Bekroonde bloemen Alléén deze week! t' J stoere jongens jeans 92-164 Dahlia Vereniging Schiedam We hebben er zin in. dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad Dieren Eigenwijze teckel SCHIEDAM - Igor is een leuk uitziend teckeltje die zo af en toe een knuffel wel kan waarderen. Wel heeft hij een pittig karakter tje en doet met zijn eigenwijze gedrag zijn rasnaam eer aan. Igor is geen hondje voor beginners, maar bij de juiste omgang een gezellig maatje. Voor meer informatie over Igor en andere die ren: www.hargahoeve.nl foto: sharon de heer SCHIEDAM - De publiekruimte van het Stadskantoor wordt van 15 tot 19 september opgefleurd met een grandioze dahliashow. De 'ruikertjes' worden geleverd door de Dahlia Vereniging Schiedam. En dat zegt wel iets want de slechts twaalf leden tel lende vereniging heeft hoge ogen gegooid op de twee be langrijkste bloemenkeuringen. Bij de Zomerbloemententoon stelling in Naaldwijk werden van de veertien inzendingen er zes bekroond met goud en acht met zilver. Op de Nationale Dahliatentoonstelling Viva Dahlia in Leiden, werd de prij- zenkast uitgebreid met één maal goud, tien maal zilver en zes maal brons. Het betrof hier een zuivere Dah liakeuring, waarbij zeven bloe men van een soort worden ge presenteerd, die zoveel moge lijk gelijk zijn in rijpheid, kleur, blad en grootte. Wie nader kennis wil maken met de kwekers is 20 september van 9.30 tot 16 uur welkom op de open dag in de tuin van de vereniging, nabij het schooltui nencomplex Vijfsluizen (aan het eind van de Vlaardingerdijk achter de flat Vijfsluizen). Om ook andere mensen te laten meegenieten gaat de vereniging bloemstukken plaatsen bij di verse verzorgingstehuizen in en om Schiedam. Kerkdiensten In de Heilig Hartkerk (Gor zen) is er zondag om 9.45 uur een Woord- en Commu niedienst met zang door het Heilig Hartkoor, voorganger is mevr. C. Smits. Om 11.00 uur is er een Engelstalige eu charistieviering. Kerkdiensten zondag bij de Protestantse Kerk Schiedam - diensten om 10.00 uur :Grote Kerk: Ds. H. Wevers, Den Haag.Magnalia Dei- kerk: Ds. M. Russchen Bet- helkapel: Ds. J. Visser, Rot terdam. Dorpskerk: Ds. J. v.d. Peppel(doopdienst) De Ark Ds. W. van Wieren. (De Vaste Burg gesloten). In de St.Jan de Doper - Visi- tatiekerk, Mgr.Nolenslaan 99, gaat Pater Leo de Jong O.P. voor in de eucharistie. Zaterdag 17.00 uur met mu- zikalde begeleiding, Zondag tevens Ziekenzondag) 10.30 uur met het Koor Laus Deo o.l.v. Zuri Ramirez. Op zondag 14 september zijn er in de Christelijke Ge reformeerde Hoeksteenkerk (hoek Warande/BK-laan) kerkdiensten om 9.30 en 16.30 uur. Voorganger is ds. M. van der Sluys. Zondag is er een dienst om 10.30 uur bij de Vrijzinnige Geloofsgemeenschap, West- vest 90-92, voorganger is mw. Ds. K. Yntema. In de Liduinabasiliek aan de Singel 104 is zaterdag om 18 uur een Stille Heilige mis, zondag om 10.15 uur Gezon gen Hoogmis, predikatie pastoor P.M. Vismans. In de Jacobus en Martinu- sparochie Kerkweg 53, is er een zondagsviering om 9.45 uur dinsdag om 9.15 uur: eu charistieviering. Schiedam, Koemarkt 1c - Winkelcentrum "Hof van Spaland 4 PAKKEN Appelsientje sinaasappelsap normaal of light 4 pakken a 1 liter naar keuze Hamlappen varkensvlees kilo J&f* Bloemkool per stuk klë®® VI Iff Aanbiedingen zijn geldig t/m zaterdag 13 september 2008. Prijswijzigingen, drukfouten en uitverkocht voorbehouden.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 8