Weerklank geeft draai aan derde lustrum ^UMST<§i®QTT TANDARTS? 010 - 273 55 45 J Weekendstunt! ym\m itrl Schiedam-Centrum Active sports m imUUU\U\\\V\\\\\\\\\\\\\\\\\v alléén donderdac «■■ini - - ie 1, vrijdag en zaterdag -r de Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Talent Dansen is een taal Daags na het optreden van Timor Steffens in het RTL 5 pro gramma So You Think You Can Dance, werd het filmpje van zijn optreden vertoond in een aflevering van Pauw Witteman. De bekende danser/choreograaf Rudi van Dantzig prees het talent en de creativiteit van Timor. "Ik was zo verschrikkelijk trots," vertelt de jonge danser, "als je door zo'n man wordt geprezen; dat is echt heel cool." Vriend Radjiv Papperazzi gaf aanwijzingen bij choreografie voor het optreden van Timor en de geweldige muziek werd gecom poneerd door producent Zino. Timor: "Ik zie dansen als een taal. Urban, hiphop, breakdance, klassiek; het zijn verschillende talen en ik wil ze het liefst allemaal door elkaar kunnen spre ken." So You Think You Can Dance is iedere donderdagavond te zien op RTL5 van 20.30 tot 21.30uur. mor uit zal komen. Voorlopig blijft hij nuchter en realistisch. "Ik ga door naar de volgende rondes op 2 en 9 oktober en ik moet nog maar afwachten hoe dat afloopt." SCHIEDAM - Het ontmoetings huis De Weerklank in Groe- noord viert op zaterdag 27 sep tember haar derde lustrum. Dit feest wordt aangegrepen om een opvallende 'draai' te ma ken. De huidige, verstopte in gang aan het Cornelia van Zan- tenplein maakt plaats voor een ruime entree vanaf de Eduard van Beinumlaan. Hiermee wil het gastvrije huis zich nog meer openstellen voor bezoekers. De 'heropening' van De Weerklank gebeurt om drie uur door Karin van Dreven, directeur bestuur der van Woonplus Schiedam. De Weerklank werd vijftien jaar geleden opgericht door de Her vormde Gemeente Kethel en Spaland, de Gereformeerde Kerk Schiedam en de Rooms- katholieke Parochie H.H. Jaco bus en Martinus. Het doel van de stichting is het creëren en in stand houden van een open huis als ontmoetingsplek voor de bewoners van Schiedam- Noord. Die opzet is geslaagd, ook al zijn er wensen voor de toekomst. Zo kan het vrijwilligersbestand best enig 'jong bloed' gebrui ken. Wilt u méér weten over De Weerklank, loop dan eens bin nen op dinsdag-, donderdag- of zaterdagmiddag tussen twee en vijf uur of op woensdagmorgen tussen tien en twaalf of bel met tel. 471 80 09. Schrijf mee met Nieuwe Stadsblad SCHIEDAM - Heeft u leuk nieuws uit de buurt, een ac tiviteit georganiseerd of heeft uw vereniging wat te melden. Laat het weten en zet uw bericht op www. de- weekkrant.nl (ga naar regio Schiedam). U kunt ook de redactie een e-mail sturen: redactie.ns@whm.wege- ner.nl deweekkrant.nl Brandersfeesten op radio en tv SCHIEDAM - De Branders feesten zijn dit weekeinde li ve te volgen op radio en tele visie. ZOS-Radio verzorgt za terdag van 10 tot 16 uur een live uitzending vanuit een mobiele studio op de Appel markt. Look TV begint vrij dag om 20 uur met een ver slag van de Taptoe op het Stadserf. Op zaterdagavond wordt de Gondelvaart in beeld gebracht vanaf het Doelenplein. Ook deze uit zending begint om 20 uur en duurt totdat de Gondelvaart is afgelopen. Dichten in het mantelzorgcafé SCHIEDAM - In het mantel zorgcafé worden dinsdag 30 september moderne gedich ten gemaakt onder leiding van Cobie de Jong. De schil derijen van de Schiedamse kunstenaar Jacques Tange dienen als inspiratiebron. In duidelijke stappen wordt het gedicht opgebouwd. Ieder een die mee doet mag zowel de afbeelding als het 'ge dicht' mee naar huis nemen. Het Mantelzorgcafé Schie dam aan het Broersveld 123 is op dinsdag 30 september vanaf 10 uur weer geopend voor alle Schiedamse man- telzorgers. Drie middagen over mystiek SCHIEDAM - In de St. Jan de Doper-Visitatiekerk worden drie lezingen gegeven over mystiek. Bij het woord mys tiek wordt vaak gedacht aan iets zweverigs maar het gaat de mystici om de eenvoudi ge vraag: 'Wat zeg ik eigen lijk, als ik het woord God uit spreek?' Aan de hand van enkele mystici wordt hier over nagedacht. De domini caner pater Leo de Jong o.p. is daarbij de gids. De eerste lezing is op woensdagmid dag, 1 oktober in de pa rochiezaal aaan de Mgr. No- lenslaan 99. Aanvang: 14.30 uur. Avondmuziek in Dorpskerk SCHIEDAM - Het nieuwe seizoen Avondmuziek gaat zondag 28 september van start in de Dorpskerk van Kethel. Iedere vierde zondag in september wordt een con cert gegeven, waarin vocale kerkmuziek een centrale plaats in neemt. Het kamer koor Capella pro Cantibus opent het seizoen. Op het programma staan werken van Sweelinck, Hopkins, Brewer en Winter. Het con cert begint om 19.00uur en wordt afgesloten met een kort avondgebed. De dienst duurt ongeveer een uur. De toegang is gratis, na afloop is er wel een collecte bij de uit gang- Tandprothetische Praktijk Veringmeier Verdien 1 5% meer en een top auto! WR zoekt: Salarisadministrateurs. Assistent-accountants. Assistent controllers. (Assistent)-adminietrateurs, Projectadministrateurs. ujr.nl Bent u op zoek naar een T andartspraktij k Neemt nog patiënten aan! Betrouwbaar - vakkundig Bel voor meer informatie of voor uw aanmelding: Tandartspraktijk Broersvest 45 3111 EB Schiedam basketbal sportset 110-164 Schiedam, Koemarkt 1c - Winkelcentrum "Hof van Spaland" Pa vvx v< Woensdag 24 september 2008 - Pagina 3 slaat in! je eigen wereld op Reparaties klaar terwijl u wacht Vernieuwen: in overleg met uw wensen Implantaatprotheses Dagelijks geopend van 08.30-16.30 uur Behandeling volgens afspraak Nieuwe Haven 131, Schiedam Tel. 010-4261417 Hof van Spaland 45, Schiedam Tel. 010-4711320 www.klikgebilschiedam.nl Altijd direct bij je in de buurt. Bel gratis 0800 - 876 3666 of kijk op wr.nl Leading in ftnonce ,71*

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 3