel: - u heeft een opleiding op minimaal mbo-niveau - perfecte beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift; - aantoonbare ervaring met het Microsoft Officepakket; - accuraat, representatief en klantgericht. Specialisaties: Ondernemingsrecht Arbeidsrecht 1 Familierecht (o.m. echtscheidingen) Uw sollicitatie kunt u richten aan: Roozeboom Advocaten t.a.v. mr. A.D. Leuftink Postbus 394, 3IOOAJ Schiedam. website: www.roozeboomadvocaten.nl e-matl: a.leuftinkfgroozeboorn,idvocaten.nl telefoon: (OIO) 246 04 50 Acquisities naar aanleiding van deft advertentie worden niet op prijs gesteld. SOC Holland B.V. biedt dé opleiding voor werkend leren in de steigerbouw. Wat bieden wij jou? Werken en leren tegelijk 1 jaar durende studie Vanaf 22 jaar een bruto salaris van 2.068, - per maand! Holland tha future in purchasing

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 25