Krant Sportief Afslanken G! Bridges to Fashion Inschrijven voor de september-cursus Sport Fitness LOKAAL STAAT VOOROP Win een 4-daags More Inclusive arrangement naar Thiiringen! Leuke shops Pluutje nodig? Boeken Laat je inspireren! Mode De schoenen van dit najaar Tino Hoogendijk Kom naar de Zadkine-Kraam op de informatiemarkt op 13 september! Opfriscursus Nederlands Opfriscursus Rekenen NIEUWS AUTO SPORT GRATIS CURSUSSEN! dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad MEER WETEN?WWW.DEWEEKKRANT.NL Deweekkrant.nl is een landelijke website. Toch speelt juist het lo kale de belangrijkste rol. Door de inbreng van de redacties van al die lokale edities van dé Weekkrant en de inbreng van de lezers en bezoekers van de site, staat deweekkrant.nl bol van het lokale nieuws. Koppel dat aan een heel uitgebreide agendafunctie, waar mee op plaatselijk niveau een inzicht is te krijgen in vrijwel alle ac tiviteiten. Daarmee heb je een website, waar je als geïnteresseerde in het lokale nieuws alles bij elkaar vindt. Voor de inwoners van de betreffende gebied zelf én natuurlijk voor de mensen die op de hoogte willen blijven het gebied waar ze ooit hebben gewoond. Ga snei naar www.deweekkrant.nl/actie pharosreizen.nl De cursus bestaat uit 3 onderdelen: 1het bewegingsprogramma Meld u meteen aan voor onze gratis informatie - bijeenkomst het persoonlijk voedingsadvies 2: 3: de metingen Holywijk, Zwaluwenlaan 478 Vlaardingen tel.:010 - 4749450 Westwijk, Blois vTreslongstr. 151 Vlaardingen tel.:010 - 4600260 www.tinohoogendijk.nl Op zaterdag 13 september wordt op het Broersveld de informatiemarkt Rondje Schiedam gehouden. Bij de kraam van Zadkine Educatie kunt u zich direct inschrijven voor cursussen. Voor wie? Meer informatie? Woensdag 10 september 2008 - Pagina 38 WeGGNGR Huis-aan-huisMedia Week Klik en win Thüringen is het prachtige groene hart van Duitsland. Je vindt er de mooiste wandel- en fietspaden van het land (zoals de Ren- nsteig). Wist u dat dit de streek was van de oudste Duitse my thes en sagen? In de omgeving vindt u talloze sfeervolle stadjes en dorpjes, en mooie kasteeltjes. Ook heeft Thüringen een paar van de beroemdste steden van Duitsland. Weimar bijvoorbeeld, de stad van Goethe. En Eisenach, de stad waar Bach opgroeide. Een heerlijk verblijf in het hart van Duitsland; in een streek bar stensvol geschiedenis. In samenwerking met Pharos Reizen geeft dé Weekkrant 3 arrangementen weg. %-,\p Skuzzie.nl Sportschool Tino Hoogendijk is al ruim 20 jaar succes vol met deze afslankcursus van 10 weken voor mannen en vrouwen. Door de aanpak van voeding én beweging is succes P s verzekerd. Het bewegingsprogramma bestaat uit een groepsfitness training aangevuld met een les naar keuze en zorgt ervoor voor dat u uw stofwisseling verhoogt, waardoor een grotere vetverbranding zal plaats vinden. Door een toename van uw conditie zult u zich fitter gaan voelen. Door de spierver- stekende oefeningen zult u uw figuur verbeteren. In onze sportschool Holywijk dinsdagavond 16 september - 20.00 uur In onze sportschool Westwijk donderdagavond 18 september - 20.00 uur )e diëtiste begeleidt u met een persoonlijke voedi De diëtisfe begeleidt u met een persoonlijke voedingsadvies, wekelijkse informatiebijeenkomsten en ondersteuning in verandering van eetgewoonten. Het doel van het voedingsprogramma is te streven naar gewichtscontrole op lange termijn. De metingen zijn belangrijk om veilig en verantwoord te kunnen gaan sporten en om de resultaten te kunnen vaststellen. Gewicht, vetpercentage, bloeddruk en conditie bepalen eerst op welk niveau we kunnen beginnen en worden vergeleken met de eindmetingen. Hieruit kunnen de resultaten worden afgelezen en krijgt u een advies om mee verder te gaan. Afslanken gaat niet vanzelf. Je moet er wel wat voor doen, maar je hoeft het niet alleen te doen. Zowel een diëtiste als een sportinstructeur zullen u de gehele cursus door intensief begeleiden. Het staat vast dat de combinatie van bewegen en goede voeding de beste resultaten biedt op korte en lange termijn. U hoeft nu alleen nog maar de eerste stap te zetten. VERENIGING EXCLUSIEVE SPORTCENTRA EDUCATIE Hoe schrijf je goede brieven? Uw kind kunnen helpen met het huiswerk up Formulieren leren invullen U leert op uw eigen niveau, met uw eigen wensen De nieuwe rekenmethodes van de basisschool Uw kind kunnen helpen met het huiswerk Uw eigen boekhouding bijhouden U leert op uw eigen niveau, met uw eigen wensen Voor laagopgeleide Nederlandstalige Schiedammers Ëjjjl* Vanaf 1 8 jaar Bel (010) 473 33 77 en vraag naar Ellen Pattenier St. Liduinastraat 35, Schiedam E-mail: educatie@zadkine.nl www.zadkine.nl/educatie

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 38